Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

leymea
23. kvě 2016

@milujicimamina ja to taky vidim 😀

milujicimamina
23. kvě 2016

@leymea ja myslela tecuz blbnu 😁tak myslim ze mam ovulaci to je vzdyckytt s duchem

tess007
23. kvě 2016

@dadusha30 prosim te, za jak dlouho po dobrani duphastonu mam testovat?

zdenule23
23. kvě 2016

Holky nevim kolikaty DPO jsem ci kdy byla ovu.Brala jsem v breznu antinu ale delala mi zle a ne malo 5.4 jsem zacla dost krvacet trvalo to do 20.4 i ldyz jsem uz 12.4 dobrala posledni prasek z prvniho platicka a rozhodla jsem se ji vysadit stejne byla na srovnani ms...A mudr mi v patek rekl pokud to do utery nedostanu mam ve stredu dojit..A od patecniho vecera spinim ale jen ojedinele a velmi slabe..Nevim proc mne to nutkalo se dnes testnout asi proto ze mi je slabo,prsa mi bolej a obcas naval horka..Tak zkusim vyfotit ten test je to spise bych rekla ryska ci co nevim porad te mi

tati_ana
23. kvě 2016

@milujicimamina já teda nic nevidím :/

zdenule23
23. kvě 2016
zdenule23
23. kvě 2016

Tak nevim no.. Predtim jsem mela snehobile a dnes toto

vaculda8
23. kvě 2016

Je tam duch.. Opakovat test třeba ob den a uvidíš, zda čárka bude sílit. 😉

monichka
23. kvě 2016

Holky dotaz.. po jaké maximální době může být pozitivní test? MS dnes 4. den vynechává, teplota se stále drží nahoře ale test bych řekla že asinic, nebo jen minimální duch.. může se mi ještě něco ukázat?

monichka
23. kvě 2016

@zdenule23 já teda vidím 🙂

zdenule23
23. kvě 2016

@vaculda8 dekuji za radu.. Jeste mam v zasobe clearblue tento test byl woman secret baby 10mlU/ml

zdenule23
23. kvě 2016

@monichka snazime se o miminko uz dlouho a ms mne zlobila proto nejlepsi bylo pro mudr nasadit antinu ale nesedla mi..A testovano to bylo dnes okolo 17 h..

aknicul1
23. kvě 2016

Ahoj holky, potrebovala bych radu. Vsimla jsem si, ze je vas tu spousta po mimodel. teh. Byla jsem 2 dny po vynechane ms u doktorky a hcg 2083, ted me jeden den docela pichalo na jedne strane podbrisku. Myslite, ze muze jit o mimodelozni tehotenstvi? ☹

baskervile
23. kvě 2016

@aknicul1 Vůbec ne,mě třeba takhle nalevo píchalo taky a mimoděložní to nebylo 😉

zlatickon
23. kvě 2016

Tak ja jsem 6dpo a teplota rano po vcerejsu stoupla na puvodni teplotu 37.3 a od odpoledne me poboliva od pupiku dolu....😉

zlatickon
23. kvě 2016

@aknicul1 no a jak dlouho by jsi byla tehotna?

milujicimamina
23. kvě 2016

@tati_ana nevadi asi jsem blba tak uz mi to psat nemusis fakt nevadi ze nevidis😀

milujicimamina
23. kvě 2016

@zdenule23 woman secret dela takove tenunke rysky pokud je tlusta pak je to dobre 🙂

zdenule23
23. kvě 2016

@milujicimamina Dekuji uvidim co rano clearblue..

leymea
23. kvě 2016

@milujicimamina jak jsme se bavili o MS, ze ji mas kratkou, tak ja to dostala v sobotu a dneska od odpoledne uz nic 😀 treba se jeste spusti, ale prislo mi vtipny, jak jsem Ti psala, ze chci mit taky kratkou 😀

milujicimamina
23. kvě 2016

@zdenule23 drzim moc pesti 🙂

milujicimamina
23. kvě 2016

@leymea jsem ti to asi poslala 😀 no a ja dnes 9dpo a uz ovulace

aknicul1
24. kvě 2016

@zlatickon Pri odberu 4+4 dnes 5+4, zitra jdu k doktorce tak se uvidi

dadusha30
24. kvě 2016

@tess007 Pokud si hlidas ovulaci a duphaston beres az po ni tak normalne jako kdybys ho nebrala, tj. Cca 14dni od ovulace by se uz mel objevit duch. Pokud nevis kdy ovulujes tak tezko rict, kdyz vemes duph.pred ovulaci tak budto neprobehne a kdyz ano tak ms prijde az za 14 dni od ni bez ohledu nato kdy doberes duph.takze se to blbe odhaduje.

matylda123
24. kvě 2016

Holky dnes cca 11 den po inseminaci... Vidíte to taky? Není to třeba jen ryska?

aknicul1
24. kvě 2016

@matylda123 Ja vidim 😉 tise gratuluju 😉

35_a_budu_mamka
24. kvě 2016

@matylda123 Ahoj, je to tam, zatím malinko, ale je🙂 Bude sílit, takže blahopřeji😉

snailice
24. kvě 2016

@dadusha30 mě ho dr. předepsal rovnou na čtvrt roku. Teď jsem ho brala první měsíc a musím zaklepat, žádné vedlejší účinky jsem neměla, teda až když jsem brala poslední tak mě trochu začali bolet prsa a břicho jako kdyby MS měla dorazit. Ale jinak nic.

tess007
24. kvě 2016

@dadusha30 Diky za odpoved.Duph.beru az po ovulaci, ktera je 14DC.Dnes jsem 29Dc, takze zitra to prubnu 🙂

milujicimamina
24. kvě 2016

@matylda123 ja vidim vypada ruzova tak at sili 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru