Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
jessypitt
15. říj 2014
@ejmisek Tak to vypadá fakt nadějně🙂🙂!!! Pěkné, já myslím, že to bude tutovka🙂!. Jak dlouho zkoušíte? Zkoušíš i ovu testy? Já používala test mamatest, pak creanbule (ten mě více méně vyvedl z omylu- nikdy nic neukázal) a pak pepino. Beru ještě ultrogestan, tak si myslím, že to při ultrogestan, kvůli úpravě cyklu, tak uvidíme.
tak2014
15. říj 2014
@pankafe bohužel nevidím 😞 ale ona fotka hodně žere barvy, takže věřím, že naživo tam může být
pankafe
15. říj 2014
@tak2014 Právěže naživo tam je. A objevil se v limitu, už po pár vteřinách. Akorát já to prostě neumím vyfotit 😞 Zírám tady na něj naživo z půl metru a vidím ho 😃
pankafe
15. říj 2014
Ještě jedno foto:
baobaba
15. říj 2014
Pankafe - já vidím slaboučkého ducha na té první fotce ... 🙂 Tak držím palečky!
ejmisek
15. říj 2014
@pankafe taky tam vidím hodně slabou carecku duší 🙂 držím pěstí ať sílí!!! 🙂
baobaba
15. říj 2014
Ejmisek - Tvoje // jsou ukázkové, tak tiše gratuluji, ale myslím, že je to tutovka 😃
ejmisek
15. říj 2014
@jessypitt No v červenci sem byla na revizi zamlkleho tehu takže po druhé menstruace jak to tak vypada ale zatím se těším tiše. A poprvé se zadařilo po třetí ms.ovulační testy sem zkoušela v září a teď v říjnu tak se to trochu vychytalo. Mamatesty mě zatím nezklamaly.A jal dlouhé si měla cykly?Uvidíš že se brzy zadari 🙂
ejmisek
15. říj 2014
@baobaba. Děkuju snad uz mrcha nedorazi,i když teď sem začala spinit,tak bojím bojím.. =-)
janad88
15. říj 2014
@ejmisek držím pěsti ať sílí!!! 🙂 ja byla v červenci též na revizi a taky se snažíme...tak uvidíme jestli se zadaří ...zatím se nedostavila ... 🙂
makula18
15. říj 2014
Ahoj holky, vím, že se to sem moc nehodí, ale nemohly by jste mi poradit? 🙂 Dnes jsem 22 DC a včera jsem zkusila OVU testy. Výsledek je na fotce. Je možné, že jsem zrovna chytila dobu ovulace? 🙂 Děkuji za odpovědi. 🙂
misula29
15. říj 2014
@makula18 ten první test mě přjde pozitivní 😉
makula18
15. říj 2014
@misula29 Taky jsem si to tak myslela, ale děkuji. 🙂
ejmisek
15. říj 2014
@makula18 první testík pozitivní 🙂
ejmisek
15. říj 2014
@janad88 Děkuju!!! Snad už se měsíčky nedostaví. Tobě držím pěstí také!! A už jsi zkoušela testovat? x-)
janad88
16. říj 2014
@ejmisek ještě jsem nezkoušela...přijde mi to brzo... sice mám pravidelný cyklus, ale zatím mám zpoždění dva dny...tak nevím 😞
denca2000
16. říj 2014
Já nevím, ale já testovala 4dny před MS a test už byl pozitivní 🙂
@janad88
ejmisek
16. říj 2014
@janad88 určitě bych to zkusila a zkus mamatest s citlivostí 10 držím pěstí a dej vědět 🙂
sofiebar
16. říj 2014
Holky špatné foto,ale co myslíte?
sofiebar
16. říj 2014
luciebx
16. říj 2014
@sofiebar to ze je to spatne foto.. o to zadna.. ale ze tam je krasny duchacek.. to je super.. x-) x-)
sofiebar
16. říj 2014
Snad je lepší
annna79
17. říj 2014
Ahoj má tady někdo zkušenost s testem a slabší čárkou ?V pondělí jsem měla mít MS test slabonkej duch.Dnes je pátek testují každý den a je od pondělí silnější, ale stále slabší.Jsem tedy 32DC a asi 18DPO.V červenci jsem měla samovolný potrat v 7tt v září biochemické( 2 dny zpoždění).A teď se bojím zda to vyšlo nebo ne.K lékaři jdu v úterý, zatím nešpiním jen výtok.Ani prsa mě nebolí( jen obćas bradavky)Děkuji
enemies
17. říj 2014
@annna79 Ahoj.. Já sama jsem před několika lety měla jen nepatrný proužek.Na všech třech testech 🙂 A u lékaře se ukázala, že byly pozitivní.. Tak držím palečky!!!
janad88
17. říj 2014
@ejmisek tak jsem ráno testovala a negativní 😞 tak nevim, ale při první těhu jsem měla ducha až týden po vynecháni menstruace ...
eileenk
17. říj 2014
@sofiebar Náznak ducha tam je, ale pokud nebude zítra (po dvou dnech) silnější, moc bych na to nesázela....
ejmisek
17. říj 2014
@janad88 neztrácej naději, třeba u tebe roste hcg pomaleji 🙂 pokud se nedostaví menstruace pořád je naděje, zkus testovat obden, držím pěstí!!!!!!!!! 😉
ejmisek
17. říj 2014
@sofiebar taky tam vidím hodně slaboučkou čárku, držím pěstí at sílí!!! 🙂
marketa12345
17. říj 2014
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli zde něco vidíte 🙂 jen jestli to chápu dobře, druhá čárka by se musela zobrazit na tom rovném povrchu, nikoliv na tom, jak je napsané max? Děkuji mockrát za odpověď 🙂
heliik
19. říj 2014
@marketa12345 : ja tam bohuzel nic nevidim. ano mas pravdu, to max slouyi k tomu abys vedela jak moc muzes ponorit do moci.