Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

monikavitezslav
14. čer 2016

@fifacek se mi to jen zdalo ze slabne. Je silnejsi. Jen muz se k tomu stavi trosku negativne.

monikavitezslav
14. čer 2016

Vsechny tri horni ted z rana

dothy1
14. čer 2016

@monikavitezslav kolko dni ti meska ms?

michaelapfeiferova
14. čer 2016

@monikavitezslav Mela jsem to take jako ty - 2m v nove praci a tehotenstvi. Ja jsem jeste chvilku pockala (davala jsem si majzla) abych prolezla zkusebkou a pak jsem sla marodit. Byl tam 3.stupen pracovni zateze a tak bych tam byt nemohla. Sice ze zakona jsem mela narok na prerazeni ale tam nebylo kam a ja nechtela zamestnavateli brat penize - staci ze me cekala materska. Takze jestli mohu radit, projdi zkusebkou a jdi marodit :-* . Jinak gratuluju ...podle testu jsi tehotna jak Brno :-* :*

ivatko0406
14. čer 2016

@monikavitezslav vic testu uz snad delat nemusis - jsi tehotna 🙂. Pises, ze se manzel stavi trosku negativne - kdyz jsem trosku, tak to asi nebylo tak zle, jak ses bala.

luciebx
14. čer 2016

@monikavitezslav spis bych rekla ze sili.. 😵 😵 gratulace

monikavitezslav
14. čer 2016

Holky ve dve hodiny me ceka prvni prohlidka. Drzte pakce at jde neco videt.

monikavitezslav
14. čer 2016

@luciebx dekuji vsem mockrat. Ve dve prohlifka takuvidine.

martaskvorova
14. čer 2016

Holky, trošku mimo téma... Minulý pátek jsem byla 15. den po KET pětidenní blastycysty a měla jsem pozitivní test jak pepino, tak ClearBlue, který mi ukazoval cca 4., 5. týden.
V neděli mě ale dost začalo bolet břicho, jak kdybych to měla dostat, no a večer jsem začla krvácet, slabě, na jednu vložku, bohužel s krví odešel nějaký průhledný malý rosolovitý obal, pak jsem přestala krvácet a ráno odešla nějaká hrudkatá tmavá krev. Od té doby nic.

Myslíte, že jde o samovolný potrat? ☹ ☹

kecka28
14. čer 2016

@martaskvorova zkusila jsi znovu test?

yukonek
14. čer 2016

@martaskvorova a co test ted?

1nelinka
14. čer 2016

@martaskvorova to jeste nemusi nic znamena.. Ja takhle potratila minuly mesic- krvacela jsem sice jen 1den ale za to brutalne s kusama sliznice.. Jak jsem zacala krvacet mazala jsem k doktorce abych vedela na cem jsem a aspon jsem se pak uz doma netrapila.. Byt tebou tak jdu hned k doktorce a ona ti rekne.. Ja jsem poznala hned jak jsem zacala krvacet ze je to spatne okamzite mi splaskla prsa a odezneli nevolnosti..

1nelinka
14. čer 2016

@monikavitezslav vypada to skvele ..🙂 kolik dnu jsi dpo? Jestli vis..

martaskvorova
14. čer 2016

Test je pozitivní , ale to nic prý neznamená. Volala jsem do centra a řekli mi, že když nervácím pořád, tak tam jezdit nemám, že by stejně nic neviděli. Takže jdu na ultrazvuk až v pondělí...

@1nelinka No, já si tak na 90 % myslím, že to potrat byl, kdyby tam nebyl ten průhledný váček, tak mě to ani nenapadne... ☹ Ale podbřišek mě bolí pořád.

monikavitezslav
14. čer 2016

@1nelinka to je to co prave nevim. Minily mesic prisla ms 10.5 a byla slaba jen jeden den. A ted tohle. Odpoledne budu vedet vic. Kazdopadne nic mi neni.

asus
14. čer 2016

@monikavitezslav už jdeš na kontrolu?to nic nebude vidět?😲 ja jdu 1 července to už budu pres 8 tydnu.

monikavitezslav
14. čer 2016

@asus jjo jdu dneska. Vim ze nic nebude videt ale aspon krev vis. Menim doktora tak hlavne proto jdu dnes.

monikavitezslav
14. čer 2016

@1nelinka bohuzel vubec nevim

asus
14. čer 2016

@monikavitezslav aha tak to jo.ja už sem 6 tydnu a sem napnuta a jdu az toho prvního těším se a zároveň bojim😉

monikavitezslav
14. čer 2016

@asus urcite bude vse v pohode

nunik
14. čer 2016

Ahojky dnes jsem 17DPO a ráno jsem si byla vzít hcg a je 547.V 13hod jdu na prohlídku tak snaaad to bude ok 🙂

milluska
14. čer 2016

@mignona super gratulujem 😵

milluska
14. čer 2016

@monikavitezslav gratulujem a daj vediet ako si dopadla...

monikavitezslav
14. čer 2016

@milluska dekuji a dam. Myslim ze i hcg bude nizke kdyz twsty jsou slabsi.

1nelinka
14. čer 2016

@nunik drzim palecky ..🙂

milluska
14. čer 2016

Baby ja stale slabeciarky na Mamatestoch /uz tyzden/, tak mi vsetci radili Clearblue a tak som dnes urobila a vysla pekna ciarka asi silnejsia ako na Mamateste a pritom Clearblues je myslim 25mmol/l mamatest 10... Co si o tom myslite?? Minuly stvrok odber krvi negat....

misula29
14. čer 2016

@milluska já bych zašla na krev jako samoplátce . Víš kdy jsi měla ovulaci cca?

mignona
14. čer 2016

@milluska Děkuju moc 😵 Držím pěsti a na tu krev doporučuju zajít, byla jsem včera taky jako samoplátce, výsledek byl do pár hodin a potvrdil mi těhotenství 😵

milluska
14. čer 2016

@misula29 @mignona uz si to zistujem, kde si mozem dat vziat tu krv...Budem to musiet tak urobit, bo zosaliem.... 🙄 Ovulku asi okolo 17.5, 31.5 som namiesto ms mala tri dni slabe spinenie a od 8.-10.6 znova slabulinke spinenie... Pozit test som mala par dni po tej akoze ms..... Netusim ani teda kolky dc vlastne som.... 😕

misula29
14. čer 2016

@milluska hmm tak to dej pak vědět jak jsi dopadla. Není možný,že to první špinění mohlo být k ovulaci a to druhý špinění zahnizďovaní? Proto je zatím jen slabej duch pořád a ta krev předtím byla negativní 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru