Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

pandabox
14. čer 2016

@monikavitezslav ja myslela že se snažíte o mimo..nebo alespoň pár měsíců to vypadá..
Manžel o tom neví?? tak snad bude mit radost no🙂

martina16horysek
14. čer 2016

@monikavitezslav na tchyni kasli dulezite je jak to citis ty a muz

monikavitezslav
14. čer 2016

@pandabox vylozenr jsme se nesnazily dva roky nechranenyho styku a nic a ted najednou tak je muzskej na pochybach zda utahnem dum auto a tri deti.

monikavitezslav
14. čer 2016

@nunik doufam ze hcg bude v poradku. Jedno mimodelozni uz za sebou mam.

monikavitezslav
14. čer 2016

Musite se zasmat semnou. Prisek manzel a na mobilu mi ukazuje jakysi hcg tabulky a rika mi kolik mas ty?kdyz mas test pozitivni? Mu rikam nevim a on mi rika musis mit v . Jak deset jinak je test neplatnej🙂 a ja mu rikam kdes to vzal??? A on v mobilu🙂))) zachvat smichu

dothy1
14. čer 2016

Ahojte, mate niekto prosim skusenost s pomaly silnejucim testom? Som nervna, vidim, ze su pozitivne, ale vzhladom na to, ze ms meska uz 10 dni (dnes som 22 dpo) mi pridu slabe tie ciarky.. vo februari som mala biochemicke, teraz to vyzera tiez zvlastne 😐
Mamatest ide zdola 16 dpo az po dnesny horny 22 dpo, test pepino je zdola 20, 21 a 22 dpo

monikavitezslav
14. čer 2016

@dothy1 ten pepino vypada fajne. Vydrz urvite bude vse ok

1nelinka
14. čer 2016

@dothy1 zajdu si na krev at mas jistotu.. Ja pri biochemickem mela v 6+3 tydnu v krvy jen 70..

pandabox
14. čer 2016

@dothy1 to je podle me ok..jen asi moc často testujes🙂) tak se ti ten rozdíl nezdá🙂)

dothy1
14. čer 2016

@1nelinka no, ja som mala vtedy hcg 54..o dva dni potom uz len 15 a testy uz viacmenej negativne, len dr.max ukazoval stale slusnu ciarku pri tak nizkej hodnote

dothy1
14. čer 2016

@pandabox hej, po poslednej skusenosti testujem kazdy den, aj ked je jasne ze to nijako tym neovplyvnim. 😉

monikavitezslav
15. čer 2016

Holky myslite ze vysledky odberu budou dneska?

ivatko0406
15. čer 2016

@monikavitezslav obvykle jsou tak do 2h po pdberu

milluska
15. čer 2016

@misula29 @mignona tak za hodku budú výsledky, no nevidím to ružovo, ale ďakujem 🙂

milluska
15. čer 2016

@dothy1 ahoj ja som na tom podobne, aj keď tie mamatesty mám asi slabšie ako ty... Neskusis krv? Ja som si dala dnes ako samoplatca zobrať, tak čakám, ale u.mna isto nič pozitívne, kedze som už vyše 20dpo ☹
Ale tebe držím palčeky 😉

milluska
15. čer 2016

@monikavitezslav ja som.si dala vziať o desiatej a že za dve hodky budú... Tebe drzkam palceky, bo ty si isto tehulka 🙂

mignona
15. čer 2016

@milluska Držím pěsti!!

misula29
15. čer 2016

@milluska tak dej vědět, to jsem teda zvědavá. Držím pěsti 🙂

ajajirka
15. čer 2016

držím palce

monikavitezslav
15. čer 2016

Holky ja vysledek hcg 633🙂))

geryy
15. čer 2016

Dobry den sem 9 dni po ovu myslite ze bych mohla skusit tehotensky test

mi89
15. čer 2016

@monikavitezslav moc gratuluji 🙂)

monikavitezslav
15. čer 2016

@mi89 dwkuji 21.6 na kontrolu snad bude vse ok. Jen se mi hrozne mota hlava

mi89
15. čer 2016

Já jsem zmantená, včera jsem tu psala, že mě píchá ve vaječníku, dnes mám takový mazlavý hnědo růžový výtok, jen malinko, a jinak nic, minulé 2 měsíce jsem touto dobou už dost špinila, teď zatím nic, ms má přijít v sobotu a dnes to je 10DPO. Už bych nejraději testovala, ale myslím si, že z toho zas nic nebude.... Už zase začínám šílet 😀

ivatko0406
15. čer 2016

@mi89 no tak se asi oplodnene vajicko zavrtava ne? 🙂 posledni dobou jsem ziskala pocit, ze zacatek tehu a zacatek ms je dost podobny.

luska__
15. čer 2016

@mi89 zkuste hlavu zaměstnat něčím jiným. Držím palce, dejte vědět 🙂

mi89
15. čer 2016

@ivatko0406 no to já nevím, už si nejsem jistá fakt ničím.. bůhví jestli jsem měla ovulaci, je to peklo pořád čekat

@luska__ to se lehce řekne a těžko dělá 🙂

xyrina
15. čer 2016

@monikavitezslav Moc gratuluju 🙂

monikavitezslav
15. čer 2016

@xyrina dekuju

1nelinka
15. čer 2016

@monikavitezslav to vypada nadejne moc gratuluju..🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru