Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
lily245
23. čer 2016
@1nelinka - tak to je dobrá náhoda 😉 Já budu testovat zase zítra. A ovulace nevim kdy byla, nesledovala jsem to. Tak držim palce. Ty budeš dělat test kdy?
lily245
23. čer 2016
Aha, už to vidim v minulém příspěvku, že jdeš na krev příští týden 🙂
1nelinka
23. čer 2016
@lily245 dneska mam slabou carku tak testnu jeste v sobotu a v pondeli rano a kdyz bude silit zajdu hned v pondeli na krev..🙂)
lily245
23. čer 2016
@1nelinka - určitě bude sílit 😃 Já zítra a pak v neděli. Tak zatim tiše gratuluju 😉
1nelinka
23. čer 2016
@lily245 taky ti drzim palecky..🙂
ms.neomagic
24. čer 2016
Holky jsem 9dpo,myslite ze uz by neco bylo videt na testu? to je asi jeste moc brzo,co?
pandabox
24. čer 2016
@ms.neomagic brzy🙂)
ivatko0406
24. čer 2016
@ms.neomagic ja dnes 11dpo a vpravo dnesni duch. Vlevo vcerejsi - uz byl. Slaby, ale byl videt bez problemu. Na fotce vzdy trochu hur.
ivatko0406
24. čer 2016
@ms.neomagic tak zkus zitra anebo v pondeli jeste lepe. Jestli vydrzis 🙂
ms.neomagic
24. čer 2016
Vydrzim..stejne nemam testy...ani cas 😃
ivatko0406
24. čer 2016
@ms.neomagic tak v pondeli🙂. Ja to taky v pondeli vyzkousim, zda se neco zmenilo
monikavitezslav
24. čer 2016
Ahojky holky tak sem si vybrecela aby me na vikend pustily domu a v pondeli zpet. Je to na hlavu.
juliemichal
24. čer 2016
@ivatko0406 no super,gratuluji 🙂 a digi vyzkoušíš kdy? 😃 😃
juliemichal
24. čer 2016
@1nelinka jé vidím a moc gratuluji a držím moc moc palečky aby to teď bylo v pořádku 🙂 🙂 je to nádherné,že se tak rychle zadařilo znova 🙂 🙂
denisadickyy
24. čer 2016
Dobry den...mam 3 dny zpozdeni menstruace.. Kdy je dobre si udelat test ?
1nelinka
24. čer 2016
@juliemichal dekuju moc si hodna ale jsem teprve 12-13dpo tak se zatim neraduju ale jsem stastna ze se zase neco deje a treba to vyjde..🙂 na me asi fakt funguje ten gynex.. Snazime se od zari a vubec nic do minuleho mesice a najedno 2mesice po sobe pozitivni testiky..🙂 jestli bude testik silit tak si zajdu v pondeli na krev a uvidim..🙂 pristi vikend jedeme do chorvatska tak bych kdyz tak jeste v patek skocila k doktorce abych vedela..🙂
1nelinka
24. čer 2016
@denisadickyy uz bych udelala testik..🙂 drzim palecky
denisadickyy
24. čer 2016
@1nelinka dekuju udelam hned jak pritel bude moct byt u toho 😃 nechce me nechat dokud u toho nebude .. :/
1nelinka
24. čer 2016
@denisadickyy tak snad vam to vyjde..🙂
juliemichal
24. čer 2016
@1nelinka určitě teď to bude v pořádku 🙂 🙂 věřím tomu já jsem měla v lednu ZT a za 3 měsíce jsem otěhotněla znova 😃 a teď zatím se jeví,že je všechno v naprostém pořádku 🙂 🙂 a předepsala ti dr utrogestan nebo něco?pokud ne tak bych jsem si asi pro jistotu zašla k doktorce pro utrogestan... mě zatím pomáhá a věřím,že to teď dotáhneme do zdárného konce a ty určitě taky 🙂 🙂

mě v listopadu pomohl inofolic a teď v dubnu jsem brala gynex a taky zabral 😃 😃 a oboje jsem brala 2 měsíce 😃
denisadickyy
24. čer 2016
@1nelinka dekujeme 🙂
1nelinka
24. čer 2016
@juliemichal nic mi nepredepsala.. ja tam byla minuly mesic kdyz jsem zacala krvacet a uz nebylo co zachranovat .. A ted jsem tam jeste nevolala protoze ma ms prijit o vikend nebo v pondeli tak zas nechci zbytecne plasit.. Ale jestli se to udrzi a poroste hcg tak si tam zajdu v patek a poprosim ji o nejake leky..
1nelinka
24. čer 2016
@juliemichal urcite to datahnete verim tomu..🙂 to spatne sis uz vybrala a za chvilku budes mit doma krasne a zdrave miminko..🙂
baskervile
24. čer 2016
@adkatt Přeju ti aby to nic neznamenalo.Já to měla taky takhle,špinila jsem míň než ty a byl to spontánní potrat.Na UZ nic vidět nebylo,měli strach z mimioděložního,tak jsem ležela asi tři dny v nemocnici.Cpali mě Ascorutinem a stejně to nepomohlo.V tom začátku je to bohužel časté.Snad budeš OK a dej vědět
juliemichal
24. čer 2016
@1nelinka určitě to teď dopadne na výbornou,věřím tomu 🙂 🙂 já jsem právě teď brala utrogestan od 15DC a beru ho stále 😃 😃 aby se miminko udrželo 🙂 🙂
a ty sis taky to špatné už vybrala a teď to určitě bude všechno v naprostém pořádku,věřím tomu 🙂 🙂 ale určitě bych jsem si fakt nechala předepsat utrogestan 🙂 🙂 ten si fakt myslím,že mi pomáhá 🙂 🙂
dadusha30
24. čer 2016
@ivatko0406 Tiše gratuluji, vypadá to moc dobře 🙂
1nelinka
24. čer 2016
@juliemichal dekuju moc za radu urcite si o nej reknu..🙂 hodne stesticka preju
juliemichal
24. čer 2016
@1nelinka vůbec není za co 🙂 🙂 a já taky moc děkuji tobě taky přeji hodně štěstíčka 🙂 🙂 teď to určitě zvládneš až do konce 🙂 🙂
ivatko0406
24. čer 2016
@juliemichal asi radsi az po nedeli, jestli z ducha bude carka, tak si to digitalem potvrdim
juliemichal
24. čer 2016
@ivatko0406 určitě bude s ducha čára 🙂 🙂 protože ti fakt krásně sílí 🙂 🙂 držím palečky a těším se na tvé dálnice a potom na digi testík 🙂 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli