• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

27. května 2017 
@1nelinka - tak to je dobrá náhoda :wink: Já budu testovat zase zítra. A ovulace nevim kdy byla, nesledovala jsem to. Tak držim palce. Ty budeš dělat test kdy?
23. čer 2016 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, už to vidim v minulém příspěvku, že jdeš na krev příští týden :slight_smile:
23. čer 2016 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lily245 dneska mam slabou carku tak testnu jeste v sobotu a v pondeli rano a kdyz bude silit zajdu hned v pondeli na krev..:slight_smile:)
23. čer 2016 v 18:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1nelinka - určitě bude sílit :grinning: Já zítra a pak v neděli. Tak zatim tiše gratuluju :wink:
23. čer 2016 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lily245 taky ti drzim palecky..:slight_smile:
23. čer 2016 v 18:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem 9dpo,myslite ze uz by neco bylo videt na testu? to je asi jeste moc brzo,co?
24. čer 2016 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. čer 2016 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ms.neomagic ja dnes 11dpo a vpravo dnesni duch. Vlevo vcerejsi - uz byl. Slaby, ale byl videt bez problemu. Na fotce vzdy trochu hur.
24. čer 2016 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@ms.neomagic tak zkus zitra anebo v pondeli jeste lepe. Jestli vydrzis :slight_smile:
24. čer 2016 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vydrzim..stejne nemam testy...ani cas :grinning:
24. čer 2016 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ms.neomagic tak v pondeli:slight_smile:. Ja to taky v pondeli vyzkousim, zda se neco zmenilo
24. čer 2016 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak sem si vybrecela aby me na vikend pustily domu a v pondeli zpet. Je to na hlavu.
24. čer 2016 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivatko0406 no super,gratuluji :slight_smile: a digi vyzkoušíš kdy? :grinning: :grinning:
24. čer 2016 v 09:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1nelinka jé vidím a moc gratuluji a držím moc moc palečky aby to teď bylo v pořádku :slight_smile: :slight_smile: je to nádherné,že se tak rychle zadařilo znova :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2016 v 10:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobry den...mam 3 dny zpozdeni menstruace.. Kdy je dobre si udelat test ?
24. čer 2016 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal dekuju moc si hodna ale jsem teprve 12-13dpo tak se zatim neraduju ale jsem stastna ze se zase neco deje a treba to vyjde..:slight_smile: na me asi fakt funguje ten gynex.. Snazime se od zari a vubec nic do minuleho mesice a najedno 2mesice po sobe pozitivni testiky..:slight_smile: jestli bude testik silit tak si zajdu v pondeli na krev a uvidim..:slight_smile: pristi vikend jedeme do chorvatska tak bych kdyz tak jeste v patek skocila k doktorce abych vedela..:slight_smile:
24. čer 2016 v 10:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisadickyy uz bych udelala testik..:slight_smile: drzim palecky
24. čer 2016 v 10:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1nelinka dekuju udelam hned jak pritel bude moct byt u toho :D nechce me nechat dokud u toho nebude .. :/
24. čer 2016 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisadickyy tak snad vam to vyjde..:slight_smile:
24. čer 2016 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1nelinka určitě teď to bude v pořádku :slight_smile: :slight_smile: věřím tomu já jsem měla v lednu ZT a za 3 měsíce jsem otěhotněla znova :grinning: a teď zatím se jeví,že je všechno v naprostém pořádku :slight_smile: :slight_smile: a předepsala ti dr utrogestan nebo něco?pokud ne tak bych jsem si asi pro jistotu zašla k doktorce pro utrogestan... mě zatím pomáhá a věřím,že to teď dotáhneme do zdárného konce a ty určitě taky :slight_smile: :slight_smile:

mě v listopadu pomohl inofolic a teď v dubnu jsem brala gynex a taky zabral :grinning: :grinning: a oboje jsem brala 2 měsíce :grinning:
24. čer 2016 v 10:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. čer 2016 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal nic mi nepredepsala.. ja tam byla minuly mesic kdyz jsem zacala krvacet a uz nebylo co zachranovat .. A ted jsem tam jeste nevolala protoze ma ms prijit o vikend nebo v pondeli tak zas nechci zbytecne plasit.. Ale jestli se to udrzi a poroste hcg tak si tam zajdu v patek a poprosim ji o nejake leky..
24. čer 2016 v 10:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal urcite to datahnete verim tomu..:slight_smile: to spatne sis uz vybrala a za chvilku budes mit doma krasne a zdrave miminko..:slight_smile:
24. čer 2016 v 10:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adkatt Přeju ti aby to nic neznamenalo.Já to měla taky takhle,špinila jsem míň než ty a byl to spontánní potrat.Na UZ nic vidět nebylo,měli strach z mimioděložního,tak jsem ležela asi tři dny v nemocnici.Cpali mě Ascorutinem a stejně to nepomohlo.V tom začátku je to bohužel časté.Snad budeš OK a dej vědět
24. čer 2016 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1nelinka určitě to teď dopadne na výbornou,věřím tomu :slight_smile: :slight_smile: já jsem právě teď brala utrogestan od 15DC a beru ho stále :grinning: :grinning: aby se miminko udrželo :slight_smile: :slight_smile:
a ty sis taky to špatné už vybrala a teď to určitě bude všechno v naprostém pořádku,věřím tomu :slight_smile: :slight_smile: ale určitě bych jsem si fakt nechala předepsat utrogestan :slight_smile: :slight_smile: ten si fakt myslím,že mi pomáhá :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2016 v 10:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivatko0406 Tiše gratuluji, vypadá to moc dobře :slight_smile:
24. čer 2016 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal dekuju moc za radu urcite si o nej reknu..:slight_smile: hodne stesticka preju
24. čer 2016 v 10:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1nelinka vůbec není za co :slight_smile: :slight_smile: a já taky moc děkuji tobě taky přeji hodně štěstíčka :slight_smile: :slight_smile: teď to určitě zvládneš až do konce :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2016 v 10:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juliemichal asi radsi az po nedeli, jestli z ducha bude carka, tak si to digitalem potvrdim
24. čer 2016 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivatko0406 určitě bude s ducha čára :slight_smile: :slight_smile: protože ti fakt krásně sílí :slight_smile: :slight_smile: držím palečky a těším se na tvé dálnice a potom na digi testík :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2016 v 11:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek