Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

dadusha30
25. čer 2016

@1nelinka Wow to krasne poskocila,za dva dny budou uplne dalnice 🙂. Tesim se s tebou, opravdu bylo pohnojeno 😀

nikoletaxx
25. čer 2016

Holky posílám foto, první je z utery, druhý ze středy a poslední je dnešní. . Dnes jsem týden po zpoždění ms. Co myslíte sílí?

nikoletaxx
25. čer 2016
dmklarka
25. čer 2016

@nikoletaxx sílí 🙂 koukám že jsme na tom stejně taky týden meškám 🙂

ivatko0406
25. čer 2016

@nikoletaxx tak tady je to uz jasne 🙂

ivatko0406
25. čer 2016

@1nelinka pekne to poskocilo 🙂. Skvele!

ivatko0406
25. čer 2016

@hul takze taky zpocatku jen ducharina? Od kolikateho dpo jsi testila? Je to hrozna droga! Ja jsem jeste zkusila pepino a vitalx a na vsech priblizne stejne carky. Na tom vitalx asi nejviditelnejsi. Ale ty dva jsem zkousela jen proto, abych se presvedcila, ze max neduchari. Jsem jak posedla, ja vim. Prosim neodsuzovat.

hul
25. čer 2016

@ivatko0406 já nevím kdy byla ovulace, ale bylo to cca 2dny před MS 🙂 a pak par dni po vynechání už bylo toto. Věřím ze u tebe to tak taky dopadne 🙂)

ivatko0406
25. čer 2016

@hul dva dny pred ms byly ty tri duchove? A po vynechani ty v plastovem drzatku? Ja jsem u prvniho taky mela rovnou dalnici , ale ja jsem testovala az v den vynechani. Protoze to bylo necekane tehu 🙂. Ted honim duchy

hul
25. čer 2016

@ivatko0406 no ty tři dr max testy byly postupně. Každý den silnější. No a ty dálnice několik dni po vynechání. Nevím kolik přesně protože jsem netestovala každý den, ale pak už jen namátkou. Nejdřív mi pořádnou čárku ale ukázal test z teta drogerie.

dmklarka
25. čer 2016

@ivatko0406 už nemusíš honit duchy 🙂

anonym365
25. čer 2016

Zdravim,
obracim se na vas s dotazem..
Dne 8.5. jsem dostala MS, normalne v terminu, ale misto klasickych cca 3 dnu stredne silneho krvaceni, tato trvala zhruba tyden, ale hodne slabe, spise spineni..
22.5. jsem to dostala znovu, ale prislo mi to takove jine..tak jsem radeji zasla na gyndu, tam mi rekl jen "hm...tak dame injekci".
Takze jsem dostala injekci proti krvaceni a ustalo to asi za den.
Ale ted uz jsem prosvihla oba dva terminy nove MS.
Podle toho prvniho by to melo byt uz 4.6. a podle druheho 18.6.
Chci se zeptat, co si o tom myslite?
Citim se takova unavena..divna...tak nevim jestli to je pocasim, injekci (i kdyz uz to je dost dlouho), nebo snad pripadnym tehotenstvim..?
Dekuji za odpoved a preji hezky vikend.. 🙂

andreaandrejka
25. čer 2016

@anonym365 proč si neuděláš test?

anonym365
25. čer 2016

@andreaandrejka Chci pockat do konce mesice..zajimalo me jestli se nekdo potkal s necim podobnym, jestli ta injekce to telo tak zblbne, ze nevi...🙂

andreaandrejka
25. čer 2016

@anonym365 Já injekci dostala taky, taky jsem měla zpoždění, ale už druhý den jsem věděla, že se něco děje, udělala jsem test a byl pozitivní 🙂 To je strašně moc individuální, každé tělo je jiné.
Udělej test a máš jasno.

anonym365
25. čer 2016

@andreaandrejka Taky mi prijde, ze jsem jina, ale bojim se, ze jsem si to vsechno jen vsugerovala. 🙂
Kazdopadne dekuji za odpoved, otestuji a kdyztak dam vedet. 🙂

laura1972
25. čer 2016

@anonym365 Já bych taky udělala test 🙂

laura1972
25. čer 2016

@nikoletaxx krásné🙂 gratuluji 🙂

juliemichal
25. čer 2016

@ivatko0406 no super já ti to říkala,že jsi určitě těhulka,krásně sílí 🙂 🙂

@dmklarka tak to už jsou fakt krásné dálnice 🙂 🙂

@1nelinka tak tobě už určitě ms nedorazí 🙂 🙂 jsi jasná těhulka,gratuluji 🙂

juliemichal
25. čer 2016

@nikoletaxx krásně sílí 🙂 🙂

1nelinka
25. čer 2016

@juliemichal moc dekuju v pondeli zkusim krev a v patek doktorku..manzel zatim nic nevi at pak nejsme zbytecne zklamany..pockam az po navsteve mudr

juliemichal
25. čer 2016

@1nelinka neboj určitě bude teď vše v naprostém pořádku,ale řekla bych jsem si o ten utrogestan 🙂 jé jak já ti to moc přeji 🙂 🙂

1nelinka
25. čer 2016

@juliemichal urcite si o nej reknu moc dekuju si zlaticko..

juliemichal
25. čer 2016

@1nelinka vůbec není za co zlatíčko ♥ ♥ teď už všechno bude v naprostém pořádku 🙂 věřím tomu 🙂 já měla ZT teď v lednu bez revize a poslední ms jsem měla v dubnu 😀 😀 no a taky věřím,že bude vše v pořádku teď to obě dvě dotáhneme do zdárného konce 🙂 🙂

ivatko0406
25. čer 2016

@juliemichal fakt? Ja totiz vubec nevim, jak dlouho se honi duchove,nez jsou jasne //. Asi "kus od kusu" kazda zena jinak, ale stejne...u prvniho to neznam, test byl az prvni den vynechani a tam vylitly hned cary-tlustice. To bylo tehdy asi 17dpo, jestli jsem mela ovulaci taky 11 den. A dnes jsem 12 dpo. Tak doufam, ze za tech pet dni to taky zesili. Je to mozne?

1nelinka
25. čer 2016

@juliemichal drzim ti moc palecky at je vse v poradku.. v lednu a unoru se budeme radovat 🙂

kettkav
25. čer 2016

@1nelinka Juuu,mám za tebe radost 🙂

juliemichal
25. čer 2016

@ivatko0406 jé tak to já taky právě vůbec netuším jak dlouho se loví duchové 😀 😀 já jsem si dělala ten digi test a potom jak jsem byla 6+6tt myslím tak normál test a tam jsem měla dálnice 😀 😀 uvidíš,že to určitě bude v pořádku 🙂 🙂 a určitě za těch 5 dnů tam už budou určitě dálnice 🙂 🙂 věřím tomu 🙂 🙂

@1nelinka děkuji a já tobě taky strašně moc držím palečky a určitě budeme mít miminka v únoru a v lednu 🙂 tobě to vychází na kterého února? 🙂 🙂

ms.neomagic
25. čer 2016

Ahoj kocky 🙂 tak zatim porad drzim a netestim..zitra prvni termin ms...jinak prsa pobolivaji,unava sem tam...ale je mi porad na zvraceni a pomuze mi jen kdyz se najim..tak nevim :-\

ivatko0406
25. čer 2016

@juliemichal no ja prave taky ne 🙂. Snad je nebudu lovit dlouho. Porad mam jakoby menstruacni bolesti.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru