Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

sarinka0411
28. čer 2016

Ty jo holky zítra jdu zase na tu gyndu jsem trochu nervózní jestli je všechno v pořádku... Dokonce přemýšlím, že tady mám ještě jeden test tak si ho udělám 😀 jestli tam ta čárka pořád je a jestli neslábne

alicie_k
28. čer 2016

Fotila jsem v rychlosti. Není to na fotce tak hezky vidět... a bolí mě dnes od rána prsa ☹

ivatko0406
28. čer 2016

@sarinka0411 to jsem delala taky - nez jsem sla prvne na gyndu, jeste jsem testovala. Pro uklidneni 🙂

laura1972
28. čer 2016

@peta73 no já právě užíván druhy měsíc clostilbegyt a duphaston mám na udržení kdyby se to chytlo. Minuly měsíc u mě ovu neproběhla az tenhle měsíc a podle ovu testů a gynekologa jsem mela ovu 2x první proběhla 15.6. a druhá 17.6., takže test chci zkusit zítra, předtím bylo asi ještě brzy. To budu podle tech dvou ovu bud 12 nebo 14 DPO.

ivatko0406
28. čer 2016

@alicie_k ale je to videt! Je tam duch! Nezbyva nez vyckat, zda bude silit!

alicie_k
28. čer 2016

A je to teď z odpolední moči, to by se asi ani nemělo dělat 😒 No musím vydržet, teď je to všechno nebo nic. Ale každé sebemenší špinění mě hrozně vyděsí, protože s tím mám spojené potíže a špatný konec.

sarinka0411
28. čer 2016

@ivatko0406 je dobrý vědět že to tak stejně má hodně lidí aspoň si nepřipadám jako blázen, že tady sedím a čekám až se mi bude chtít na záchod a pak na zkoušku ten poslední test 😀

sarinka0411
28. čer 2016

@alicie_k duch tam je.. A je úplně jedno z jaký moči je to dělaný já taky dělala spíš až odpoledne nebo k večeru jenom jednou jsem dělala ten digi a ten byl ráno než jsem šla k doktorce na krev

alicie_k
28. čer 2016

@ivatko0406 Na tom Mamatestu Comfort to sílení je teda mnohem líp vidět, než tady na Maxovi, ale trošku mě uklidnilo, že tam je duch odpoledne a dva dny před MS. Kdyby ne toho špinění ☹

luciebx
28. čer 2016

@alicie_k dusika vidim.. 😵

ivatko0406
28. čer 2016

@sarinka0411 no jeje, ja mam ted jeste taky koupene testiky. Abych se mela cim uklidnit nez pujdu k dr.

ivatko0406
28. čer 2016

@alicie_k muze se udajne delat kdykoli behem dne, jen by moc nemela byt prilis zredena. Ale i v lekarne ti reknout, ze nejlepsi je to z ranni moci

sarinka0411
28. čer 2016

@ivatko0406 Už sis koupila další a kdy děláš zítra??

ivatko0406
28. čer 2016

@sarinka0411 jojo zitra. Snad uz to bude jasne. Obe stejne.

peta73
28. čer 2016

@laura1972 Tak snad to vyjde. Ovulace je základ a máš-li ji potvrzenou jako OT, tak gynekologem, tak by to vypadá nadějně. Já jsem tenhle měsíc byla na folikulometrii, ale asi příliš brzy. Folikuly byly malé a tak mě vystrašila, že tento cyklus asi nedozrají. Podle OT jsem však ovulaci měla cca o 6 dnů později (18.6). Pěkně jsme to pojistili a teď budu čekat. Pokud to teď nevyjde, čeká mě taky ten clostilbegyt .-(.
Jak dlouho se snažíte?

sarinka0411
28. čer 2016

@ivatko0406 paráda tak to už se ráno těším až to sem šoupneš 🙂 vstávám brzo tak to snad neprošvihnu a nebude to schovaný ten příspěvek 😀

ivatko0406
28. čer 2016

@sarinka0411 to ja to sem dam v 7. Soupnu ti upozorneni 🙂

sarinka0411
28. čer 2016

@ivatko0406 jo tak to bude v pohodě to už budu rozhodně vzhůru a nervní stepovat u doktorky 😀

ms.neomagic
28. čer 2016

@ivatko0406 Schovavam v penezence 😀 ovulace byla 15.-16.6 😀

ivatko0406
28. čer 2016

@ms.neomagic tak ses 13dpo 🙂

laura1972
28. čer 2016

@peta73 no my se snažíme pres pul roku a ted mi Gynek. Předepsal clostik, tak jsem taky zvědavá. 🙂 Děti mám už tři z toho dcera už z domova a pak doma mám syna 22 let a ml. dceru 12 let. Mám mladšího přítele a chtěli bychom jedno společné. Dřív jsem problémy s otěhotněním nikdy neměla spíš naopak, ale ted už jsem ve věku, kdy mi nedozravaji vajíčka, tak mi předepsal dr. Clostilbegyt, žák ted čekáme jak to dopadne. Kdybych byla mladší, tak bych tak nespěchal a 🙂

27tery
28. čer 2016

Ahoj holky tak zítra jdu na první prohlidku tak snad to dobře dopadne 😃 a všem snazilkam držím palce ať vám to co nejdřív vyjde 😃

peta73
28. čer 2016

@laura1972 to jsme na tom obdobně. Děti 19, 16 a 12 a teď jsme se domluvili že zkusíme ještě poslednatko. Drive jsem vždy otěhotněla hned, teď zkoušíme třetí cyklus. Taky vím že nemám moc času, takže clostilbegYou už na mně čeká, pokud to teď nevyjde. Raději jsme to vůbec nikomu neříkala- ani příbuzným, ani dětem, ani v práci. Pokud by to vyšlo, budou mi stačit ty řeči pak 😀. Držím moc palečky a dej určitě vědět, jak si dopadla 😉

sarinka0411
28. čer 2016

// sílí pořád víc už to snad ani nejde 🙂 tak věřím, že zítra u doktorky snad vše v pohodě 🙂

tuzemka
28. čer 2016

Ahoj holky,
co myslíte? Z odpolední moči jeden den zpoždění MS... Díky za názory 😉

27tery
28. čer 2016

@tuzemka já tam ducha vidím 😃 určitě bude várka sílit😃

ivatko0406
28. čer 2016

@tuzemka dusik je 🙂

27tery
28. čer 2016

@tuzemka čárka omlouvam se za překlep

luciebx
28. čer 2016

@tuzemka urcite pozitivni.. gratulace

tuzemka
28. čer 2016

Myslíte holky? Po hodince na testu je vidět čárka jen proti světlu, tak nevím co si myslet. Zítra mám jít zrovna na gyndu mám si hned nechat vzít krev nebo je ještě brzo? Děkuji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru