Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

nina8888
13. črc 2016

Dnešné posledné testovanie test citlivosť 25. Zajtra o 15:20Dr věřím že tam tu malú bublinku nájde 😀

maarkeetkaaa
13. črc 2016

Ahoj holky, co myslite? Mam dva dny do ms

juliemichal
13. črc 2016

@maarkeetkaaa vidím pěkného dušíka 🙂

@nina8888 wau nádhera 🙂 a držím palečky ♥ já jdu za chvíli na krev a potom večer na screening 😀 😀 snad bude vše v pořádku 😀

maarkeetkaaa
13. črc 2016

Po minulem mesici, kdy jsem mela tri dny zpozdeni a niz toho nebylo jsem prestala pit kontryhel i inofolic a rekla ze na to seru 😆 od pondeli me poboliva bricho tak doufam ze je to na spravnem miste 🙂 a ze to vydrzi 🙂

nina8888
13. črc 2016

@juliemichal neboj vše bude dobreeee držím.palecky

ivatko0406
13. črc 2016

@maarkeetkaaa peknej dusik, taky jsem takoveho mela. Jen tak dal! 🙂

maarkeetkaaa
13. črc 2016

Holky dekuji 🙂 zkusim odpoledne udelat clearblue digitalni, kdyz ho sezenu 🙂 ja bych nejradsi skakala az do stropu :D

buggyy
13. črc 2016

Holky co myslíte? Připadá mi, že to sílí pomalu. Poslední test je dělaný 16 nebo 17 DPO. Neměla by už ta částka být silnější? Mám strach dělat další test..

ivatko0406
13. črc 2016

@buggyy myslim ze je to akorat 🙂 mela jsem to taky tak.

buggyy
13. črc 2016

@ivatko0406 a testovala jsi dal? Kdy jsi mela tu testovaci stejnou?

kastanek87
13. črc 2016

@maarkeetkaaa vidím 😉 v den MS bude už krásně vidět určitě 🙂 držím pěsti!!

katuskad1
13. črc 2016

@buggyy co Já bych dala za takovou čárku 😊 snad mužů tiše gratulovat👏

kastanek87
13. črc 2016

@buggyy vůbec se neděs, máš to jasný 😉 hoď obavy za hlavu a raduj se...objednej se pak na kontrolu a užívej léto 😉 držím pěsti! Určitě bude vše v pořádku.

27tery
13. črc 2016

@buggyy nemusíš mít strach já měla silnou čárku přes den za dva dny jsem dělala z ranní moci a byla slabší až jsem se lekla že je něco špatně no a zatím je to vše v pořádku teda dneska jdi na další kontrolu tak se i docela bojím ale u tebe si myslím že je to jasný tiše gratulují 😃

buggyy
13. črc 2016

Holky ja mam teda teprve 6 dni zpozdeni.. Kdy se objednat k dr? Mam za sebou biochemicke, tak mam celkem strach.

kato83
13. črc 2016

Holky jake mate zkusenosti na tehotensky test z krve co si muzete udelat doma?

pandabox
13. črc 2016

@buggyy nema cenu delat testy denne ale treba jednou za tri ctyri dny..to pak uvidis rozdilek🙂

buggyy
13. črc 2016

@pandabox tak ty testy jsou delany co 2 dny.. ale asi ted pockam aspon do patku a uvidim 🙂

kastanek87
13. črc 2016

@buggyy já bych ji zavolala a zeptala se, jak ona uzná za vhodné. teď ještě nebude nic moc vidět, ale stejně bych jí zavolala a uvidíš co ti řekne.

juliemichal
13. črc 2016

@nina8888 moc děkuji ♥

laura1972
13. črc 2016

@nina8888 krásné taky držím palecky 🙂

laura1972
13. črc 2016

@nina8888 krásné taky držím palecky 🙂
@buggyy moc gratuluju nádhera 🙂
@buggyy

pandabox
13. črc 2016

@buggyy staci test jeden prece🙂) a pak treba pro jistotu po tydnu..vice testu netreba, to jestli se miminko nakonec udrzi to neovlivni..🙂

buggyy
13. črc 2016

@pandabox v tom s tebou souhlasim.. ale ja mam za sebou to pitomy biochemicky. A to mi teda carka silila o hodne min. Tak mam na jednu stranu radost a na druhou strach..

pandabox
13. črc 2016

@buggyy tak to mame opacny pristup, ja po biochem. uz testuju fakt minimalne...nechci dalsi zklamani a nervy v kyblu

buggyy
13. črc 2016

@pandabox takze ty jsi taky mela biochemicke? A za jak dlouho se vam pak zadarilo? A zatim vsechno v pohode? Koukam, ze jsi uz v 16tt..

blauen
13. črc 2016

@maarkeetkaaa presne takového jsem mela dušíka 4 dny před MS. Tiše gratuluji 😉

pandabox
13. črc 2016

@buggyy me to vyslo pak hned druhou MS...tuktuk..

buggyy
13. črc 2016

@pandabox no ja to mam taky tak 🙂 druhou MS. Tak snad to vyjde a tobe preju hodne stesti a at je vsechno v poradku!

pandabox
13. črc 2016

@buggyy taky drzim palecky a snad se uz ted zadari🙂) dej pak vedet🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru