Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

ivatko0406
19. črc 2016

@petulle1986 na te posledni fotce ducha vidim take 🙂

petulle1986
19. črc 2016

@ivatko0406 tu druhou jsem prave v mobilu ztmavila proto ho tam vidim 🙂

laura1972
19. črc 2016

@kastanek87 no o pregnylu mluvil az asi při inseminaci,jinak kromě clostilu beru duphaston

kastanek87
19. črc 2016

no spíš jde o to, jestli ta ovulace minule opravdu proběhla, když tě nekontroloval na utz, jen před MS, nebo mluvil o tekutině po ovulaci? každopádně moc držím pěsti, ať vám to brzo vyjde!!!

marrouc
19. črc 2016

@petulle1986 neco se ti tam rysuje. Rano by mohla byt pekna carka. Setri testy,jestli tam je tak neutece 😊

petulle1986
19. črc 2016

@marrouc kdyz me bavi ten adrenalin horsi pak bude kdyz moje // zitra nepujdou videt vubec ale takovy je zivot.mam jen mamatest takze stejne musim koupit dr max ale jen dva testiky bo ja jsem blazen ja bych testovala co hodinu kdyby to slo 😃

iiiv
19. črc 2016

@petulle1986 budu držet pěsti 🙂

jarmulka
19. črc 2016

@petulle1986 Péti moc se omlouvám, ale já tam nevidím nic ☹ ... Třeba jsem slepá - ale ono nejde o to, lovit šedé duchy - ale HCG tam opravdu to místo zbarvuje do růžova - i když z počátku jen velmi slabě, přesto díky tomu se dá poznat aspoň tak nějak rozdíl mezi falešným ,,duchem,, - to bývá opravdu jen riska - a mezi skutečným HCG, těhotenstvím... Každopádně 10 DPO je ještě stále čas... Já třeba sama za sebe mohu říci, že mé tělo 10 DPO už ,,udělá,, na testu hezkou čárku... Byla jsem těhotná vícekrát - i když to nedopadlo, čárky vždy 10 DPO byly... ale to je JEN mé tělo - každá to máme jinak!!!! 🙂 Budu na Tebe myslet 😵

petulle1986
19. črc 2016

@jarmulka jeeee jsi zlata neomlouvej se,to je v pohode.vim ze duch ma byt ruzovy a taky vim ze se mozna spalim,a ms muze dorazit kazdym dnem.uvidime jak uz bylo napsano kdyz to tam ma byt a je to tam neutece.no a kdyz ne obrecim to ale opet se postavim na nohy a budu doufat ze to jednou vyjde.v kazdem pripade dekuju za info ;)

monishkam
19. črc 2016

@petulle1986 já ho tam vidím. Max nedělá žádný duchy. Uvidíš zítrax taky budu testovat 🙂

jge
19. črc 2016

@pagex Clanek ne, diskuzi

petulle1986
19. črc 2016

Holky moje asi se zeptam blbe ale k cemu je dobre udelat tt do negativu?

petulle1986
19. črc 2016

Nebo respektive foto upravit na negativ

petulle1986
19. črc 2016

@monishkam juuuu tak to drzim palecky ktery dpo budes zitra?😃

jluciy
19. črc 2016

@petulle1986 já poměrně brzo mi přijde. Cykly 28, ovulace ale musela být dřív - podle bolestí (tentokrát sem kaslala na bazalku) cca 11-12dc - 22dc pozitivní test a to už bylo docela hezky vidět - takže 10-11dpo 😉

monishkam
19. črc 2016

@petulle1986 9dpo. Ale léčím se v caru a moc s tím nepočítám ☹

kato83
20. črc 2016

@petulle1986 tak jak jsi dnes dopadla s testikem?, myslim na Tebe 🙂

iiiv
20. črc 2016

@kato83 já taky🙂

monishkam
20. črc 2016

@petulle1986 tak co test? Já nečekaně nic. Tak příští měsíc iui a v říjnu ivf ☹

pandabox
20. črc 2016

@monishkam nejsi jen 9dpo ??

petulle1986
20. črc 2016

Devcatka moje ja nestihla udelat tt bo sem ho vcera nekoupila a jsem v praci.ale zabehnu do maxe a udelam 😃

petulle1986
20. črc 2016

@monishkam 9dpo je brzy moc 😉neboj musis zkouset.

petulle1986
20. črc 2016

Jo a ty mamatesty uz v zivote nekoupim!vim ze po limitu vysledek neplati ale prece kdyz hcg neni tak tam nema druha carka co delat ani po limitu.ja vecer udelala jen tak a opet duch dlouho po limitu.f akt hruza

monishkam
20. črc 2016

@pandabox jsem, ale graf je nejakej divnej. Po té době tomu už nevěřím.

monishkam
20. črc 2016

@petulle1986 držím palce ať tam je a pak pošli fotku 😉

jarmulka
20. črc 2016

@petulle1986 Péti koukej na můj mamatest - a NIC z toho ( 2 dny před MS ) ...takže já ho FAKT nemám ráda a nekupuji.... 😠

luhol
20. črc 2016

Holky, tak krásné ráno jsem nečekala 🙂 Jen doufá, že je všechno tam kde má být, ale teď na to nebudu myslet a budu se potichounku radovat. Jediné čeho se bojím, je že nemám vůbec žádné příznaky, jen mi je trošku špatně od žaludku a mám pořád pocit, že to dostanu. Tak prosím držte palečky 🙂 Všem snažilkám je moc držím ať se k nám přidáte a máte také vysněné //

luhol
20. črc 2016

ještě ta fotka 🙂 jsem tak rozrušená klepou se mi párátka 🙂

kato83
20. črc 2016

@luhol krásné // gratuluji 🙂

petulle1986
20. črc 2016

Holky tak na testu uplne bilo :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru