• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

10. prosince 2016 
Tak malej talian nebude,dneska dorazila mrcha...tak holt jedem dal :frowning2:
29. črc ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@ms.neomagic névés hlavu..Já to mela taky tak...pohnojeno pořád mas:slight_smile:)ja to mela taky tak...držím palce
30. črc v 07:45  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (37. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@pandabox pohnojenej mam celej zivot :grinning: nevesim..aspon zatim muzu makat na baraku....spis me to sere v praci,sla jsem tam s tim abych mela materskou,ze se brzo zadari a ja vypadnu auz se tam nervuju rok..
30. črc v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky z nesniho rani druha rani moc,co myslite?
30. črc v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@slunickova já si myslím,ze je to jasny...gratulace :wink: a kdybys zkusila jiný test než mamatest, tak už tam budeš mít dálnici...tenhle dělá strašně slaboucke čárky :wink:
30. črc v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@tati_ana taky si myslím, že se to povedlo. A souhlssim s @tati_a na abys zkusila jiný test, máma test nic moc. držím palce :slight_smile:
30. črc v 10:51  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunickova krasny,jak dlouho meskas?
30. črc v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@laura1972 diky moc snad to vyslo a mrcha nedorazi,jaky je tedy dobry test?
30. črc v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@slunickova zkus dr.max nebo uz digitalni,ten ti i ukaze tydny :wink:
30. črc v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@ms.neomagic naposledy sem to mela 6 cervence takze to mam teprve dostat mam to po 30 dnech
30. črc v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Babeny, obcas vas tu sledujem a vase osudy. Moc vam vsetkym drzim palce :slight_smile: My sa snazime cca 1,5 roka a velmi velmi a tesim, ked aj ja raz budem mat iny nez snehobiely test. :slight_smile:

@ms.neomagic No ja to mam s pracou rovnako, zostavam tam zatial kvoli tomu, ze vsak coskoro pojdem na matersku, ale uz tam takto tvrdnem cez rok. Tak ju asi zmenim tak ci tak a ono to nejak dopadne. :grinning:
30. črc v 10:59  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (24. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@slunickova hodně si chválí ten od dr.Maxe. taky je mám doma, ale bude zkoušet až zítra :slight_smile:
30. črc v 11:02  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@diva_ziva je to des..delam jen nocni a dost me to unavuje a prace docela narocna :frowning2: min mesic jsem prosla micropotratem,tak snad se brzy zadari znova..ted mam jit na citologii a dr mi prej nasadi neco na podporu zlutyho teliska..nevim co..
30. črc v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@ms.neomagic Jeeje a neslo by pracu zmenit, ked tam nie si spokojna? Vies si predstavit ealne, ze by si na nocnych prezila cele tehotenstvo? Ja by som chcela zmenit, ale najradsej mimo obor a bohuzial netusim zatial, co by to malo byt. Tak som tam tak nejak zaseknuta .
30. črc ve 12:27  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (24. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím dámy :slight_smile: dnes 23.DC ... Co myslíte?? :slight_smile:
30. črc ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@dolly82 moc přeji :slight_smile: hodně štěstí a tiše závidím :slight_smile: :slight_smile:
30. črc ve 21:55  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dolly82 Ahoj, já teda nechci sýčkovat, ale příjde mi, že vidím dvě šedé čárky a v místě čárky bílo. Zkuste ještě zopakovat test. Možná už mám vlčí mlhu :wink:
30. črc ve 21:59  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@gariena
@dolly82 kolik dní máš do ms?
30. črc ve 22:04  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
MS mívám nepravidelnou, naposledy ale 28, takže 5 dní :slight_smile:
30. črc ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@dolly82 já mela taky 28 dnech cyklus a poprvé jsem tenhle měsíc měla cyklus po 31 dnech. Takže do ms mi zbývá také 5 dní :slight_smile:
30. črc ve 22:15  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
A ty už jsi testovala? @laura1972
30. črc ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@dolly82 zatím ne zítra jsem 10 DPO tak zkusim, i když nevím ještě možná 2-4 dny by chtělo počkat, ale bud a nebo :grinning:
30. črc ve 22:50  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dolly82 vypadá to nadejne :wink: za dva dny bych testla znovu,už by mela byt výraznější. Držím pěsti! !!!
30. črc ve 23:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ja jsem ted trochu hnede zaspinila ráno mam plašit?
31. črc v 07:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2017 (25. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kato83 No, určitě byr raději volala doktorce.....vždy je lepší plašit, než něco zanedbat...kdyžtak si Tě pozve, podívá se a něco Ti na to dá...já pak brala Utrogestan a měla jsem od špinění a krvácení klid.....ale určitě to nenech být..... Dej pak vědět, jo? :slight_smile:
31. črc v 07:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@terka228 noo je neděle, myslis ze mam byt v klidua zitra na gynekologii.. nebo jet na pohotovost?
31. črc v 07:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2017 (25. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@kato83 Já bych jela :slight_smile:
31. črc v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kato83 budeš v klidu
31. črc v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kato83 oni Tě z pohotovosti stejně pošlou jako na příjem na gynekologii, a tam je vždy doktor gynekolog, který Tě prohlédne, vše vysvětlí a iklidní....... u nás jsou všichni moc hodní :slight_smile:
31. črc v 07:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes 24 den cyklu ranní moč
31. črc v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek