Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
kato83
31. črc 2016
@jluciy
@ms.neomagic
@terka228
Holky tak po dvou a pul hodinách v čekárně me pichli injekci Agolutinu a na doma ultrogestan... prý to zatim vypada v poradku a zatim bez srdicka ale to doktorka rikala ze je jeste brzo na srdíčko. Tak uvidime mam odpocivat tak už lezim u tv 🙂
jluciy
31. črc 2016
@kato83 no super 😉 tak pěkně odpočívat a určitě to bude v pořádku 😘
terka228
31. črc 2016
@kato83 super, bude to dobré 🙂 jen hezky odpočívej 🙂
itworks
31. črc 2016
Holky, jestli můžu poradit, netestujes tak brzo před MS, ptz ona může stejně přijít a pak vas to může vice mrzet. Nejdříve v den očekávané MS, ale nejlépe až po několika dnech. My se už snažíme skoro 5 let, takže o tom už něco vím, jaké to je vydržet a netestovat. Už jsme měli třetí embryotransfer přes Ivf, pořád nic, chce to hlavně trpělivost, ale je to těžké. Přeji všem, ať brzo najdete // a nemusíte podstupovat ivf, ptz to jsou nervy ještě horší, když ani to se nedaří.
ms.neomagic
31. črc 2016
@slunickova moje testy najdes nekde v diskuzi z cervna,taky jsem je mela porad takhle stejny a uz nesilily a za tyden to odeslo,micropotrat..moc ti preju aby to nebyl tvuj pripad..
ms.neomagic
31. črc 2016
@kato83 to je dobre,tak jen lez a odpocivej at se fazolka drzi.. 😉
slunickova
31. črc 2016
@ms.neomagic to je mi lito a vo to je ten micropotrat
cigaas
31. črc 2016
Ahojky holky me se konecne povedla 3 inseminace aspon podle tt tak uvidime co ukaze ultrazvuk 2.8. A jinak sem taky na utrogestanu
ms.neomagic
31. črc 2016
@slunickova to znamena ze to odejde s opozdenou menstruaci...proto se nema testovat tak brzo..kdybych netestovala tak bych na to ani neprisla a odeslo by to a ja bych si usetrila nervy 😞
misula29
31. črc 2016
@ms.neomagic je to tak ,ale těžko se poručí co 🙂
slunickova
31. črc 2016
Holky jaka ma byt bazalni teplota pri moznem tehotenstvi mam 37,7
baskervile
31. črc 2016
Ahoj,protože jsem technický antitalent,nevkládám foto 😃 Ale zkusím to nějak vysvětlit,abyste mi mohly poradit.Cykly dlouhé 28-30 dní.
28DC-11DPO jsem si odpoledne dělala test Pepino (ten proužek) a vyšel slabý duch.Druhý den 12DPO ten samý test silnější.Dnes ráno 13DPO test Pepino (takový ten plastový s tím kapátkem) cca stejně silný.Potom asi za tři hoďky test z Maxe slaboulinký duch (slabší než na Pepinu z rána) a pak ještě odpoledne Max už vyšel slabě pozitivní.Jelikož mám nakázáno z imuna okamžitě při pozitivním testu nasadit Prednison,tak jsem si ho hned ten 28DC nasadila.Jsem z těch testů upřímně nějak zmatená.Poradíte někdo?Ještě mě napadlo,jestli nemůže mít Prednison nějak vliv na hladinu Hcg?Všechny testy byly 10
ms.neomagic
31. črc 2016
@baskervile ja bych poradila jit na krev k dr😉
slunickova
1. srp 2016
Holky me uz z tech testu klepne,jestli todle je falesny tak ja uz nevim
slunickova
1. srp 2016
Je to druha rani moc ,uz asi blbnu,
iiiv
1. srp 2016
@slunickova nevypadá jako falešnák🙂
jarmulka
1. srp 2016
@slunickova tohle je sice ,,hloupý test,, ale i tak je pozitivní - došlo k oplodnění 🙂 x-) x-) x-) x-)
fifacek
1. srp 2016
Taky mi přijde že by to mohlo být těhu ale zítra nebo ve středu budeš zase o něco chytřejší
monikavitezslav
1. srp 2016
@slunickova tohle je pozitivni
slunickova
1. srp 2016
Je holky snad mate pravdu jsem uz x toho hotova a fury cekam a bojim se jit na wc ze to dostanu
slunickova
1. srp 2016
Myslite holky ze to trochu sili?
yukonek
1. srp 2016
@slunickova udelej si jiny test, mamatesty jsou desny...drzim palce
slunickova
1. srp 2016
@yukonek me prave rekli v lekarne ze tydle hodne kupuji zensky a ze jsou dobry ale ctu tady dost ze delaji falesnaky nebo naopak slabe carky
yukonek
1. srp 2016
@slunickova tak to se v lekarne vylozene jen snazili prodat.. Nejlepsi jsou dr.max, pepino a nebo pak digital ale ten je drahy. Doporucuju lekarnu dr.max a koupit testy tam, obyc jsou dva v jednom baleni, ty falesnaky nikdy nedelaji.
slunickova
1. srp 2016
@yukonek stejne nechapu jak tam muzou byt dve carky a pak je to falesny
yukonek
1. srp 2016
@slunickova nerikam, ze je to falesny u tebe to vypada nadejne 🙂 jen proste spouste holkam tady delal falesny duchy...tak byt tebou bych pro jistotu a klid v dusi koupila dr.maxe, testla a pokud tam bude dusik tak aspon vis, ze tehotna jsi 👍
dolly82
1. srp 2016
Zdravím dámy 🙂 myslíte že sílí? Nejsem si jistá co vlastně vidím 🙂
petiiiska
1. srp 2016
@slunickova řekla bych, že maličko sílí, ale jak radí ostatní, koupila bych ještě Dr. Maxe 😉
petiiiska
1. srp 2016
@dolly82 Určitě je silnější 😉
laura1972
1. srp 2016
@dolly82 určitě sílí 🙂 držím palce 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli