• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

19. září 2017 
@jluciy
@ms.neomagic
@terka228
Holky tak po dvou a pul hodinách v čekárně me pichli injekci Agolutinu a na doma ultrogestan... prý to zatim vypada v poradku a zatim bez srdicka ale to doktorka rikala ze je jeste brzo na srdíčko. Tak uvidime mam odpocivat tak už lezim u tv :slight_smile:
31. črc 2016 ve 12:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kato83 no super :wink: tak pěkně odpočívat a určitě to bude v pořádku :kissing_heart:
31. črc 2016 ve 12:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kato83 super, bude to dobré :slight_smile: jen hezky odpočívej :slight_smile:
31. črc 2016 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, jestli můžu poradit, netestujes tak brzo před MS, ptz ona může stejně přijít a pak vas to může vice mrzet. Nejdříve v den očekávané MS, ale nejlépe až po několika dnech. My se už snažíme skoro 5 let, takže o tom už něco vím, jaké to je vydržet a netestovat. Už jsme měli třetí embryotransfer přes Ivf, pořád nic, chce to hlavně trpělivost, ale je to těžké. Přeji všem, ať brzo najdete // a nemusíte podstupovat ivf, ptz to jsou nervy ještě horší, když ani to se nedaří.
31. črc 2016 ve 12:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickova moje testy najdes nekde v diskuzi z cervna,taky jsem je mela porad takhle stejny a uz nesilily a za tyden to odeslo,micropotrat..moc ti preju aby to nebyl tvuj pripad..
31. črc 2016 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kato83 to je dobre,tak jen lez a odpocivej at se fazolka drzi.. :wink:
31. črc 2016 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ms.neomagic to je mi lito a vo to je ten micropotrat
31. črc 2016 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky me se konecne povedla 3 inseminace aspon podle tt tak uvidime co ukaze ultrazvuk 2.8. A jinak sem taky na utrogestanu
31. črc 2016 ve 13:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickova to znamena ze to odejde s opozdenou menstruaci...proto se nema testovat tak brzo..kdybych netestovala tak bych na to ani neprisla a odeslo by to a ja bych si usetrila nervy :frowning2:
31. črc 2016 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ms.neomagic je to tak ,ale těžko se poručí co :slight_smile:
31. črc 2016 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jaka ma byt bazalni teplota pri moznem tehotenstvi mam 37,7
31. črc 2016 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,protože jsem technický antitalent,nevkládám foto :grinning: Ale zkusím to nějak vysvětlit,abyste mi mohly poradit.Cykly dlouhé 28-30 dní.
28DC-11DPO jsem si odpoledne dělala test Pepino (ten proužek) a vyšel slabý duch.Druhý den 12DPO ten samý test silnější.Dnes ráno 13DPO test Pepino (takový ten plastový s tím kapátkem) cca stejně silný.Potom asi za tři hoďky test z Maxe slaboulinký duch (slabší než na Pepinu z rána) a pak ještě odpoledne Max už vyšel slabě pozitivní.Jelikož mám nakázáno z imuna okamžitě při pozitivním testu nasadit Prednison,tak jsem si ho hned ten 28DC nasadila.Jsem z těch testů upřímně nějak zmatená.Poradíte někdo?Ještě mě napadlo,jestli nemůže mít Prednison nějak vliv na hladinu Hcg?Všechny testy byly 10
31. črc 2016 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baskervile ja bych poradila jit na krev k dr:wink:
31. črc 2016 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky me uz z tech testu klepne,jestli todle je falesny tak ja uz nevim
1. srp 2016 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Je to druha rani moc ,uz asi blbnu,
1. srp 2016 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@slunickova nevypadá jako falešnák:slight_smile:
1. srp 2016 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickova tohle je sice ,,hloupý test,, ale i tak je pozitivní - došlo k oplodnění :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. srp 2016 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mi přijde že by to mohlo být těhu ale zítra nebo ve středu budeš zase o něco chytřejší
1. srp 2016 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickova tohle je pozitivni
1. srp 2016 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je holky snad mate pravdu jsem uz x toho hotova a fury cekam a bojim se jit na wc ze to dostanu
1. srp 2016 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslite holky ze to trochu sili?
1. srp 2016 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickova udelej si jiny test, mamatesty jsou desny...drzim palce
1. srp 2016 v 10:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yukonek me prave rekli v lekarne ze tydle hodne kupuji zensky a ze jsou dobry ale ctu tady dost ze delaji falesnaky nebo naopak slabe carky
1. srp 2016 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickova tak to se v lekarne vylozene jen snazili prodat.. Nejlepsi jsou dr.max, pepino a nebo pak digital ale ten je drahy. Doporucuju lekarnu dr.max a koupit testy tam, obyc jsou dva v jednom baleni, ty falesnaky nikdy nedelaji.
1. srp 2016 v 10:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yukonek stejne nechapu jak tam muzou byt dve carky a pak je to falesny
1. srp 2016 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunickova nerikam, ze je to falesny u tebe to vypada nadejne :slight_smile: jen proste spouste holkam tady delal falesny duchy...tak byt tebou bych pro jistotu a klid v dusi koupila dr.maxe, testla a pokud tam bude dusik tak aspon vis, ze tehotna jsi :thumbsup:
1. srp 2016 v 10:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zdravím dámy :slight_smile: myslíte že sílí? Nejsem si jistá co vlastně vidím :slight_smile:
1. srp 2016 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@slunickova řekla bych, že maličko sílí, ale jak radí ostatní, koupila bych ještě Dr. Maxe :wink:
1. srp 2016 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dolly82 Určitě je silnější :wink:
1. srp 2016 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dolly82 určitě sílí :slight_smile: držím palce :slight_smile:
1. srp 2016 v 10:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek