• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

25. září 2017 
@katuskad1 nebo ta co :slight_smile: to já testila ještě týden po ms i když jsem věděla, že už jsem a měla to potvrzené i od dr. :grinning: prostě jsem chtěla vidět pořádný tlustý // a od toho 10DPO testila dokud nebyly // výraznější :grinning:
20. srp 2016 v 11:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terka228 ahoj!!!! Co Ty??? Jak to vypadá u Tebe??? :slight_smile:
20. srp 2016 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmulka Ahoj, špatně...s přítelem jsme se rozešli...nic nemáme vyřešené...k ničemu se vlastně nijak nevyjádřil a nejhorší je, že jak dny plynou...vzala bych ho raději i zpět, než být sama... Jinak v měření dojíždím poslední měsíc, abych ho dokončila.Ale mám ho pořádně rozházený...asi těma nervama. Každý prográmek mi ovulku ukazuje jinak, takže vůbec nevím, co a jak a ani, kdy to dostnu. Ale asi nejpřesnější je tento, když počítá i časem měření, podle něj jsem tedy 7DPO, tak prostě uvidíme, kdy to dostanu...
A co Ty? Jak jsi na tom Ty ????
20. srp 2016 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terka228 ani nevíš, jak moc mě to mrzí.... Je mi to tak líto :cry: ... Já jsem teprve 9DC... u mě to ani nestojí zatím za řeč... Tvá situace mě fakt sebrala :frowning2: posílám srdíčko.....
20. srp 2016 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmulka Děkuji moc za srdíčko... moc mě potěšilo :slight_smile:
Já pořád nakukuju, nedá mi to.....jsem zvědavá, jak se to tu vyvíjí....a vidím ráda úspěchy :slight_smile:
Je tu pár holek, co mi přirostly k srdíčku a mezi nima jsi právě i Ty :slight_smile: Držím moc pěstičky, aby Ti to vyšlo a budu dál vše sledovat.... prostě mi to nedá.. :slight_smile:
Pořád doufám, že se i mně jednou poštěstí....a kdyby náhodou ne, mám tu přece jen Lukáška a Davídka :slight_smile:
20. srp 2016 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !!!!!
20. srp 2016 ve 13:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terka228 vůbec nemáš zač... I já jsem ráda, že jsem Tě tady potkala. Pro mě jsi hrozně moc hodný člověk se srdcem na správném místě. A to, že to Tvůj chlap nevidí - to je smutné... Víš, mně spíš přijde, že nezvládl celou tu ,,situaci,, - že je toho na něho moc , neunesl to. Ale Ty jsi úžasná a věř mi, že určitě si Tě ten správný chlap najde a bude milovat nejen Tebe, ale i Tvé kluky a když budete oba chtít, klidně můžete mít ještě několik dětí. Vím, že Ti není 20, ale vypadáš úžasně a dnes mají miminka i holky ve 40 a výše a vůbec to není neobvyklé ! Takže hlavně neplakej , hlavu vzhůru, uprav se, usměj se na sebe do zrcadla - protože přesně tak, jak se uvidíš Ty, tak Tě uvidí i druzí a Ty přece k sobě chceš někoho veselého, jako jsi Ty sama ! :slight_smile: Takže žádné smutnění - nesmíme ho vyplašit - třeba už je někde za rohem!!! Nikdy nevíš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2016 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jarmulka To je krásný :slight_smile: Děkuju za povzbuzení :slight_smile: To víš, poplakala jsem si dost,ale už je to lepší....nasekala jsem si hromadu třísek na zimu a u mamky na šťípačce naštípala nějaké dřevo, co ještě bylo třeba, páč topíme jen dřevem....a to sekání mi sakra pomohlo :grinning: Teď se snažím co nejvíc věnovat dětem a zahrádce....jen jsem hrozně unavená...Ony ty depky ještě teprve dojdou, jak začnem řešit... Jinak si taky myslím, že celé to je o tom, že nezvládl situace nechtěl o tom mluvit, ale já ho přemlouvat už prostě nebudu...nakonec já už tu poslední situaci vlastně taky nezvládla... a srozchodem jsem souhlasila.Možná ho to překvapilo, ale prostě to ze mně vylítlo ....Nervy mám taky jen jedny :slight_smile: Asi to tak prostě má všechno být :slight_smile:
20. srp 2016 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terka228 jsi statečná a úžasná ženská, věř mi !!!! Neboj se, nezůstaneš sama a miminko určitě budeš mít - on přijede, neboj. Sice nebude na bílém koni, bude mít třeba BMW :grinning: , ale přijede!!! Já jsem si také jeden čas dóóóóóst pobrečela, myslela jsem si, že se mi zhroutil celý svět a že vše dobré už bylo a když jsem to nejméně čekala a byla opravdu nejvíce ,,zoufalá,, tak přišel on... A já jsem šťastná - opravdu MOC šťastná... Sice vím, že mě ještě čekají těžké chvíle, ale jsem šťastná a budu i dál ! Protože to CHCI :slight_smile: ... A Ty budeš taky!!!!!!!!!!! Prostě budeš!!!!!!!! Nic jiného si nepřipouštěj!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2016 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak prujem ustal,misto toho nabehly prsa a vylezly na nich zily :slight_smile:
20. srp 2016 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ms.neomagic juuu, to vypadá opravdu nadějně!!!!! Moc Ti to přeji!!!!!! A těším se na info :slight_smile:
20. srp 2016 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ms.neomagic tak v pondeli se tesim na testik :slight_smile:
20. srp 2016 ve 21:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja doufam ze se povedlo...moc si to preju :slight_smile:
20. srp 2016 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ms.neomagic a my ti drzime pesti!!!!!
20. srp 2016 ve 21:46  •  čeká miminko, termín má v lednu 2018 (25. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@laura1972 ahoj:blush:psala jsem ti tu zprávu
20. srp 2016 ve 21:46  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (32. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katuskad1 ahoj máš tam odpověď :slight_smile:
20. srp 2016 ve 21:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak uz jsem tu znovu :slight_smile: dnes 29 DC , jenomze se mi stala takova vec rano jsem delala test , do limitu takovy skoro nic . zkusila jsem k tomu jeste udelat ovu test a polozila ho blizko tomuhle testu , nasakl se a vylezlo toto :-/ samozrejmne zitra budu delat dalsi pokud mrcha nedorazi ....
21. srp 2016 v 08:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@baba93 testovani ovu testu je na nic.testuj těhotenským tehu a ovulačním ovulku:wink:
21. srp 2016 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus tohle je prave tehu test :-O
21. srp 2016 v 08:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baba93 a byla ta carka do limitu?pokud ne tak bych neodecitala už je to všude psané.nebo testni znovu:wink: držím pesti.
21. srp 2016 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak ja nevim,test porad bilej a to jsem bud 6 nebo 8dpo...je jeste brzo? zacinam mit strach,jestli to pondelni bodani po pravy strane nebylo prasknuti vajicka a tim padem nasledna ovulka,ale to by bylo moc dlouho a nemela jsem ani hlen,spis hustsi bilej vytok..ve stredu pred tydnem jsem byla u dr a ten rikal ze vajicko je pred puknutim,tak prece by to netrvalo 5dni,ne? ja uz asi fakt magorim..najednou vse prestalo,jen obcas zaboli podbrisek a mam videt ty zilky na prsouch...ach jo,to je desny :frowning2:
21. srp 2016 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus určitě nemohl ,, nasáknout,, barvu z druhého testu :grinning: , neboj !!!! To je nesmysl ! Tohle je skutečná druhá čárka - žádné nasáknutí barvy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. srp 2016 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus prave ze do limitu tam byla nepatrna , pak jsem udelala ovu test , polozila ho vedle tehu testu ale moc blizko a ten se trochu nasakl od toho ovu testu a vylezlo toto :grinning: :grinning: ja mam proste vzdy neco extra :wink: kazdopadne zitra se na to vrhnu znovu :grinning: :grinning: ale diky moc :slight_smile: uz by to vyjit mohlo :slight_smile:
21. srp 2016 v 08:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ms.neomagic neboj , 6 i 8 DPO je tááááák málo :slight_smile: .... času dost!!! I když vím, že čas je teď nepřítel číslo 1, který se neskutečně vleče... Vydrž!!!!! :dizzy_face:
21. srp 2016 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ms.neomagic 6 nebo 8 DPO je strašně brzy...to nemá smysl testovat.... vůbec se nestresuj a otestuj, až budeš jistých 12 nebo 14 DPO. Vím že je to moc těžké, ale zkus to vydržet....zbytečně se stresuješ bílým testem , je ještě opravdu brzy :slight_smile:
21. srp 2016 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baba93 omlouvám se, tato zpráva měla být pro Tebe : určitě nemohl ,, nasáknout,, barvu z druhého testu :slight_smile: , neboj !!!! To je nesmysl ! Tohle je skutečná druhá čárka - žádné nasáknutí barvy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. srp 2016 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmulka samozrejmne zitra zopaknu test :grinning: ale me se vzdycky stane neco extra :pensive: mrcha mela dorazit vcera .... No uvidim uz by to klapnout mohlo :slight_smile:
21. srp 2016 v 08:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarmulka ja se nebojim:smiley: to asi nepatřilo mě :wink:
21. srp 2016 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baba93 určitě to ,,klaplo,, :slight_smile: , já tomu věřím ! Kolikátý pokus to byl? Snažíte se už dlouho??? Mně přijde, že ,,udělat miminko,, je čím dál větší ,,potíž,, :frowning2:
21. srp 2016 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus už jsem psala o kousek výše, že jsem to adresovala špatně.... omlouvám se :confounded:
21. srp 2016 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek