Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

laura1972
20. srp 2016

@katuskad1 nebo ta co 🙂 to já testila ještě týden po ms i když jsem věděla, že už jsem a měla to potvrzené i od dr. 😀 prostě jsem chtěla vidět pořádný tlustý // a od toho 10DPO testila dokud nebyly // výraznější 😀

jarmulka
20. srp 2016

@terka228 ahoj!!!! Co Ty??? Jak to vypadá u Tebe??? 🙂

terka228
20. srp 2016

@jarmulka Ahoj, špatně...s přítelem jsme se rozešli...nic nemáme vyřešené...k ničemu se vlastně nijak nevyjádřil a nejhorší je, že jak dny plynou...vzala bych ho raději i zpět, než být sama... Jinak v měření dojíždím poslední měsíc, abych ho dokončila.Ale mám ho pořádně rozházený...asi těma nervama. Každý prográmek mi ovulku ukazuje jinak, takže vůbec nevím, co a jak a ani, kdy to dostnu. Ale asi nejpřesnější je tento, když počítá i časem měření, podle něj jsem tedy 7DPO, tak prostě uvidíme, kdy to dostanu...
A co Ty? Jak jsi na tom Ty ????

jarmulka
20. srp 2016

@terka228 ani nevíš, jak moc mě to mrzí.... Je mi to tak líto 😢 ... Já jsem teprve 9DC... u mě to ani nestojí zatím za řeč... Tvá situace mě fakt sebrala ☹ posílám srdíčko.....

terka228
20. srp 2016

@jarmulka Děkuji moc za srdíčko... moc mě potěšilo 🙂
Já pořád nakukuju, nedá mi to.....jsem zvědavá, jak se to tu vyvíjí....a vidím ráda úspěchy 🙂
Je tu pár holek, co mi přirostly k srdíčku a mezi nima jsi právě i Ty 🙂 Držím moc pěstičky, aby Ti to vyšlo a budu dál vše sledovat.... prostě mi to nedá.. 🙂
Pořád doufám, že se i mně jednou poštěstí....a kdyby náhodou ne, mám tu přece jen Lukáška a Davídka 🙂

09daska
20. srp 2016

Gratulace 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 !!!!!

jarmulka
20. srp 2016

@terka228 vůbec nemáš zač... I já jsem ráda, že jsem Tě tady potkala. Pro mě jsi hrozně moc hodný člověk se srdcem na správném místě. A to, že to Tvůj chlap nevidí - to je smutné... Víš, mně spíš přijde, že nezvládl celou tu ,,situaci,, - že je toho na něho moc , neunesl to. Ale Ty jsi úžasná a věř mi, že určitě si Tě ten správný chlap najde a bude milovat nejen Tebe, ale i Tvé kluky a když budete oba chtít, klidně můžete mít ještě několik dětí. Vím, že Ti není 20, ale vypadáš úžasně a dnes mají miminka i holky ve 40 a výše a vůbec to není neobvyklé ! Takže hlavně neplakej , hlavu vzhůru, uprav se, usměj se na sebe do zrcadla - protože přesně tak, jak se uvidíš Ty, tak Tě uvidí i druzí a Ty přece k sobě chceš někoho veselého, jako jsi Ty sama ! 🙂 Takže žádné smutnění - nesmíme ho vyplašit - třeba už je někde za rohem!!! Nikdy nevíš 😵 😵 😵 😵

terka228
20. srp 2016

@jarmulka To je krásný 🙂 Děkuju za povzbuzení 🙂 To víš, poplakala jsem si dost,ale už je to lepší....nasekala jsem si hromadu třísek na zimu a u mamky na šťípačce naštípala nějaké dřevo, co ještě bylo třeba, páč topíme jen dřevem....a to sekání mi sakra pomohlo 😀 Teď se snažím co nejvíc věnovat dětem a zahrádce....jen jsem hrozně unavená...Ony ty depky ještě teprve dojdou, jak začnem řešit... Jinak si taky myslím, že celé to je o tom, že nezvládl situace nechtěl o tom mluvit, ale já ho přemlouvat už prostě nebudu...nakonec já už tu poslední situaci vlastně taky nezvládla... a srozchodem jsem souhlasila.Možná ho to překvapilo, ale prostě to ze mně vylítlo ....Nervy mám taky jen jedny 🙂 Asi to tak prostě má všechno být 🙂

jarmulka
20. srp 2016

@terka228 jsi statečná a úžasná ženská, věř mi !!!! Neboj se, nezůstaneš sama a miminko určitě budeš mít - on přijede, neboj. Sice nebude na bílém koni, bude mít třeba BMW 😀 , ale přijede!!! Já jsem si také jeden čas dóóóóóst pobrečela, myslela jsem si, že se mi zhroutil celý svět a že vše dobré už bylo a když jsem to nejméně čekala a byla opravdu nejvíce ,,zoufalá,, tak přišel on... A já jsem šťastná - opravdu MOC šťastná... Sice vím, že mě ještě čekají těžké chvíle, ale jsem šťastná a budu i dál ! Protože to CHCI 🙂 ... A Ty budeš taky!!!!!!!!!!! Prostě budeš!!!!!!!! Nic jiného si nepřipouštěj!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ms.neomagic
20. srp 2016

Holky tak prujem ustal,misto toho nabehly prsa a vylezly na nich zily 🙂

jarmulka
20. srp 2016

@ms.neomagic juuu, to vypadá opravdu nadějně!!!!! Moc Ti to přeji!!!!!! A těším se na info 🙂

monishkam
20. srp 2016

@ms.neomagic tak v pondeli se tesim na testik 🙂

ms.neomagic
20. srp 2016

Holky ja doufam ze se povedlo...moc si to preju 🙂

simi1510
20. srp 2016

@ms.neomagic a my ti drzime pesti!!!!!

katuskad1
20. srp 2016

@laura1972 ahoj😊psala jsem ti tu zprávu

laura1972
20. srp 2016

@katuskad1 ahoj máš tam odpověď 🙂

baba93
21. srp 2016

Ahoj holky tak uz jsem tu znovu 🙂 dnes 29 DC , jenomze se mi stala takova vec rano jsem delala test , do limitu takovy skoro nic . zkusila jsem k tomu jeste udelat ovu test a polozila ho blizko tomuhle testu , nasakl se a vylezlo toto :-/ samozrejmne zitra budu delat dalsi pokud mrcha nedorazi ....

asus
21. srp 2016

@baba93 testovani ovu testu je na nic.testuj těhotenským tehu a ovulačním ovulku😉

baba93
21. srp 2016

@asus tohle je prave tehu test :-O

asus
21. srp 2016

@baba93 a byla ta carka do limitu?pokud ne tak bych neodecitala už je to všude psané.nebo testni znovu😉 držím pesti.

ms.neomagic
21. srp 2016

Holky tak ja nevim,test porad bilej a to jsem bud 6 nebo 8dpo...je jeste brzo? zacinam mit strach,jestli to pondelni bodani po pravy strane nebylo prasknuti vajicka a tim padem nasledna ovulka,ale to by bylo moc dlouho a nemela jsem ani hlen,spis hustsi bilej vytok..ve stredu pred tydnem jsem byla u dr a ten rikal ze vajicko je pred puknutim,tak prece by to netrvalo 5dni,ne? ja uz asi fakt magorim..najednou vse prestalo,jen obcas zaboli podbrisek a mam videt ty zilky na prsouch...ach jo,to je desny ☹

jarmulka
21. srp 2016

@asus určitě nemohl ,, nasáknout,, barvu z druhého testu 😀 , neboj !!!! To je nesmysl ! Tohle je skutečná druhá čárka - žádné nasáknutí barvy 😵 😵 😵 😵 😵 😵

baba93
21. srp 2016

@asus prave ze do limitu tam byla nepatrna , pak jsem udelala ovu test , polozila ho vedle tehu testu ale moc blizko a ten se trochu nasakl od toho ovu testu a vylezlo toto 😀 😀 ja mam proste vzdy neco extra 😉 kazdopadne zitra se na to vrhnu znovu 😀 😀 ale diky moc 🙂 uz by to vyjit mohlo 🙂

jarmulka
21. srp 2016

@ms.neomagic neboj , 6 i 8 DPO je tááááák málo 🙂 .... času dost!!! I když vím, že čas je teď nepřítel číslo 1, který se neskutečně vleče... Vydrž!!!!! 😵

terka228
21. srp 2016

@ms.neomagic 6 nebo 8 DPO je strašně brzy...to nemá smysl testovat.... vůbec se nestresuj a otestuj, až budeš jistých 12 nebo 14 DPO. Vím že je to moc těžké, ale zkus to vydržet....zbytečně se stresuješ bílým testem , je ještě opravdu brzy 🙂

jarmulka
21. srp 2016

@baba93 omlouvám se, tato zpráva měla být pro Tebe : určitě nemohl ,, nasáknout,, barvu z druhého testu 🙂 , neboj !!!! To je nesmysl ! Tohle je skutečná druhá čárka - žádné nasáknutí barvy 😵 😵 😵 😵 😵 😵

baba93
21. srp 2016

@jarmulka samozrejmne zitra zopaknu test 😀 ale me se vzdycky stane neco extra 😔 mrcha mela dorazit vcera .... No uvidim uz by to klapnout mohlo 🙂

asus
21. srp 2016

@jarmulka ja se nebojim😃 to asi nepatřilo mě 😉

jarmulka
21. srp 2016

@baba93 určitě to ,,klaplo,, 🙂 , já tomu věřím ! Kolikátý pokus to byl? Snažíte se už dlouho??? Mně přijde, že ,,udělat miminko,, je čím dál větší ,,potíž,, ☹

jarmulka
21. srp 2016

@asus už jsem psala o kousek výše, že jsem to adresovala špatně.... omlouvám se 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru