Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

katuskad1
21. srp 2016

@anarvin také tam něco vidim😊

simi1510
21. srp 2016

@anarvin zdá se mi, že se tam něco rýsuje 🙂

anarvin
21. srp 2016

@katuskad1
@simi1510

Děkuji moc holky za názor, dává mi to maličkatou naději, že možná snad.. konečně... 🙂

laura1972
21. srp 2016

@anarvin Škoda, že nemáš jiný papir.test ty mamatesty jsou na nic. Ukazují falešně nebo nic. Možná až tak pár dní po vynechane MS, ti ukážou čárku. Spis bych zkusila od dr.Maxe nebo od jiné značky s citlivostí 10 🙂

terka228
21. srp 2016

@anarvin Já čárku vidím 🙂

anarvin
21. srp 2016

@laura1972 Dobře tak já zítra přikoupím od Dr.Maxe a snad budu moudřejší 🙂 četla jsem tu právě hodně názorů, že ten Clearblue je nejlepší, nejspolehlivější, proto jsem ho vzala... ale je s citlivostí 25 a popravdě se v těchto označeních moc nevyznám... 25 znamená, že je přesnější, ale za to ukazuje až později?

snazimese2015
21. srp 2016

Ahoj děvčata dlouho jsem tu nic nedávala jen sledovala.
Pomalu se blíží můj den D a rozlučka 😂 tak jsem zkusila testnout MS mám dostat až 24. Vrchní je do 3 minut a spodní je po zaschnutí, já tam nic nevidím chci se jen ujistit že mám pravdu díky moc za názory

laura1972
21. srp 2016

@anarvin ji ty s citlivostí 20 nebo 25 většinou ukazují o něco dyl nebo je čárka slabší. Já mela clear blue taky, ale ten digi, co ukazuje týdny a ten ukazuje už 5 dnů před oček.ms 🙂 já ho dělala v den MS a ukázal mi 2-3 a bylo to tak 🙂 Předtím jsem testovala s těmi obyčejnými, od dr.Maxe, pak proužek Comfort, ten taky ukazoval hodně dobře a pak nějaký Woman secret a ten byl úplně super 🙂 všechny s citlivosti 10 od 10 DPO jsem testovala skoro každý den a čárka sílila 🙂 Pak jsem zkoušela Pepiho plastový, ten taky ukázal, ale ne tak výrazně jako ten Woman secret. A pak plast.Benu ten taky ukázal celkem dobře 🙂

anarvin
21. srp 2016

@terka228 Děkujiii 🙂 trošku se bojím, o jedno už jsem přišla a snažíme se roky....ale je to vlastně po druhé v životě co mám test vůbec aspoň trošku pozitivní, takže mi to dává naději 😉

anarvin
21. srp 2016

@laura1972 Wow tak tomu říkám přehled v těhotenských testech!! 🙂 takže vím pro co zítra zajít 🙂 děkuji za vysvětlení a gratuluji k těhotenství 🙂

terka228
21. srp 2016

@anarvin Tvůj strach naprosto chápu...taky mám za sebou několik nezdařených pokusů....ale tady vidím čárku jasnou a s touhle citlivostí si myslím, že by to mohlo vyjít 🙂 Kolik dní jsi po ovu ?

europa00
21. srp 2016

@anarvin duch tam je určite jde vidět..může ti hcg růst pomaleji..já toto měla asi 3 dny před očekávanou menzes...taky záleží kdy byla ovulace...ja ji mivam fkt v půlce cyklu..uvidíš no ted už jen at sílí...

europa00
21. srp 2016

@snazimese2015 čisté

anarvin
21. srp 2016

@terka228 Jsem 16 dní po IUI, takže jakože 16 dní po ovu. Když se to podařilo tehdy, měla jsem v této době čárku mnohem silnější, ale je mi jasné, že HCG může sílit pokaždé jinak rychle... teda trošku v to doufám 🙂

snazimese2015
21. srp 2016

@europa00 děkuji děkuji děkuji moc😉

jarmulka
21. srp 2016

@anarvin já to tam vidííííím a kráááásně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

anarvin
21. srp 2016

@europa00 Děkuji. Byla jsem na IUI 14 DC. Tak doufám, že můj duch něco znamená 🙂 Dnes jsem 30DC. Mohlo se ale zadařit až o dva dny později, takže kdo ví. Musím říct, že to čekání je síla... Vím, že některé holky tu kroutí nad fotkama duchů a testování hlavou, ale po těch letech, po jednom nezdaru a s vědomím, že nám lehce pomáhají doktoři na to prostě nejde nemyslet... takže děkuji moc všem za podporu, vážím si toho! 🙂

laura1972
21. srp 2016

@anarvin poslu ti ty obaly těch testů, jak jsem psala, třeba je někde uvidis 🙂

laura1972
21. srp 2016

@snazimese2015 kolik dní máš po ovulaci?

3deti
21. srp 2016

@snazimese2015 ja nevidim nic tedy jsem zvedava

snazimese2015
21. srp 2016

@laura1972 já si nic neměřím a nehlídám , říkám mám necelý měsíc před svatbou mám jiné starosti.

laura1972
21. srp 2016

@snazimese2015 a to je nejlepší 🙂 alespoň se nemusis stresovat jestli se to povedlo nebo ne. Bude to pak třeba hezké překvapení 🙂 a gratuluji k svatbě 🙂

snazimese2015
21. srp 2016

@laura1972 děkujeme. Čekala jsem na žádost o ruku snad věčnost😂😂😂 přišla na mé narozeniny a bylo to úžasný.
Jen ty přípravy jsou strašný

terka228
21. srp 2016

@anarvin Tak to si myslím, že je to reálné s touhle citlivostí 🙂 Zkusila bych tedy ještě nějaký citlivější test, ale myslím, že je to ne dobré cestě 🙂
Držím pěstičky, aby čárka sílila a vše dopadlo dobře 🙂

baba93
21. srp 2016

@jarmulka
@terka228 tak jsem zkusila dalsi test a bilo... Asi nejaky vadny :( Takze cekam na mrchu a jedeme dal.... ☹

anarvin
21. srp 2016

@terka228 A ony jsou ještě citlivější než 25? 😕 Moc moc děkuji!! 🙂

lenulinka10
21. srp 2016

@laura1972 twn women secret jsem si take koupila.. Uz se tesim az ho udelam 😀 a snad to dopadne dobre 🙂

terka228
21. srp 2016

@baba93 A kolik dní jsi po ovu? Třeba ještě nemusíš házet flintu do žita...

baba93
21. srp 2016

@terka228 cca 12-13...

terka228
21. srp 2016

@anarvin ano, např. ty fotky, co Ti poslala Laura1972 mají citlivost 10, a ty jsou nejcitlivější 🙂 Řekni v lékárně, že chceš s citlivostí 10....ale nekupuj Mamatest - ty nejsou spolehlivé. Hodně si holky chválej testy od Dr.Maxe.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru