Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
beruszka82
30. srp 2016
@straznovska ta čárka je jasná,ještě není z ranní moči,takže gratulace,jsi těhule!!!!
straznovska
30. srp 2016
@romesak dekuji 16. Mam jit k dr na preventivni kontrolu objednala sem se pred testem tak snad mi to potvrdi
romesak
30. srp 2016
no me mela mrska dorazit v nedeli a stale nic jsem tri mesice po revizi akorad jsme se nak nesnazili takze si rikam bud me osvitil duch svaty nebo fakt stacila kapka 😃 no uvidime
straznovska
30. srp 2016
@beruszka82 pak tedy dekuji
06lienocka
30. srp 2016
@straznovska gratulujem
laura1972
30. srp 2016
@straznovska je to tam 🙂 neni pichyb 😊gratuluji😊
bhbaru
30. srp 2016
Ahoj holky 🙂 Dnes jsem 28DC, ovu podle testu byla až 23DC ....kdy myslíte ze muzu zkusit TT?? Diky za rady!!
dyslovka
30. srp 2016
@bhbaru : ovu byla 23dc nebo pozitivni test byl 23dc? Rekla bych tak za tyden nejdriv.
bhbaru
30. srp 2016
@dyslovka Podle testu
dyslovka
30. srp 2016
@bhbaru : takze ovu by mela byt nejpozdeji 25dc, takze jsi teoreticky 3-4 dpo, testy nekomu ukazujou od 10dpo nebo 12dpo, ja bych testovala od tech cca 12-14 dpo 🙂 pokud pocitam dobre 🙂
bhbaru
30. srp 2016
@dyslovka děkuji 🙂 Budu čekat a uvidíme 👍
dyslovka
30. srp 2016
@bhbaru : drzim pesti pro stesti a dej pak vedet 🙂
gariena
30. srp 2016
@straznovska já bych si udělala ještě jinou značku testu, já tyhle fialové nenávidím ]-( Už jsem to tady psala, klidně mě ukamenujte, že pořád prudím :-x :-x :-x
dyslovka
30. srp 2016
@gariena : to ano, ale ti falesni duchove vypadaji jinak, sama jsem jeden mela.... tohle vypada na opravdovou carku 🙂
gariena
30. srp 2016
@dyslovka Tady mám 2x falešňák z odpolední moči a další den ráno drMax. Takhle to vypadalo u mě před 3mi měsíci, proto holkám vždycky píšu, ať raději zkusí jiný. Ale to neznamená, že když já mám takový, že i ostatní mají falešné, to néééé!!! Jen když předtím někdo řekl, že fialový bývá falešný, neuměla jsem si představit jak jako falešný, prostě buď tam hcg je nebo není. A ejhle, hned jsem na to přišla. Čáry jako hrom a prd :-|
laura1972
30. srp 2016
@gariena nejsi sama kdo nenávidí tuhle značku😊 já ho zkoušela jen jednou 10 DPO a mamatest nic a ze stejné moči od dr. Maxe ukázal pěkně už čárku.😊
dyslovka
30. srp 2016
@gariena : paaaani, ja videla ty falesne uplne jemne, i ja mela takovy jemnejsi, ale ne uplne pruhledny, ale ty mas takovy, co bych ani na falesnak nerekla, ty brdo 😮 to je hnus ten mamatest, fakt 😕
gariena
30. srp 2016
@dyslovka 🙂 Taky už jsem se téměř viděla s kočárkem 😃 😃 A přesto nic, myslela jsem že je ten dr max divný 😃 Pak jsem ještě asi týden testovala a už jen bílo a na digitálu mínusko a bylo jasno.
dyslovka
30. srp 2016
@gariena : ja si taky rikala, ze to neni mozne, manzelovi jsem to hned rekla a hned bezela k dr a ten me totalne setrel, jsem pak ve vzteku ten test mrskla do kose a u toho zanadavala 😃 😃
dyslovka
30. srp 2016
@gariena : byt v americe, tak uz je zaluju za psychickou ujmu 😃
petapal
30. srp 2016
Tak holky dnes MS nedorazila jen malinko spinim a břicho přestalo bolet.samozřejmě test stále negativní
asus
30. srp 2016
@gariena přesně mamatesty dělaji falešnaky ,taky potvrzuji.věřila sem pouze dr Max.
jluciy
30. srp 2016
Já mám opačnou zkušenost...mamatest ukázal a max nic, až o další dva dny později. U mě funguje a když nic, byl bílý...tak já nevím 😏
bielanevesta
30. srp 2016
Moja skúsenosť je taká, že za tie roky snaženia sa niekoľkokrát stalo, že Mamatest ukázal falošnú pozitivitu. Ale v súčasnom tehu tiež ukázal dve čiarky a tie mi onedlho potvrdil aj Drmax
leymea
30. srp 2016
@jluciy ja vidim i na dr.max ducha 😃
laura1972
30. srp 2016
@jluciy taky vidím na obou ducha 😊 kolik jsi DPO?
jluciy
30. srp 2016
@leymea to bylo ale 2 dny poté, co mi ukázal mamatest a digitální clearblue..max u mě pořádně byl vidět až tak den nebo dva před termínem ms...
@laura1972 to sou jen staré testy...sem 13tt 😉
laura1972
30. srp 2016
@jluciy tak to gratuluji😊😊
ssaskiaa
30. srp 2016
@jluciy a kolik dni po ovulaci sis delala Test?😊
jluciy
30. srp 2016
@laura1972 děkuju moc 😉 jen tady sleduju, ty začátky a radost z testu je tak krásná! Moc moc to všem přeju 😀

Začni psát odpověď...

Odešli