Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

sarivojvodova
31. srp 2016

Asi tam v pondělí zajdu. Ještě nemeskam až v pátek.@misula29

petapal
31. srp 2016

@laura1972 byla jsem teď na gynde .Test u nich také negativní.Sliznice zvýšená jako před MS. takže pokud se nerozjede v sobotu zkusit test aby vyloučil mimodelozni.Ale spíš to mám asi zabrzdene

katgatoo
31. srp 2016

@maky91 První dva jsem měla mamatest, dělala jsem je v rozmezí 4 dnů a na tom prvním nebylo nic a fotku druhého jsem dávala sem v pátek. Zbylé už jen Dr Max.

maky91
31. srp 2016

@katgatoo aha děkuji 🙂 a odkdy sis ten test dělala? až pokud jsi nedostala MS?

katgatoo
31. srp 2016

@maky91 Já to mám složitější. Léčím se CARu. Mám po vysazení HAK nepravidelný cyklus a jsem bez ovulace. Navíc ještě zvýšené NK buňky. Takže 2-6 DC Tamoxifen, 12DC kontrola UTZ, tam nebylo k dozrání nic, další UTZ 17DC, folikul 12mm (normální je mít cca 20mm 12 DC). 21 DC jsem si píchla Ovitrelle, 22DC večer pokus. Pak mi řekli, že si mám udělat test, pokud se nedostaví MS do 37DC. Udělala jsem si ho tedy a nic tam nebylo. Byla jsem naštvaná, že zase nemám ani MS ani //. Potom v pátek 40DC jsem měla takový divný pocit, že bych to měla zkusit ještě a bylo to tam. Takže jak vidíš, mám to celé posunuté, nejsem moc dobrý příklad na výpočty 😀

katuskad1
31. srp 2016

Holky tak jsem v nemocnici,čekám na operaci. 😟😟

ssaskiaa
31. srp 2016

@katuskad1 drž se nám 😒 Hodně štěstí !

beruszka82
31. srp 2016

Tak dneska podle MS 7tt+6 miminko odpovídá velikosti... vše v pořádku,to je úlevaa 😍

beruszka82
31. srp 2016

@katuskad1 drž se, vím jak ti je, prošla jsem si tím v dubnu,věř že bude líp a mimisek brzy přijde znovu k vám😘

ms.neomagic
31. srp 2016

@katuskad1 proc jsi v nemocnici,co mi uniklo?

06lienocka
31. srp 2016

@beruszka82 gratulujem

06lienocka
31. srp 2016

@katuskad1 a co sa deje?

dddkkk
31. srp 2016

@katuskad1 neeeee .... neříkej, že je to mimoděložní.... :(

slunickova
31. srp 2016

@beruszka82 super
Velka gratulace jen at nam rostou😃

beruszka82
31. srp 2016

@slunickova 😍 je to nádhera těším se na další kontrolu

ms.neomagic
31. srp 2016

Holky prosim,jak jsem stara,tak jsem blba..ale kdyz vas zacnou bolet jako vajecniky tak to znamena ze se schyluje k ovulaci nebo ze uz je to ovulace?

adrrik
31. srp 2016

@ms.neomagic mě začaly bolet prk ovulaci a k tomu celý spodek😃

ms.neomagic
31. srp 2016

@adrrik a primo v den ovulace nebo jako ty dni pred..vzdycky jsou jako 2dni plodny,pak 3den nejsilnejsi a zase 2dni..

katuskad1
1. zář 2016

Já trubka myslela, že mám větry a zácpu a ono jsem krvacela do břicha. Hcg 600,dnes 313. Nenašli miminko nikde nic, tak sami neví, zda praskla cysta, nebo kde je to mimodelozni. No co už

adrrik
1. zář 2016

@katuskad1 no tak hlavne ze jsi byla v emocnici...drzim pesti at jsi co nejdrive fit🙂

laura1972
1. zář 2016

@katuskad1tak to je mi moc líto ☹ moc ti držím palce a at ti to dobře dopadne, dej pak vědět🍀

laura1972
1. zář 2016

@beruszka82 moc gratuluji 🙂

baskervile
1. zář 2016

Do konce víkendu čekám mrchu.Testy negativní,poslední jsem dělala dnes ráno-Maxe.Tak asi červená zase dorazí 😢

beruszka82
1. zář 2016

@ms.neomagic neřeš ovulaci já to řešila a nic pak jsem se na to vyprdla a sex co 2 dni od 7 dne cyklu a 3 krát to vyšlo,blbě se to radí ale já na první dítě takovýma měřenima a sledováním čekala 28 měsícu pak jsem se opila a vykašlala na to a do měsíce těhule tak samo u druhého to jsem byla chytřejší a vykašlala jsem se dřív a těhu po 5 měsících ale bylo to zamlklé a teď do 3 měsícu těhotná ale opravdu jsem to po 2 měsících vypustila...je to o hlavě.držím palečky

monikavitezslav
1. zář 2016

Ahojky tak sem nakoukla co je tu noveho? Novym tehulkam gratuluji. Ja sem odpocata po dovce s detma a zitra do prace☹ s muzem to mame ted dost nahnuty tak se tu moc nebudu ukazovat aby me pak nemrzelo ze s chlapem se kterym mam dve deti dalsi mit nebudu. Mejte se krasne holciny a spousta tehu carek:😉))

deniska1990
1. zář 2016

Ahoj holky, dnes jsem byla u Dr., podle Utz jsem 6+2 a uz nam krasne bije srdicko. Na dalsi kontrolu jdu az za mesic, pristi tyden letime na dva tydny na Maledivy, tak snad tam bude vse v poradku. Holky, ja se tak moc tesim! 🙂

06lienocka
1. zář 2016

@deniska1990 super to by sme mali byt presne narovnako tak vela zdravíčka a peknu dovolenku

06lienocka
1. zář 2016

@katuskad1 to ma mrzí

petapal
1. zář 2016

Tak já už nevím dnes 3den meskam MS Testik mamatest stále nic a spíneni přestává

lenulinka10
1. zář 2016

@petapal a co zkusit jinou znacku 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru