Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
lulinenka16
5. zář 2016
@simi1510 to mě moc mrzí 😞.
terezkappp
5. zář 2016
@simi1510 O tom nepochybuj, že se k nám přidáš!
inezcb
5. zář 2016
@simi1510 to je mi líto, drž se
inezcb
5. zář 2016
@lulinenka16 no to mi povídej, letos je ten rok hrozný, tak snad 🙂 musíme věřit
simi1510
5. zář 2016
Díky holky, snad za pár měsíců... dle doktora mám pak počkat 3 cykly, ale nevím no ... buď se to stane nebo ne, na hormony veškeré už kašlu... a blbé je že mi to nejspíš způsobil utrogestan 😞
lulinenka16
5. zář 2016
@inezcb no já ho mám fakt katastrofální od března :-|
lulinenka16
5. zář 2016
@simi1510 budu držet pěsti ať to dobře dopadne a co nejdřív se zadaří
ssaskiaa
5. zář 2016
@dyslovka nedělej si z toho vůbec srandu 😃
laura1972
5. zář 2016
@simi1510 taky me to moc mrzí 😞 utrogedtan? Ten by mel být snad na podporu těhu, ne působit opačně 😳
simi1510
5. zář 2016
@laura1972 jenže pokud to měl být na začátku spontánní potrat, a doktorak co mi dala utrogestan na "podporu", tak to může působit takto, bohužel 😞

a já, která navíc byla vždy proti hormonům... jsem té doktorce věřila a brala to ... 😞 mohlo to třeba být za mnou v klidu a pochopila bych to lépe než to, co se děje teď 😞

A ačkoliv s tou myšlenkou žiji už týden, tak je to stále pro mě šílené, nepochopitelné a navíc té revize se bojím jak čert kříže 😞

Do toho kolem mě jak naschvál všem všechno vychází, všichni mají děti narozené, nebo čekají.... 😞 tak si přijdu nešťastně momentálně 😞
lulinenka16
5. zář 2016
@simi1510 😞 vážně mě to moc mrzí. teď sem se začala bát :-|
dyslovka
5. zář 2016
@ssaskiaa : proc ne? 😃 nevadilo by ti to, ne? 😃
simi1510
5. zář 2016
@lulinenka16 určitě se to podaří! Jen člověk je po celou dobu neschopný to ovlivnit 😞
lulinenka16
5. zář 2016
@simi1510 bohužel to opravdu nejde ovlivnit :-|
laura1972
5. zář 2016
@simi1510 bude líp, uvidis 🍀poslala jsem ti srdíčko , tak snad ti přinese štěstí 💗
simi1510
5. zář 2016
@laura1972 děkuju moc, ať jste v pořádku aspoň vy v pátek!
inezcb
5. zář 2016
@simi1510 kočko dočkáš se uvidíš, teď se dáš do kupy a bude to dobré. Buď silná. Sama vím jaký je to pocit, ale miminko pak přijde ani nebudeš vědět jak 🙂
ssaskiaa
5. zář 2016
@dyslovka ja to chci postupne at si to uziju dvakrat 😃
simi1510
5. zář 2016
@inezcb děkuju moc! a já vím, že zase někdy bude lépe,... jen tento rok se nějak moc nedaří 😞
laura1972
5. zář 2016
Dëkuju moc ☺a tobě moc přeji, ať se taky co nejdříve dockas svojeho mimča 🙂 Moc držím palecky a přeji ti hodně moc štěstí 🍀 Proč by ses nemohla k nám zpátky přidat? Patřís sem a od toho jsme tady abychom se navzájem podporoval 🙂 🙂
dyslovka
5. zář 2016
@ssaskiaa : tak 2x2 😃 a je to 😃
ssaskiaa
5. zář 2016
@dyslovka jdes do toho semnou? 😃
dyslovka
5. zář 2016
@ssaskiaa : klidne 😃 a kdyz toho budeme mit porad malo, tak si otevreme jesle 😃
ssaskiaa
5. zář 2016
@dyslovka dobre prestehujem se nekam na venkov a otevreme si skolku! 😃
kaccka89
5. zář 2016
Ahoj, holky sem tu nova. Uz tyden mam zpozdeni a tady davam fotku, posledni je ze vcera z rana, ale dnes na ultrazvuku jeste tnebylo nic videt, co myslite??
lenulinka10
5. zář 2016
@kaccka89 sili,ale pro jistotu bych zkusila jiny nez mamatest 🙂 ale potichounku gratuluji 😉
kaccka89
5. zář 2016
Dekuji, jeste jsem zkousela jako prvni baby top test a tam taky byla slabsi carka, ale teda zkusim pro jistotu jeste jinou znacku. Snad to vyjde, dekuju 🙂
lenulinka10
5. zář 2016
@kaccka89 vyjde to urco 😉 ale na jinem ti to muze ukazat jeste silnejsi 😉 drzim palecky 😉
kaccka89
5. zář 2016
@lenulinka10 to je pravda, dekuji 🙂
baskervile
5. zář 2016
@simi1510 Je mi to líto,taky mám za sebou revizi v únoru,takže úplně vím jak ti je 😞 Toho zákroku se neboj,není to nic hrozného,pak jen bolí břicho jako při silnější MS.Horší je ta psychika,pořád jsem přemýšlela proč 😞 Nám doporučili dodržet šestinedělí a protože to byl druhý potrat,tak jsme oběhávali nějaká vyšetření-nějak to docela uteklo.No,sice se nám od té doby ještě nezadařilo,ale doufám,že se mimís konečně uchytí a bude se držet.Držím palce 😉