Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

tesarovani
6. zář 2016

@katka_999 jak píše dyslovka, mně mamatest dělal falešňáky pravidelně každej měsíc..

dyslovka
6. zář 2016

@katka_999 : tak to se omlouvam, prislo mi to jako mamatest 🙂 cemio neznam, zkus maxe a jestli mas moznost, tak zkus i digi clear blue. At mas jistotu 🙂 nic bych nezanedbala, kdyz musis nasadit leky. Drzim pesti 🙂

katka_999
6. zář 2016

V pohode, ja vzdycky mela Maxe. Ten se osvedcil 100%, uz mam dva nevydarene pokusy za sebou. Vzdy ukazal spravne. Pepino se neosvedcil, ukazoval pozdeji nez Max. Nemate holky zkusenosti s tim Cemio testem? Zkusim zitra jeste Maxe. Jsem mimo civilizaci, tak se pro Clearblue nedostanu. A 2 stovky by se mi za nej davat nechtelo. Uz jsem ho jednou mela, ukazal + ale stejne to nedopadlo. Diky za nazory, dam vedet 😊

lulinenka16
6. zář 2016

@laura1972 tak teď sem zkusila tu 25 intimed z tety 🙂 mě zajímalo jaká bude čárka 🙂 a přijde mi ještě víc výrazná než na 10 maxovi 🙂

marfuska1987
6. zář 2016

@lucky22 taky jsem měla hyperstimulak, za pár dní to přejde, hodně pij, i 3l... Já ještě dávala do jídla sušenou bílkovinu protifar ale myslím že postačí bílé masíčko na oběd ☺

lucky22
6. zář 2016

@marfuska1987 opravdu? To si me potesila. Pit se snazim hodne, je pravda ze me pak boli bricho mend. Akorat to neustale curani je otravny. Co se da delat ale. A tehotenstvi bylo nakonec v poradku?

marfuska1987
6. zář 2016

@lucky22 máš pravdu, ještě teď si pamatuji jak jsem měla nakoupené balíky neperlive dobré vody, za dva dny musel přítel kupovat nové a bez WC ani ránu, ale fakt to moc pomohlo, dokonce se říká že při hyperstimulaku se líp,, chytá,, embryo, ale co je na tom pravdy nevím, u mě teda 200 % úspěch 😀 chytly se nám obě miminka na první pokus ☺:-*

marfuska1987
6. zář 2016

@lucky22 ty máš tehu potvrzené z krve, takže se neboj, všechno dobře dopadne... U mě těhotenství úplně v pořádku, žádné komplikace a to jsem měla dvojčátka... Nevíš kolik jsi měla hcg???

laura1972
6. zář 2016

@lulinenka16 a foto?? 🙂

laura1972
6. zář 2016

@katka_999 taky bych zkusila jiný test, tyhle jsou na nic.

lucky22
6. zář 2016

@marfuska1987 Prave taky mam zavedene 2 embria a pozitivni test jsem mela docela brzy, tak pocitam ze se mozna ujali obe... To nevim rano mi jen doktor rekl ze je hcg krasne vysoke a ze jsem opravdu tehotna. Byla to takova rychla vizita. A sliznici mam 15mm, hezky vysokou, tak snad se tam brzy neco ukaze.

lulinenka16
6. zář 2016

@laura1972 je tam i ten dnešní Max 🙂

lucky22
6. zář 2016

@marfuska1987 jinak taky jsem to o tom lepsim uchycovani slysela pri tom syndromu. Tak uvidime 🙂

laura1972
6. zář 2016

@lulinenka16 no tak i ta 25 ti vyšla krásně.🙂 máš to prostě jasné mamino. 🙂 🍀

lulinenka16
6. zář 2016

@laura1972 děkuj7 🙂 drž mi pěsti, jedu k dr. 🙂

laura1972
6. zář 2016

Ted?? Tak to držím vše co mám 🙂🍀🍀🍀🍀a dej pak vědět, budu napnutá. 🙂 🙂

kaccka89
6. zář 2016

Ahoj holky, tak sem zkusila jinou znacku a tady je fotka 🙂 🙂

inezcb
6. zář 2016

@kaccka89 gratuluji 🙂

kaccka89
6. zář 2016

@inezcb dekuju, 🙂 snad uz to potvrdi v pondeli i pani doktorka 🙂

dyslovka
6. zář 2016

@kaccka89 : paaaaani gratuluji 🙂 to je rozdil, co? 🙂 gratuluji 🙂

kaccka89
6. zář 2016

@dyslovka no rozdil velkej 🙂 dekuju 🙂 mam radost 🙂 🙂

dyslovka
6. zář 2016

@kaccka89 : verim, mam radost za tebe 🙂 jeste jednou moc gratuluji 🙂

lulinenka16
6. zář 2016

@laura1972 tak sem teď dojela od doktora a sem docela zklamaná, jestly sem do teď byla jenom trošku nervózní, tak teď sem nervozní ještě 100x víc. Na ultrazvuku ještě nic neviděl, prý je to asi ještě moc mladé.tak mě vzal krev a zítra si mám zavolat na výsledky ☹. Bojím se,že z toho nic nebude ☹

laura1972
6. zář 2016

@lulinenka16 ha bych to tak černě neviděla. Já když jsem byla týden po vyn.ms tak raky nic moc vidět nebylo. Uvidis, ze to bude v pohodě, držím palce🙂

lulinenka16
6. zář 2016

@laura1972 uvidíme.sem z toho špatná. asi to bude těma rozházenýma a strašně dlouhýma cyklama.kdoví kdy se nám zadařilo

nikyska20
6. zář 2016

@katka_999 zdravim, jsem na tom úplně stejně jako Vy a dnes taky jen slabý stín. Kolik dní máte zpozdeni prosím? Ja se v tom vůbec nevyznam :(

lucky22
6. zář 2016

@lulinenka16 neboj se. U me taky jeste nic nevideli, jen vysokou sliznici a pak mi tehotenstvi potvrdili z krve. Na ultrazvuku by melo byt neco videt v tom 6tt, nekdy v 5tt. Bude to v poradku. Presne jak rikas, muzes byt teprve ve 4tt, jak to mas rozhazene a dlouhe.

lulinenka16
6. zář 2016

@lucky22 budu doufat no

lulinenka16
6. zář 2016

děkuju za srdíčko 🙂 akorát nevím komu 🙂

06lienocka
6. zář 2016

@kaccka89 gratulujem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru