Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

simi1510
15. zář 2016

@laura1972 http://www.gigalekarna.cz/produkt/tehotensky-te...

Teď ale vidím tu chybu 😀 V popisu pak mají, že je to citlivost 25 😀 Včera jsem to nerozklikla 🙂 Test je 2v1 a oni snad vydělili těch 25 dvěma a dostali 12,5 😀 já mám holky dost 😀

simi1510
15. zář 2016

@laura1972 Vidíš, tys ho měla přes celý a mě během 2 dnů úplně zmizel... Zkoumají miliony blbostí, dělají různé výzkumy... tak ať se koukají zaměřit na toto... A ušetří plno ženským zdravý rozum a psychiku....

ms.neomagic
15. zář 2016

Holky je 9dpo brzo na test?

lenulinka10
15. zář 2016

@ms.neomagic asi jo,ale ja jsem takovej blazen ze to take nevydrzim a budu testovat brzo 😀 ale zkusim se hecnout abych to vydrzela aspon 11DPO.

ms.neomagic
15. zář 2016

@lenulinka10 ja si rikala to samy..nebudu testovat vydrzim do ms...no a prd 😀

lenulinka10
15. zář 2016

@ms.neomagic tak pak dej vedet jak jsi dopadla 🙂

ms.neomagic
15. zář 2016

@lenulinka10 no ted negativni..ms mam mit v pondeli..dneska jsem 9dpo...tak pockam do pondeli..

lenulinka10
15. zář 2016

@ms.neomagic jojo vydrz 🙂 take budu cekat do utery. To budu 11DPO. 😉 a drzim palecky

ms.neomagic
15. zář 2016

@lenulinka10 a citis nejaky priznaky? ja obcas nejaky pichnuti,trosku citliv.prsa..jinak nic...za to mam nejakou mykozu,kterou jsem dostala asi 4d po ovu a dneska v noci mi vyrazil na rtu opar...na ktery ja vubec netrpim :-\

lenulinka10
15. zář 2016

@ms.neomagic nene nic... Jen me poboliva bricho. Treba 3 DPO me bolelo docela dost... Tak nwm co to znamena... jsem na to zvedava. Ale moc si neverim...

simi1510
15. zář 2016

@ms.neomagic tak kez by to vyslo 🙂

laura1972
15. zář 2016

@ms.neomagic vyčkej ještě chvilku ono se to ukáže, jestli tam je, tak to tam bude 🙂 já testovala 10 DPO a byla tam slabá čárka, ne duch.

katuskad1
15. zář 2016

Holky, co měly mimo děložní těhotenství Prosím, mela jsem raritu těhotenství v v dutině břišní. Chci se zeptat co se tyče MS. Vzdy jsem ji mela kolem 15.,myslíte, že ji mám opet čekat takhle? Nebo se mi cela MS muže posunout, Já nevím třeba Vzdy kolem 1.v měsíci? Víte jak to myslím 😆

laura1972
15. zář 2016

@katuskad1 mas ode mě zprávu🙂

maky91
16. zář 2016

ahoj holky, prosím vás o radu. V pondělí 12.9. jsem měla dostat MS, ale už je pátek a stále nic. Pokud jsem měla ovulaci (podle holek a příznaků) nejspíš ano a to 25.8., tak jsme se snažili 27.8. Zatím jsem to nedostala a těhotenský test mi ukázal ráno - negativní...

ka6ka
16. zář 2016

@maky91 Ahojky, já jsem na tom úplně stejně, MS jsem čekala nejpozději v pondělí, ale ta nikde! Ovulku jsem měla pravděpodobně 1.9. Dnes jsem 33DC a TT stále negativní. V tvém případě je možnost, že jsi měla ovulku později. TT by 20DPO uřčitě něco ukázal, ale všechno je možné. Jak dkouhé máš cykly? Nějak si s námi ty naše těla pohrávají. Držím ti palce! A dej vědět, jak jsi dopadla. Já si už na dvě čárky naděje nedávám, testuji každé ráno a nic. Je to už příliš pozdě.

maky91
16. zář 2016

@ka6ka tak to já jsem si dělala test v pondělí během dne a dneska ráno s ranní močí. No s antikoncepcí jsem mívala 28 dní, ale teď ještě nevím, po vysazení natikoncepce 11.8. jsem to 15.8. normálně dostala, sice jsem to neměla 6 dní, ale pouze 5...
tak uvidíme 🙂 já jsem si říkala, že když je to první měsíc snažení, tak se zklamaná nebudu, když se hned nezadaří, ale spíš by mě zajímalo, jestli to bych to neměla nějak řešit s doktorem, že jsem to ještě nedostala.. ten tam bude ale až v pondělí 19.9.

taky ti držím palce 🙂

laura1972
16. zář 2016

@maky91 ahoj, ono je lepší, snažit se před ovulkou , v den ovu ještě 2 dny po ní. Já mela vždy ovu testy, takže jsem přesně věděla kdy ovu je. Nám se nedařilo cca 3 měsíce, pak mi dr.nasadil clostilbegyt, 2 měsíce nic, pak mi zvednul dávku a ještě ten samý měsíc se zařadilo. Ale bohužel to skončilo v 9.tt. ZT a revizí ☹ tak alespoň tobě držím palce, at ti to vyjde. 🙂

maky91
16. zář 2016

@ka6ka
@laura1972 holky, tak začínám lehce špinit, tak jsem zvědavá, co z toho bude.. jestli MS dorazí a nebo ne

leymea
16. zář 2016

@maky91 tak dva dny po ovulaci nevim nevim a hlavne myslim, ze by test uz ukazal, ale ja kdyz prestala brat HA tak jsem to zase naopak dostala o tyden driv 😀 a doktorka mi rekla, ze tyden se nijak neresi, jestli driv ci pozdeji. A dalsi mesic uz to bylo v pohode 🙂

laura1972
16. zář 2016

katuskad1 máš zprávu 🙂

bsvet
16. zář 2016

@leymea nám se zadařilo 3dny po ovu.. trochu mimo plán 😉 Porodní bába mi včera říkala, že 2dny před a až 5dní po ovu se může zadařit 😅

leymea
16. zář 2016

@bsvet ja jsem zase teda informovana 5 dni pred a 2 dny po. 5 dni po ovu uz mi opravdu prijde divny.

bsvet
16. zář 2016

@leymea Jako mě i ty 3dny po přišly dost divný, když jsem si dělala test 😅 A to spíš bylo 3,5.. Musím říct, že mi to do teď hlava nebere 😀 Ale určitě jsem to nepopletla, protože mi říkala, že je jasné že se zadařilo.

leymea
16. zář 2016

@bsvet a ty vis stopro, ze byla ovu toho dne? 🙂

lenulinka10
16. zář 2016

@leymea presne jak pised ty,tak to je 5 dni pred a 2 dny po 😉

bsvet
16. zář 2016

@leymea No vzhledem ke zkušenostem za 4roky snažení vcelku jo. Ale jak říkám, nejde mi to do hlavy, takže asi bych se nehádala 😒

bsvet
16. zář 2016

@lenulinka10 Jako já si to taky myslela, a tvrdila to i manžovi, který mi prý příště zase uvěří 😎

evulina77
16. zář 2016

@maky91 po vysazení může trvat dýl, než naběhne normální cyklus...

lenulinka10
16. zář 2016

@bsvet jojo je to tak.. 5 dni po ovu uz je pozde 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru