Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
terezkappp
18. zář 2016
@tornadolu děkuju 🙂
lucky22
18. zář 2016
@terezkappp No mě taky bolí podbřišek, ale jsem po IVF a mam hyperstimulační syndrom, tak je to kvůli tomu, jinak tahání mám také, řekla bych že se roztahuje děloha. Jinak jsem dost unavená, jinak nevolnosti teda take nemam 🙂
straznovska
18. zář 2016
Tak v patek jsem byla u dr a tu je vysledek 7+6
simi1510
18. zář 2016
@straznovska super! gratulace!
straznovska
18. zář 2016
@simi1510 moc dekuji jeste aby to vse dobre dopadlo dr mi kladl na srdce ze prvni trimestr je rizikovy ale je to druhe mimi takze uz to beru s rezervou
terezkappp
18. zář 2016
@straznovska moc a moc gratuluju, já jdu poprvé v úterý a už se nemůžu dočkat 🙂
straznovska
18. zář 2016
@terezkappp tak drzim palecky at je vse ok
anarvin
18. zář 2016
Ahoj holky, tak po měsíci opět všechny moc zdravím 🙂 já jsem nyní po třetím IUI, do ms jsou dva dny - v úterý to má přijít a i když jsem si slíbila, že tentokrát vydržím až do termínu, nevydržela jsem 🙂 ráno jsem testovala. Minulý měsíc byl nějaký duch, tato čárka ze dneška je ale silnější, na první pohled jsem ji nemusela vůbec hledat. Fotka viditelnost trošku snižuje... A tak doufám v nejlepší, že tentokrát už to znamená něco víc... 🙂
fonamor
18. zář 2016
@anarvin gratuluji, je to tam🙂
terezkappp
18. zář 2016
@anarvin ta je opravdu hezky vidět, držím palce 🙂
tornadolu
18. zář 2016
@anarvin je to tam gratuluju
lucky22
18. zář 2016
@anarvin gratuluji 🙂
anarvin
18. zář 2016
@fonamor @terezkappp @tornadolu @lucky22 holky děkuji moc, dušička jásá ale zatím jen tak potichounku... Byl by to splněný sen, ale to u každé z nás 🙂 dám vědět průběh. Viděla jsem tu za poslední dny více pozitivních testů, budu držet pěstičky nám všem! 😉
simi1510
18. zář 2016
@anarvin držím pěsti!
kaculik007
18. zář 2016
@anarvin gratuluji 🙂
laura1972
18. zář 2016
@anarvin také držím co můžu 🙂 🍀
ms.neomagic
18. zář 2016
Tresti me hlava,boli podbrisek,cekam ze tak behem 2-3h je tady mrcha...ale porad me zarazi ten bilej vytok.. :-\
simi1510
18. zář 2016
@ms.neomagic to umíš poznat na hodiny, kdy se dostaví? A to jsi navíc ještě takto v práci, co? 😞
ms.neomagic
18. zář 2016
@simi1510 no tipuju..vzdycky to dostanu tak mezi 2-3h rano..tak uvidim..nechci si brat prasek,kdyby nahodou..
mmarta29
19. zář 2016
Zdravim po roce snazeni. Dneska jdu k dr, protoze v praci delam s olejem ktery je nebezpecny pro miminko., tak jsem zvedava zda uz to klapne
ms.neomagic
19. zář 2016
@mmarta29 gratuluju..to jsou ale dalnice 😉
ms.neomagic
19. zář 2016
Jinak ja hlasim,ze mrcha zatim nedorazila..tak uvidim po vyspani..
lucky22
19. zář 2016
@mmarta29 moc gratuluji.... nádhera 🙂
anarvin
19. zář 2016
@mmarta29 Páni, to jsou čárky!!! Nádherné 🙂

Holky já přidávám dnešní srovnání k tomu včerejšímu... úžasem ani nedýchám! Že by to byla konečně pravda? Už to trvá tři a půl roku, a je to nekonečně dlouhé, začínám mít ale naději...!! 🙂
ms.neomagic
19. zář 2016
A ja hlasim,ze test negativni,mrcha taky nikde..tak nevim..jsem 13dpo..
anarvin
19. zář 2016
@ms.neomagic Někomu se ukáže pozitivní test až později co jsem tu tak četla. Vydrž, určitě to přijde!! 🙂
lenulinka10
19. zář 2016
Ahoj holky. Dnes jsem cca 8-9 DPO podle grafu. Ale teploty mi litaji tehle cyklus sem a tam. Dnes jsem si delala jen tak tt,protoze jsem na to hrozna a co nevidim. Najednou na me vykoukne duch. Je to videt lepe nazivo. Ale vidite tam taky neco? Urco se mi to nezdalo. MS ma prijit v sobotu,takze si nic neslibuji. Dekuji za nazory 🙂
anarvin
19. zář 2016
@lenulinka10 Slaboučký duch tam je 🙂
katiex
19. zář 2016
Tak já taky hlásím bílo...dnes termín MS a 13-15DPO (nevím přesně). MS zatím nikde, ale má čas...nicméně soudě podle bílého testu asi nic 😞
lucky22
19. zář 2016
@lenulinka10 No mas do MS jeste daleko a duch tam je, to vypada nadejne 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli