• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

8. prosince 2016 
18. zář ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezkappp No mě taky bolí podbřišek, ale jsem po IVF a mam hyperstimulační syndrom, tak je to kvůli tomu, jinak tahání mám také, řekla bych že se roztahuje děloha. Jinak jsem dost unavená, jinak nevolnosti teda take nemam :slight_smile:
18. zář v 15:30  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak v patek jsem byla u dr a tu je vysledek 7+6
18. zář v 16:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (20. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@straznovska super! gratulace!
18. zář v 16:19  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@simi1510 moc dekuji jeste aby to vse dobre dopadlo dr mi kladl na srdce ze prvni trimestr je rizikovy ale je to druhe mimi takze uz to beru s rezervou
18. zář v 16:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (20. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@straznovska moc a moc gratuluju, já jdu poprvé v úterý a už se nemůžu dočkat :slight_smile:
18. zář v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@terezkappp tak drzim palecky at je vse ok
18. zář v 16:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (20. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak po měsíci opět všechny moc zdravím :slight_smile: já jsem nyní po třetím IUI, do ms jsou dva dny - v úterý to má přijít a i když jsem si slíbila, že tentokrát vydržím až do termínu, nevydržela jsem :slight_smile: ráno jsem testovala. Minulý měsíc byl nějaký duch, tato čárka ze dneška je ale silnější, na první pohled jsem ji nemusela vůbec hledat. Fotka viditelnost trošku snižuje... A tak doufám v nejlepší, že tentokrát už to znamená něco víc... :slight_smile:
18. zář v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí (12)
@anarvin gratuluji, je to tam:slight_smile:
18. zář v 17:44  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@anarvin ta je opravdu hezky vidět, držím palce :slight_smile:
18. zář v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@anarvin je to tam gratuluju
18. zář v 18:35  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@anarvin gratuluji :slight_smile:
18. zář v 19:03  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@fonamor @terezkappp @tornadolu @lucky22 holky děkuji moc, dušička jásá ale zatím jen tak potichounku... Byl by to splněný sen, ale to u každé z nás :slight_smile: dám vědět průběh. Viděla jsem tu za poslední dny více pozitivních testů, budu držet pěstičky nám všem! :wink:
18. zář v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@anarvin držím pěsti!
18. zář v 19:55  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@anarvin gratuluji :slight_smile:
18. zář v 19:58  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@anarvin také držím co můžu :slight_smile: :four_leaf_clover:
18. zář v 19:59  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tresti me hlava,boli podbrisek,cekam ze tak behem 2-3h je tady mrcha...ale porad me zarazi ten bilej vytok.. :-\
18. zář ve 23:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@ms.neomagic to umíš poznat na hodiny, kdy se dostaví? A to jsi navíc ještě takto v práci, co? :frowning2:
18. zář ve 23:27  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@simi1510 no tipuju..vzdycky to dostanu tak mezi 2-3h rano..tak uvidim..nechci si brat prasek,kdyby nahodou..
19. zář v 00:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravim po roce snazeni. Dneska jdu k dr, protoze v praci delam s olejem ktery je nebezpecny pro miminko., tak jsem zvedava zda uz to klapne
19. zář ve 02:12  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (17. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (10)
@mmarta29 gratuluju..to jsou ale dalnice :wink:
19. zář v 06:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak ja hlasim,ze mrcha zatim nedorazila..tak uvidim po vyspani..
19. zář v 06:24  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@mmarta29 moc gratuluji.... nádhera :slight_smile:
19. zář v 07:22  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmarta29 Páni, to jsou čárky!!! Nádherné :slight_smile:

Holky já přidávám dnešní srovnání k tomu včerejšímu... úžasem ani nedýchám! Že by to byla konečně pravda? Už to trvá tři a půl roku, a je to nekonečně dlouhé, začínám mít ale naději...!! :slight_smile:
19. zář v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí (8)
A ja hlasim,ze test negativni,mrcha taky nikde..tak nevim..jsem 13dpo..
19. zář v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@ms.neomagic Někomu se ukáže pozitivní test až později co jsem tu tak četla. Vydrž, určitě to přijde!! :slight_smile:
19. zář v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Dnes jsem cca 8-9 DPO podle grafu. Ale teploty mi litaji tehle cyklus sem a tam. Dnes jsem si delala jen tak tt,protoze jsem na to hrozna a co nevidim. Najednou na me vykoukne duch. Je to videt lepe nazivo. Ale vidite tam taky neco? Urco se mi to nezdalo. MS ma prijit v sobotu,takze si nic neslibuji. Dekuji za nazory :slight_smile:
19. zář v 08:15  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (16. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lenulinka10 Slaboučký duch tam je :slight_smile:
19. zář v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já taky hlásím bílo...dnes termín MS a 13-15DPO (nevím přesně). MS zatím nikde, ale má čas...nicméně soudě podle bílého testu asi nic =(
19. zář v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenulinka10 No mas do MS jeste daleko a duch tam je, to vypada nadejne :slight_smile:
19. zář v 09:16  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek