Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

maximaty
3. říj 2016

@miky00 dekuju za podporu 🙂 ja mam porad strach ze je to jen ryska... snazime se 4 a pul roku... tezko verit, ze by to klaplo...

lucky22
3. říj 2016

@maximaty ja tedy take vidim carku, vidim to stejne siroke jak kontrolni, jen je svetlounka 🙂 drzim palecky.

maximaty
3. říj 2016

@lucky22 dekuj, snad bude kazdym dnem vyraznejjsi... nemohu tomu uverit. Nikdy jsem to nemela... vzdy ciste bilo

salenas
3. říj 2016

@maximaty proč testuješ tak brzy a nepočkáš na den, kdy by měla přijít menzes ? teď se budeš akorát stresovat, zda tam je, nebo není ?

maximaty
3. říj 2016

@salenas protoze to proste nevydrzim.

salenas
3. říj 2016

@maximaty no jo, ale teď ty nervíky :( a nedej bože, kdyby jsi další test měla bílý, tak budeš smutná, že to odešlo. proto se má testovat až v den menzes :(
držím ti moc palce, ať tmavne a je to pořádná dálnice

maximaty
3. říj 2016

@salenas myslim, ze vic zklamana uz byt nemuzu nez jsem zvykla.. po 4 pul letech clovek otupi a tohle mi aspon trosku dava nadeji... asi se to da tezko pochopit, ale ja jsem stastna i za tech par dni kdy si mohu predstavovat ze jsem preci jen tehotna...

salenas
3. říj 2016

@maximaty teda, taková doba :(, a bylas ty i partner na nějakým vyšetření, amh, průchodnost, spermiogram ? snad neva, že se takhle narovinu ptám ...

maximaty
3. říj 2016

@salenas spermio ukazkove, folikometrie ukazkova, hormonalni obraz ukazkovy... zmenila jsem doktora, tohle je prvni cyklus s nim... hrozne me psychicky nakopl, kdyz chvalil muj folikul prostupnost hrdla a hlen. pristi mesic pokud to neklapne budem stimulovat, v listopadu pak laparka pokud neotehotnim... mam endometriozu...

salenas
3. říj 2016

@maximaty tak aspoň že tě nový doktor "nakopl" !!! není lepší zkusit neprůchodnost hned ? a jak špatnou endometriozu máš ? Zázraky se ději, doufám, že se teď děje u tebe !!!

bsvet
3. říj 2016

@salenas to jsou otázky 😀 Když by to šlo vydržet, tak sem nikdo ty fotky nedává 😉 Někdy je i zklamání lepší než být pořád ubitý na dně.. Po nějaké době člověk potřebuje vědět, že se aspoň něco děje.
@maximaty taky vidím, a úplně chápu - malá je po 3letech. Držím palce i na nohou 🙂

maximaty
3. říj 2016

@salenas doktor mi dal tri cykly... ten prvni jsem stimulaci ovulace ted odmitla... kdyz jsem mela ten krasny folik 🙂 to byl patek, v sobotu praskl, i podle ovu testu i podle bolesti to vim... ted v rijnu chce zkusit stimulovat ovulaci... nejsem z toho nadsena, ale tak nejak mam duveru... no a to stourani se v brise prijde pokud ty "jemnejsi" metody nic nezmuzou. 2-3 stupen mam...

maximaty
3. říj 2016

@bsvet dekuju ti 🙂 svetylko na konci tunelu se dnes rozblikalo... ten test neni delany z ranni moci, proste jsem si v 11 rekla ze to zkusim...

salenas
3. říj 2016

@bsvet úplně normální otázky. já vždy raději čekala na menzes, než být zklamaná, že 5 dní před je bílo .... jo, musíš vědět, že se něco děje, ale bílý test to bohužel nevyřeší. myslím,že tím vzniká v těle ještě větší blok ...

salenas
3. říj 2016

@maximaty no tak uvidíš, možná si v tu chvíli začala myslet na něco jiného a .... zázraky se dějí, to víme všechny 🙂
čím budete stimulovat ? já měla s ovulací taky pořád problémy a když ne s ovulací, tak nebyla sliznice, taky naprd ..

maximaty
3. říj 2016

@salenas moje sliznice byla 12DC 11 mm... 7mm je minimum pry... nevim cim bude stimulovat 😀 prej mi neco pichne, a co, to se dozvim pristi cyklus 😀 vysvetlil mi jen, ze to vyvola ovulaci...

petulle1986
3. říj 2016

@maximaty ahojky carecku taky vidim ted jen doufat at sili.drzim palecky.jinak taky te chapu my se snazime dva roky a nic.za dva tydny mam laparku.no a ta tvoje stimulace ani neni stimulace takze v poho.dr ti bude hlidat folik a jak bude velky da injekci pregnyl se jmenuje a to zajisti prasknuti foliku.nic vic takze muzes byt v klidu !)

maximaty
3. říj 2016

@petulle1986 dekuju za vysvetleni... on to nemecky nazval stimulieren, k tomu me nenapadlo jine ceske slovo 😀

maximaty
3. říj 2016

Test jsem pridala k mym ovulacnim, po zaschnuti mam pocit ze jeste vylezl... nebo si to jen namlouvam?

salenas
3. říj 2016

@maximaty 11 mm ? ty bláho, já byla ráda za 7 :D

petulle1986
3. říj 2016

@maximaty tak mozna ma v rukavu jinou fintu ale co vim tak by to mel byt ten pregnyl ten sem kdysi dostala taky 😃ale uvidis treba uz nebude potreba 😘😋

salenas
3. říj 2016

@maximaty hele, víš co ještě zkus, když už máš ty ovulační ... testuj na ovulačním dál a pokud bude sílit, je to jasný. Ovu test taky dokáže ukázat těhotenství a to i dřív než těhotenský, když už teda testuješ :D

petulle1986
3. říj 2016

@maximaty vylezlo a dokonce vypada ze doruzova 😉

petulle1986
3. říj 2016

@maximaty ty si delas i ovu testiky po ovulce?je fakt pravda ze ukazou tehu driv?

lucky22
3. říj 2016

Ja tem ovulacnim misto tehu testu moc neverim a tady carky taky divne hapruji. 7 Dpo krasne silna a pak zase svetlejsi. Radeji testuj tehu testem

bsvet
3. říj 2016

@maximaty Krása! To máš jak já pár dní po vynechání 😅

maximaty
3. říj 2016

@lucky22 minuly mesic jsem mela ovu testy pozitivni celou lutealni fazi... podle hormonalniho obrazu ale vsechno ok... ja jsem si vsimla, ze to hapruje podle toho kdy vstavam... testuji vzdy v 13-14 hodin, jenze kdyz jsem po nocni vstavam az dopoledne, jsou silnejsi testy...

maximaty
3. říj 2016

@bsvet ja se tomu snazim uverit 😀 ale uvidime, ms ma prijit az v sobotu, to je dlouha doba a muze se ledacos p.srat...

lucky22
3. říj 2016

@maximaty Jo takhle. No je fakt ze ovu testy se maji delat ve stejnou hodinu, takze je to asi opravdu tim.

miky00
3. říj 2016

@maximaty stejnýho ducha jako máš ty mám i já asi před 4dny 🙂 takže moc moc držím palečky!!! 🙂 já ted čekala jen 10měsíců, ale z toho jsem brala 4měsíce gynex a tenhle měsíc jsem se na všechno vyprdla a asi je to tam 🙂 Tak třeba bude stejný zázrak i u tebe a budeme mít dětičky nastejně 🙂 teda když nám to oběma dobře dopadne 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru