Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... 😞 Dávám fotku, skuste posoudit...
svobodka86
14. říj 2016
@zuuzzkkaaa to je prý nejlepší a pokud to není dva roky, tak se to asi dá zvládnout. tak hlavně ať brzy zadaří 🙂
samsara123
14. říj 2016
@zuuzzkkaaa, @svobodka86 My se snazime presne rok a uz bychom si to taky moc prali. Tak at se bam vsem brzy zadari!
tuzemka
14. říj 2016
@samsara123 A ovulace probiha? Ja myslim ze mi hodne pomaha ta listovka, nic jineho zatim neberu. Ale ted to cekani nez budu moci udelat test je hrozne 😃
jesterova
14. říj 2016
@miky00 jasný napíšu.... dnes sem si dělala test a zřetelná druhá čárka,takže nám HCG přibývá 🙂
hanulka90
14. říj 2016
@lenulinka10 jj viděla mi povídej. Já teď sedím na pohotovosti. Šla sem na nocni a začala sem lehounce špinit. Tak mám strach
ms.neomagic
14. říj 2016
@simi1510 prd velebnosti,dneska cuza dorazila..
lenulinka10
14. říj 2016
@hanulka90 😕 snad to nic nebude 😉 drzim palecky a dej vedet 🙂
simi1510
14. říj 2016
@ms.neomagic a jeeee 😞 a to neni patek 13.... tak muzes jeste chvili v klidu pracovat 😉

Ja si rikam, ze jestli to bude takto v nové praci stale, tak nebudu mit sílu ani na sex, ze hned vytuhnu kdyz prijedu domu
simi1510
14. říj 2016
@hanulka90 drzim pesti!
hanulka90
14. říj 2016
@lenulinka10 tak přej zatím dobrý. Mám odpočívat a hodně ležet. Neví ale jak to bude vypadat za hodinu. Když ok tak v po na kontrolu což stejně mám jít. Co me znepokojilo ale je ze stále není srdíčko. Raději sem se neptala protože paní dr byla protivná a arogantní. Skoro mi vynadala co otravuju když ještě nekrvacim...
lenulinka10
14. říj 2016
@hanulka90 aha... Tak drzim palecky at to dopadne dobre 😉 jeste netukalo srdicko? A kolik jsi tydnu???
samsara123
14. říj 2016
@tuzemka ovulace probiha, aspon posledni dvy cykly mam potvrzene i od doktora. Tento mesic to vypada nejvic nadejne, ale dva prouzky se nechteji porad ukazat. To cekani je opravdu hrozne, to souhlasim. 🙂
hanulka90
14. říj 2016
@lenulinka10 dnes jsem začala 7 týden a srdíčko stále nikde
baba93
14. říj 2016
@ms.neomagic to je na prd 😞
lenulinka10
14. říj 2016
@hanulka90 aha 😕 to je divne 😞 tak snad bude vse ok,drzim moc palecky...
simi1510
14. říj 2016
@hanulka90 já nevím, že na té pohotovosti jsou tak nepříjemní 😞 Já to měla takto podobně... Nedala ti ani prášky nebo tak něco?

A podle ultrazvuku máš být v kolikátém? Jinak je možné, že mají horší ultrazvuk... Doktor, co mi dělal revizi, mi říkal, že je to hra stínů a jde o to, že kdo chce, tak hledá, kdo nechce, tak nehledá, i kdyby tam něco bylo..
hanulka90
14. říj 2016
@simi1510 nedala mi vůbec nic. Byla sem tam cca 5 minut a to i s registrací v nemocnici. Očividně neměla zájem se mnou cokoliv řešit. A když sem se zeptala na srdíčko tak mi řekla že ho nevidí a Toť vše můžete se obléknout. Je možné že když mám být dnes6+1 že je o pár dnů Mimi menší proto mi nic víc neřekla. V pondělí budu Chytrejsi. Ani mi ho na utz neukázala jen sem zachytila na stole fotku když sem odcházela že je dutinka podstatně větší než byla v 5tt
kstablova
14. říj 2016
@svobodka86 mě taky comfort ukázal spolehlivě...
bikiki
14. říj 2016
@svobodka86 Ahoj me tyto testy ukazali spolehlive. Takze to vypada velmi nadejne! Nechci nic zakriknout, ale gratuluji!
simi1510
14. říj 2016
@hanulka90 to mas jak ja na te pohotovosti ty jo... tak at to dobre hlavne dopadne!
terezkappp
15. říj 2016
@hanulka90 srdíčko muže naskocit klidně až později, držím palce✊
lucky22
15. říj 2016
@hanulka90 Ahojky, jen te chci uklidnit s tim srdickem. Ja ho mela 6+3, to ze jsi ho 6+1 nemela nemusi opravdu nic znamenat neboj 🙂 kdyz ja na zacatku tehu lezela v nemocnici, tak me strasili mimodeloznim, taky se jim moc nechtela hledat dutinka.
svobodka86
15. říj 2016
@zuuzzkkaaa
@tuzemka
@asus tak holky dneska už je vidět i něco na tom testu od Dr.Maxe a to jsem 12 DPO..snad to bude pořád sílit. Zítra je termín MS..snad nepříde, teplota zatím neklesla...🙂
tuzemka
15. říj 2016
@svobodka86 To je parada! Ja si myslim, ze uz to je jasne 🙂 potichoucku gratuluji.
hanulka90
15. říj 2016
@simi1510 děkuji moc. Doufám že dopadne. Podstatné je tam ani nezajímalo že jsem jiz po 4 potratech a že mám strach
hanulka90
15. říj 2016
@terezkappp děkuji moc tak já doufám že naskoci
hanulka90
15. říj 2016
@lucky22 jsou ti doktoři normální? Pprindde mi že si se mě dělají uzz srandu. Já doufám že v pondělí tam bude už blikat a vše bude v pořádku. Asi se brzo na všechny dr vykaslu a nebudu knim ani chodit . Chovají se jako arogantní prasata a stejně je nezajímám a pak v závěru dojde na mě slova... Na což mi odpověděli pokaždé že to považuji za nedůležité a ze je to zcela běžné. Toto už je 5 pokus o Mimi a doufám že ke tpo bojovník a zvládne to i bez nich
asus
15. říj 2016
@svobodka86 fotku sem😍
svobodka86
15. říj 2016
@asus vcera na Maxovi nebylo nic a dneska aspon stin 🙂
asus
15. říj 2016
@svobodka86 dr max nikdy mě nelhal x-) držim pěsti a podavat info 😉

Začni psát odpověď...

Odešli