• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

7. prosince 2016 
@zuuzzkkaaa to je prý nejlepší a pokud to není dva roky, tak se to asi dá zvládnout. tak hlavně ať brzy zadaří :slight_smile:
14. říj ve 13:56  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuuzzkkaaa, @svobodka86 My se snazime presne rok a uz bychom si to taky moc prali. Tak at se bam vsem brzy zadari!
14. říj ve 14:21  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@samsara123 A ovulace probiha? Ja myslim ze mi hodne pomaha ta listovka, nic jineho zatim neberu. Ale ted to cekani nez budu moci udelat test je hrozne :grinning:
14. říj v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@miky00 jasný napíšu.... dnes sem si dělala test a zřetelná druhá čárka,takže nám HCG přibývá :slight_smile:
14. říj v 15:54  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenulinka10 jj viděla mi povídej. Já teď sedím na pohotovosti. Šla sem na nocni a začala sem lehounce špinit. Tak mám strach
14. říj v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@simi1510 prd velebnosti,dneska cuza dorazila..
14. říj v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulka90 :-/ snad to nic nebude :wink: drzim palecky a dej vedet :slight_smile:
14. říj v 17:07  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (15. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@ms.neomagic a jeeee :frowning2: a to neni patek 13.... tak muzes jeste chvili v klidu pracovat :wink:

Ja si rikam, ze jestli to bude takto v nové praci stale, tak nebudu mit sílu ani na sex, ze hned vytuhnu kdyz prijedu domu
14. říj v 17:39  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulka90 drzim pesti!
14. říj v 17:40  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenulinka10 tak přej zatím dobrý. Mám odpočívat a hodně ležet. Neví ale jak to bude vypadat za hodinu. Když ok tak v po na kontrolu což stejně mám jít. Co me znepokojilo ale je ze stále není srdíčko. Raději sem se neptala protože paní dr byla protivná a arogantní. Skoro mi vynadala co otravuju když ještě nekrvacim...
14. říj v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulka90 aha... Tak drzim palecky at to dopadne dobre :wink: jeste netukalo srdicko? A kolik jsi tydnu???
14. říj v 18:01  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (15. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@tuzemka ovulace probiha, aspon posledni dvy cykly mam potvrzene i od doktora. Tento mesic to vypada nejvic nadejne, ale dva prouzky se nechteji porad ukazat. To cekani je opravdu hrozne, to souhlasim. :slight_smile:
14. říj v 18:07  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenulinka10 dnes jsem začala 7 týden a srdíčko stále nikde
14. říj v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@ms.neomagic to je na prd :frowning2:
14. říj v 19:06  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulka90 aha :-/ to je divne :frowning2: tak snad bude vse ok,drzim moc palecky...
14. říj v 19:10  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (15. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulka90 já nevím, že na té pohotovosti jsou tak nepříjemní :frowning2: Já to měla takto podobně... Nedala ti ani prášky nebo tak něco?

A podle ultrazvuku máš být v kolikátém? Jinak je možné, že mají horší ultrazvuk... Doktor, co mi dělal revizi, mi říkal, že je to hra stínů a jde o to, že kdo chce, tak hledá, kdo nechce, tak nehledá, i kdyby tam něco bylo..
14. říj v 19:53  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@simi1510 nedala mi vůbec nic. Byla sem tam cca 5 minut a to i s registrací v nemocnici. Očividně neměla zájem se mnou cokoliv řešit. A když sem se zeptala na srdíčko tak mi řekla že ho nevidí a Toť vše můžete se obléknout. Je možné že když mám být dnes6+1 že je o pár dnů Mimi menší proto mi nic víc neřekla. V pondělí budu Chytrejsi. Ani mi ho na utz neukázala jen sem zachytila na stole fotku když sem odcházela že je dutinka podstatně větší než byla v 5tt
14. říj ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@svobodka86 mě taky comfort ukázal spolehlivě...
14. říj ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@svobodka86 Ahoj me tyto testy ukazali spolehlive. Takze to vypada velmi nadejne! Nechci nic zakriknout, ale gratuluji!
14. říj ve 21:29  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulka90 to mas jak ja na te pohotovosti ty jo... tak at to dobre hlavne dopadne!
14. říj ve 21:42  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulka90 srdíčko muže naskocit klidně až později, držím palce:fist:
15. říj v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulka90 Ahojky, jen te chci uklidnit s tim srdickem. Ja ho mela 6+3, to ze jsi ho 6+1 nemela nemusi opravdu nic znamenat neboj :slight_smile: kdyz ja na zacatku tehu lezela v nemocnici, tak me strasili mimodeloznim, taky se jim moc nechtela hledat dutinka.
15. říj v 08:22  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (18. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuuzzkkaaa
@tuzemka
@asus tak holky dneska už je vidět i něco na tom testu od Dr.Maxe a to jsem 12 DPO..snad to bude pořád sílit. Zítra je termín MS..snad nepříde, teplota zatím neklesla...:slight_smile:
15. říj v 09:14  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@svobodka86 To je parada! Ja si myslim, ze uz to je jasne :slight_smile: potichoucku gratuluji.
15. říj v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@simi1510 děkuji moc. Doufám že dopadne. Podstatné je tam ani nezajímalo že jsem jiz po 4 potratech a že mám strach
15. říj v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezkappp děkuji moc tak já doufám že naskoci
15. říj v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucky22 jsou ti doktoři normální? Pprindde mi že si se mě dělají uzz srandu. Já doufám že v pondělí tam bude už blikat a vše bude v pořádku. Asi se brzo na všechny dr vykaslu a nebudu knim ani chodit . Chovají se jako arogantní prasata a stejně je nezajímám a pak v závěru dojde na mě slova... Na což mi odpověděli pokaždé že to považuji za nedůležité a ze je to zcela běžné. Toto už je 5 pokus o Mimi a doufám že ke tpo bojovník a zvládne to i bez nich
15. říj v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@svobodka86 fotku sem:heart_eyes:
15. říj v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@asus vcera na Maxovi nebylo nic a dneska aspon stin :slight_smile:
15. říj v 09:46  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
@svobodka86 dr max nikdy mě nelhal :dizzy_face: držim pěsti a podavat info :wink:
15. říj v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek