Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

baskervile
25. říj 2016

No,je v reálu sytější a ne taková rozmázlá,ale ostřeji ohraničná,jestli chápete.A ukázala se téměř okamžitě

zuuzzkkaaa
25. říj 2016

@baskervile to vypadá na miminko 😉 zkus za tri dny to budeš koukat co tam budeš mít za dálnici 😉

2caroli
25. říj 2016

Holky, mě hezky ukazovaly testíky od Pepína, jak ovu, tak těhotenské. Máte stejnou zkušenost?

eliskan
25. říj 2016

@baskervile je to duch, ale za par dni to budou krasny dve carky.

beybysz
25. říj 2016

Ja mám s mamtestama dobře zkušenosti jen mi prijde ze maji min barviva nez testy od dr.maxe,určitě je to těhotenství na začátku 😉uvidíš za par dni carka bude víc vidět ...😊

svobodka86
25. říj 2016

tak dnes jsem volala Dr a podle HCg jsem těhotná 🙂 a v úterý jdu na další kontrolu, budu 6+3, tak snad už bude slyšet srdíčko 🙂

doreen27
25. říj 2016

Holky prosim poradte..je to vadny test?? Ta druha carka je nejaka rozpita :(

zuuzzkkaaa
25. říj 2016

@doreen27 no je to nějaký podivný, asi bych zkusila jinou značku testu 😉

doreen27
25. říj 2016

@zuuzzkkaaa asi radsi jo 🙂 diky 🙂

petapal
25. říj 2016

@doreen27 třeba až vyschne tak ta čárka bude normál

petapal
25. říj 2016

@baskervile máš to tam🍀

petapal
25. říj 2016

Holky dnes odpoledne dělaný krvácení včera trvalo dvě Hodky a už nic

bsvet
25. říj 2016

@doreen27 Ty jo, mám pocit, že pár stránek zpátky někdo dával stejně rozpitou čárku i stejný test. Zkus pohledat..

bsvet
25. říj 2016

@petapal krásná čárka👏 Gratuluju!

petapal
25. říj 2016

@bsvet děkuju nemůžu uvěřit po 4letech

europa00
25. říj 2016

holky těhu test negativní..nesjpíše jsem 9 den od ovu ..vubec nevi mela jsem divny cyklus...vcera zacaly pobilivat prsa..dnes progesteron 33.300 a na ultrazvuku tehotenska delozni sliznice a tečka..pry ranné těhu...zitra odber hcg..jak je mozne ze n ultrazvuku vidi tecičku a test z moči negativní??,

simi1510
25. říj 2016

@europa00 kolikrat jsem tu myslim zahledla debaty na toto tema, ze dle moci testy nic a krev a ultrazvuk ano.... drzim pesti, at to vyjde!!!!

europa00
25. říj 2016

@simi1510 ahaj ale jak je to možné?? však to postrada logiku...jen jsem někde cetla že první tyden tehu je hch neghe 0-5 , 14 dní dodnota 3-426..no kdybych bla 10- 11 dni zitra od ovu tak nevím kolik se ta hodnota realne muze pohybovat

europa00
25. říj 2016

@simi1510 no a hlavne nevím ten klid je zvlastní že některe holky tad ještě několik ní po zmeškané menses loví duchy a to těhu fakt výjde...protože normálně je pozitivní test už před menses..takže nevím no...ale bazálka mi klesla dnes na 37..jestli pujde jeste níže je to jasne...ach joooo..copak to nemuze jit normalne jako u syna?? to je furt nejaky stres se vším... břicho mě pobolívá ted... do zzítřka hora času a navíc se stejne bude čekat c se vyverbí nevyvrbí nooo...

simi1510
25. říj 2016

@europa00 jenže, test muze vyjít pozitivně pred ms, ale ms se nakonec objeví a co pak?

Byt tebou přestanu se stresovat tim vsim a měřit a zjišťovat to. To tomu akorát škodí. 😉 a vetsinou to je bud a nebo, je to vazne jak los v loterii, bohuzel.

Ja mela vysoké bt, ktere se držely a k cemu to bylo? Stejne to bylo zamlkle.... stejne tak pozitivni testy mohly sílit jak chtěly a ničemu to neprospelo ☹

Budes muset vydrzet hold do dalšího vysetreni, nebo krve jak jsi na tom s hcg a budes mit vetsi jasno.

Hlavne v klidu 😉 nechceš přeci ublížit miminku, pokud to vypada, ze dle ultrazvuku tam je 😉

Drzim ti moc pesti!!!

europa00
25. říj 2016

@simi1510 děkuji jsem stejneho nazoru jako ty..snažím se dat do pohody..jen tve revize ve me zanechali takovy brutalni blok, až jsem to nečekala...jen si rikám proc pokazde ale pokazde ortehotním kdyz to pak treba nema sanci na přežití...radeji bych cekala pul roku..ale na jistotu a ne být tehotna jen když kolem me chlap prtojde ikdyz to pak nedopadne nekdy ma i takova chytlavost sve nevyhody..nektere zeny proste neotehotni kdyz nejsou hormony ok, nebo neco..tak proste se to ani neuskutecni..ja otehortnim z kazdeho vrzu s prominutím, ale pak jsem psychicky na dne s řešením jestli jeto ok nebo ne..atd...

baskervile
25. říj 2016

@2caroli Já si právě dělala včera ráno Pepino a tam horko těžko něco.Tento je dnešní,ale ne z úplně první ranní moči

baskervile
25. říj 2016

No,nedělám si falešné naděje,po dvou potratech jsem už trochu realista,ale ta malá naděje tam je 🙂 No,ale MS má dojít až cca 3.11. po 30 dnech.Nevím kdy byla ovu,začala jsem s testy 12DC a to byla čárka silná,ale stejně ne pozitivní a pak jen slábla.Ten těhu test jsem udělala protože mě pořád bolí břicho,prsa a občas je mi šoufl a kvůli blbé imunologiii musím co nejdřív nasadit léky.Ale jelikož jsem žena činu,tak jsem si dnes skočila na krev a zítra budu mít výsledky 😀

simi1510
25. říj 2016

@europa00 tak ja budu taky trhnout strachy, az se pak zadari, aby se to neopakovalo. Ale nejak to je tezke všech no. Nam to trvalo skoro rok, mozna blok diky stresu, co jsem mela z práce, a pak jen důsledek toho stresování. Ted si rikam zadny stres, ale nejde to vzdy tak.

Musime zkratka doufat, ze se to povede a ze jsme si smůla vybraly.

Doktor by ale v teorii ve tvém pripade mel nejak uz poradit, co a jak ne?

I kdyz kdo jim ma vse verit :-/

Drzim moc palce a dej vedet urcite, jak na tom jsi.

Hlavne klid ale, cim vic se budes hlídat, mi horsi to bude.

europa00
25. říj 2016

@simi1510 no zitra uvidíme...ae pokud t nebude pod 5 tak si myslim tomu budeme dvat cas a to proste clověk nikdy nnevi vlastne celych 12 tydnu je hodne ošemetnych...urcite dam vedet

simi1510
25. říj 2016

@europa00 držím 😉

nael1612
26. říj 2016

Holky myslite,ze porad roste☺️Mam trosku strach,jsem 16dpo,nevim jak moc maji byt silne... tyto maji mezi sebou rozdil 2dny.

zuuzzkkaaa
26. říj 2016

@nael1612 kup si třeba jinou značku testu

pet_8
26. říj 2016

@nael1612 To je porad dr.max desitkovy? Jestli jo, tak pokud chces porovnavat, co mrknout na petadvacitkovy test? Nebo si zajdi na krev a dva dny pote znovu, tam to uvidis nejlip 🙂

nikyselen
26. říj 2016

krásná druhá čárka 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru