Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

luuucatko
11. pro 2016

@lindaatobias ja ho tam vidim 🙂

trrr
11. pro 2016

@lindaatobias krasny tak at silí!

laura1972
11. pro 2016

@lindaatobias kolikatý jsi DPO??

lindaatobias
11. pro 2016

@bredda Já jsem taky kupovala přes net, minimálně vyjde levnější než v lékárně, navíc ne všechny lékarny ho mají v prodeji, fungují spíš na objednávku. Budeme si držet pěsti navzájem 🙂

lindaatobias
11. pro 2016

@luuucatko Čoveče, gynex jsem taky brala chvíli, ale tak hrozně se mi po něm nadavovalo, že jsem to vzdala 🙂 Vím, že spoustě ženských pomohl minimálně ve srovnání cyklu. Je fajn, že je přírodní. Já budu doufat, že nám opravdu pomohl ten Nosifol. Přece jen bych ho ráda nebrala zbytečně 🙂 Držím palce, ať jsou v CAR jen dobré zprávy a brzy se zadaří !!

lindaatobias
11. pro 2016

@laura1972 Ahoj ! No, popravdě ovulaci jsem si nikdy extra nesledovala, ale co beru ten Nosifol, cítila jsem v půlce cyklu daleko větší bolesti, takže asi ovulace 🙂 A pokud bych se měla řídit tímto a i mou domněnkou, který styk mohl tu čárku vyvolat, tak jsem dnes 14 dpo 🙂

laura1972
11. pro 2016

@lindaatobias tak já mela pozitivní test na ovu v úterý 29.11.večer ve 22. h. a ovulce po pozitivním testu by měla přijít do 24-48 h, ve středu a ve ctvrtek mě pobolival podbřišek, takže bud mohla být ve středu večer nebo ve čtvrtek a vajíčko po ovulaci než se oplodní může trvat až 12 h. takže kdyby to bylo v pátek, tak bych mohla být dnes teprve 9DPO možná 10DPO, záleží na okolnostech kdy přišla ovu atd. Takže zatím jen tak doufám a je to takové lovení duchů 😕

zuzanaav
11. pro 2016

Zdravím ženy. S mužem se snažíme delší dobu o miminko.Antikoncepci neberu již 6 rokem.
Potřebovala bych poradit,vždy jsem měla MS pravidelnou jako hodinky po 28 dnech,minulý měsíc jsem jí měla zpožděnou o 4 dny a poté se dostavila,ale nebyla to klasická MS,jak jsem zvyklá,první den okey,druhý den špinění-k večeru nic a další dny opět MS v normálu-poté opět špinění. Dělala jsem si těhu mamatest a negativní,pak jsem opakovala znovu po 5 dnech a negativní.
Tento měsíc-Znovu jsem čekala na MS a měla jsem zpoždění 6 dní,ale mamatest mi vyšel opět negativní,dělala sem si ho 3 a 6 den v očekávané MS . MS se dostavila v noci-což se mi v životě nestalo .
Stalo se to některé?... Děkuji

ms.neomagic
11. pro 2016

@zuzanaav ahoj,ja to uz taky takhle parkrat mela..u dr mi bylo receno,ze je to proste normalni,kdyz se nebere antikoncepce..udajne je to ovlivneno stresem,unavou,stravou,nachlazenim atd....ja treba do ted mela ms po 23-24 dnech a najednou po 28...jak dlouho se snazite?

trrr
11. pro 2016
laura1972
11. pro 2016

@trrr moc hezký 🙂 ted už můžu geatulovat❤ to je první digi test co sis dělala? Od tech posledních mamatestů ?

trrr
11. pro 2016

@laura1972 dekuji ano prvni uplne se klepu

laura1972
11. pro 2016

@trrr to ti věřím a moc ti to přeji 🙂 nádherný darecek pod stromeček 🍀💟🍀 taky bych si přála kdyby to ted vyšlo, ale dokud nevidím čárku aspoň o malinko silnější, tak nevím. Dnes jsem uhnala každého co to šlo, protoze jsem se bála aby to nebyla jen ryska, přece jen pres mobil to může zkreslovat, ale přítel tak nádech do růžova vidí a syn mi to teď potvrdil taky, tak snad bude sílit. Zítra ráno udělám další, tak aspoň o trošičku kdyby zesílil. Už by měl, když včera a dnes jen nepatrno.

zuzanaav
11. pro 2016

@ms.neomagic Ahoj😊 dekuju za zprávu,tvá zkušenost je asi stejná,zajdu si k doktorovi pro jistotu. Teď mam menstruaci,jak jsem psala,tak hned jak mi přestane,tak se objednám a uvidím. Snažíme se přes rok,vyšetření a vse mame v poradku.

zuzanaav
11. pro 2016

@trrr VELKÁ GRATULACE ❤️

lindaatobias
11. pro 2016

@trrr No skvělé, velká gratulace !!! 🙂 Jsem ráda, že se ukázalo plusko a tak ses bála 🙂 Vánoce budou krásné...
Já pořád doufám, že taky budeme slavit a že se to konečně rozlouskne. Na digitál prdím, budou zkoušet proužky a sledovat, jestli sílí 🙂 A zítra volám gyndu a vnutím se tam na odběr krve kvůli hcg 🙂
Ale asi se něco děje, jsem závislá na kávě, denně dávám klidně 4 a normálně se mi při pomyšlení na ni zvedá žaludek, dnes jsem zvládla jenom jednu 😀

snazimese2015
11. pro 2016

Dotaz😂 mám užívat Gynprodyl a můžu k tomu užívat i kapky jeřáb ptačí????

trrr
11. pro 2016

@lindaatobias dekuji neboj pokud to tak citis tak to vyjde 😙preju ti to!
@zuzanaav dekuji!😙
@laura1972 neboj bude silit verme tomu!

lucinka58
11. pro 2016

@lindaatobias Otázkou je kolikátý jsi DPO a jestli už se blíží termín MS nebo ne. Digitální mě to ukázal 5 dnů před MS pozitivní a až pak jsem testovala prožkovýma cca až 14DPO a ty mě ukázaly duchy. Já osobně bych spíš věřila Clearblue, ale nic není 100%.....

lucinka58
11. pro 2016

@trrr Moc gratuluju!!!! Clearblue prostě vede a aspoň jednoznačně řekne co a jak 🙂

trrr
11. pro 2016

@lucinka58 dekuji ale furt to nechci zakriknout mam strach dokud nemam tehu prukajdu tak nejsem klidna litam tu kolem dvou deti a manzela po operaci taham drevo atd sem na vse sama proto mam strach asi sem blazen

simi1510
11. pro 2016

@trrr držím moc pěsti, ať to dopadne!!!!

trrr
11. pro 2016

@simi1510 dekuji 😚

simi1510
11. pro 2016

@zuzanaav já kolikrát to měla tak, u mě to bylo dost stresem. A teď 3 měsíce po revizi je to celkově zvláštní a žádné symptomy pro to, že mrcha přijde najednou ani nejsou... Tak je to občas i zrádnější a člověk je pak stále vybaven po ruce...

lucinka58
11. pro 2016

@trrr Tak to teda nejsi. Já budu klidná až snad po porodu 🙂 Mám 17 měsíčního rošťáka, který neposedí a chce furt chovat a tahat.... Což se teda taky těch jeho 11 kilo docela pronese 🙂 A do toho manžela, který chodí domů až večer, takže jsem na celou domácnost a na malýho sama.... Takže zítra se modlím ať je na kontrole vše v pořádku a budu se takhle asi modlit až do července 🙂 Tobě přeju hodně štěstí a ať vše vychází tak jak má!!!!

trrr
11. pro 2016

@lucinka58 DEKUJI! tak take maleho normalne tahas vytiras luxujes atd?v kolikatem tt jsi?

lucinka58
11. pro 2016

@trrr Zítra začínám 11tt. A ano, dělám vše. Sice jsem v září v 6tt potratila, ale je fakt, že s takhle malým dítětem prostě to miminko v bříšku musí být držák..... Jinak to prostě nejde a určitě si nemůžu lehnout a doma ležet i kdybych mooooc chtěla. Prostě nemám nikoho na pomoc, takže tak....

trrr
11. pro 2016

@lucinka58 moc si me neuklidnila 😂tak at je dal vse ok 😉😙

zlolda
11. pro 2016

Ahojte dámy ... Muž by mi chtěl pořídit k Vánocům nějakou tehu knihu ... Přemýšlela jsem o denniku ... Těhotenství ... Mate některá už nějaký ?

lucinka58
12. pro 2016

@trrr Hele, potraty jsou způsobený takhle na začátku vždy špatnou genetickou výbavou plodu, takže i kdyby jsme se stavěli na hlavu, dávali nohy navrch a furt jen leželi, tak tohle se prostě neovlivní. Je potřeba to brát jako přirozený výběr - prostě přežijou jen silní jedinci 🙂 Já mám za sebou již 2, takže vím, že to bolí a musí si to člověk obrečet, ale nesmí se v tom patlat a musí jít dál. A taky vím, že jsem ani jednomu nemohla zabránit. Prostě příroda zavelela a bylo...... ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru