Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

zdeni.r
30. bře 2015

@martinalinda tak gratulace veliká!! Je to krasnej pocit viď... Budete mít krasnej Vánoční dáreček....
S tím hcg je to tak,jak píšeš...melo by se minimálně zdvojnásobit ob dva dny..tak určitě bude už pěkně vysoký u tebe!
@leontynkar jak dneska u tebe? U mě pořád stejný...už sem si i pobrecela a teď už bych ráda koukala dal...už žádný testy nekupuju,už sem za ně dala spoustu peněz a prd z toho...držím ti palce!

88martina88
30. bře 2015

@martinalinda ahoj. tak to gratuluji 🙂 HCG by mnelo stoupat co 2 dni na necely dvojnasobek takze do patku by mohlo byt 1100-1300 s prehledem 🙂 a to by mnelo byt vydet i na ultrazvuku. Drzim pesti at je vse v poradku a at vam uzlíček prinásí jen a jen radost 🙂

leontynkar
30. bře 2015

@zdeni.r ahoj, taky jsi měla ducha? Já dnes nestihla ráno, ptž jsem nespala doma, ale odpo jsem měla zase pididucha / 3 různé značky – jako ne denně, ale mám je po dvou v balení/. jak někdo řiká, že odpo ho má silnějšího, tak u mě to teda nejní, jsem 16. DPO.. :think: :think: :zed: Ale MS nikde. Dnes jsem se už taky neudržela a bylo slzavé údolí...

zdeni.r
30. bře 2015

@leontynkar ☹ neboj kočko,ono to vyjde!já dneska i psala doktorce,do kdy mám čekat na menstruaci nebo kdy přijít,pokud se bude stále někde courat...
Testy už nemam,dneska jsem dodelala poslední,jako už to měnících,je to hezky vidět,ale rozhodně to není v pořádku....

leontynkar
30. bře 2015

@zdeni.r taky si nechám dát Agolutin.. ať můžem zkusit miminko znovu. A taky jsi teda dnes měla ducha,? já teď pročítala diskuze a prý i 16.DPO nic a že se objevily // až po 20.DPO... no nevim, už asi hledám co jde.

zdeni.r
30. bře 2015

@leontynkar psala sem z mobilu, chytrej jak rádio, ale píše hovadiny 🙂 chtěla jsem napsat, že duch to moc enni, je to prostě slabá čárka, hezky vidět, ale na nějaký 18tý den po ovulaci prostě málo.. já počkám, co mi odpoví doktorka, do kdy čekat, pak si kdyžtak taky dojdu na ďobanec....
a ty vlastně jak víš, kdy byla ovulace? zjišťuješ to nějak?

leontynkar
30. bře 2015

@zdeni.r to znam, telefony si vymyšlí. byla jsem na folikulometrii... a v pátek 13. 3. měl 22mmm, ten den jsem měla fakt 2 stejné čárky na ovu testu a večer bolesti břicha tak půl hodiny, tak jsem usoudila, že je to ono,,, a v ponděli 16.3.na UZ byl praskly folikul. Takže vim, že ovulace byla. A s manželem jsme měli krsáné večery 11.,13.,14. a 16.3.... tak jsem tak myslela.. Ale tak třeba je něco prostě špatně a ještě to tak být nemá. TAk snad příští měsíc. Ale zkusili jsme to poprve, ale zklamání bylo, co Ti budu povídat. A s prvním miminkem jste museli počkat kolik cyklů??

zdeni.r
30. bře 2015

@leontynkar tak to máš dobrý, že tě takhle zkontrolovali, to máš aspoň jistotu... já se teda taky řídila bolestma břicha...
Víš co, ono nezáleží na tom, jestli je to první nebo desátej měsíc... určitě bysme to braly líp, kdyby ty testy byly rovnou negativní a ms došla v termínu než tahle naděje nenaděje...
Ale vlastně u nás to bylo tak, že já pak sama od sebe dostala menzes v ten měsíc, když jsem měla pozitivní test a hned ten cyklus se povedlo... ale ten cyklus byl hooodně dlouhý a ovulace třeba až o dva týdny posunutá než by měla být... ale čekat jsme nemuseli, protože se to vyčistilo samo.
z toho mam největší hrůzu, že bych musela na revizi nebo tak něco...

pavelkraus
30. bře 2015

Ahoj holky, 🙂 mamatest v šestnáctém dni, je to tutovka nebo nějaká mystifikace? díky Pavel

janajens
30. bře 2015

@pavelkraus urcite pozitivni

jhoki
30. bře 2015

@pavelkraus Že se ptáš! 🙂) Gratulka!

leontynkar
31. bře 2015

Ahoj holky. Dnes 18.dpo, rano jsem si říkala jesi me nešálí zrak. Včera odpo úplněk pididuch a dnes rano ...

leontynkar
31. bře 2015
petapetruska
31. bře 2015

@leontynkar tak tohle je snad jasny🙂 gratuluju

zdeni.r
31. bře 2015

@leontynkar no paráda!tak to vypadá slibně 🙂 mám radost...co to mas za testik?

junkka
31. bře 2015

@leontynkar Ahoj, gratuluju k careckam 🙂 já třeba mela ovulaci kolem 16DC, menstruaci jsem čekala 28DC no a prvního ducha jsem měla až cca 33 DC a ještě k tomu skoro neviditelného. No a pěknou silnější čárku až tak 40 DC. Takže všechno je možný. Sílilo mi to strašně pomalu. Držím palečky 😉

pavelkraus
31. bře 2015

@junkka @zdeni.r @petapetruska Ahojky, tak super 🙂 Test máme tenhle...

weeckle
31. bře 2015

@leontynkar no nehovorila som ti, že máš počkať? teraz hlavne klídek, ešte si urob test zase tak za 2-3 dni, uvidíš, či čiarka bude silnejšia a ak áno, tak snáď budeš kľudnejšia a potom sa objednaj... ja vyčkávam do 8tt...teraz som 35DPO čiže podľa ovu začiatok 6tt...držím ti palčeky, snáď sa ti uľaví po dnešku...

martinalinda
31. bře 2015

@zdeni.r dekuji moc 🙂 no to jo to bude vanocni darecek pod stromecek. Letos vsechny navstevy budou muset za nama ne jako kazdej rok, kdy jsme jezdili porad po rodine my 🙂 ale je to neuveritelne ze tam neco roste. Jsem zvedava na patek zda pujde neco videt. To hcg je pry dobre, tak snad jo. Zkusim asi i ten digitalni testik. V pa po kontrole dam vedet.

martinalinda
31. bře 2015

@88martina88 jer dekuji, taky predpokladam ze bude uz v patek videt 🙂 tesim se a jsem fakt zvedava co uvidim. Hlavne at je to v poradku, at je male tam kde ma byt. Jsem nervozni a zaroven natesena. Na velikonoce to chcem rict rodine.

zdeni.r
31. bře 2015

@martinalinda ty Vánoce chápu 🙂 já mam dceru posledního října a taky to byly ty nejkrásnější svátky 🙂 ikdyž my teda jezdili hned, protože mám rodinu 300km daleko...
Určitě dej v pátek vědět! já, pokud to nedostanu, tak jdu ve čtvrtek zjistit proč teda ms není a co s tím...
ještě asi zítra zkusím test, ať můžu doktorce říct...

martinalinda
31. bře 2015

@leontynkar ze by konecne vylezla? Co to mas za testy? Za znacku?

martinalinda
31. bře 2015

@zdeni.r jer takze mas malou taky takovy maly darecek pred vanoci. No ja zatim ani nezkousim termin pocitat. Vzdy to vychazi jinak a kdyz jsem mela ovu az tak 21dc tak ty vypocty nesedi, spis dle poceti to vychazi na mikulase, coz je asi pravdivejsi. Jsem zvedava na patek. Dam vedet.
Ty teda uvidis, lepsi na kontrolu nez nevedet co se deje. Dej pak vedet.

zdeni.r
31. bře 2015

@martinalinda Tak Mikuláš je taky fajn 🙂 ale stejně ty děti lezou, kdy se jim zachce 🙂 já taky rodila skoro tři týdny před termínem... už aby byl pátek, co? 🙂 mně se pak vždycky zdál ten měsíc do další kontroly hrozně dlouhej....

leontynkar
31. bře 2015

Ahoj holky, dnes krev hCG 78,7. Takže se těším na další vývoj 😊😊😊

leontynkar
31. bře 2015

@zdeni.r měla jsem testují z těch ovulacnich jak jsou6+2 tt zdarma. A pak jeste ten druhy větší nejaky lady.. cosi. Nejsem ted doma. Ale GS mamma10 mi zatím moc hezky nevyšel, ale v krvi to je! 😊😊😊

zdeni.r
31. bře 2015

@leontynkar tak paráda,moc gratuluju! 🙂 řekl ti k tomu doktor nějaký komentář?

martinalinda
31. bře 2015

@zdeni.r no to je fakt, patek je nekonecny, nedej boze pak dalsi mesicni kontroly. Ale jo, hlavne at je to v poradku, a vsechno pujde. Premyslim zda nejit na krev jeste pred patkem, at vim zda se zvetsilo hcg.

martinalinda
31. bře 2015

@leontynkar moc gratuluji, vidis ja rikala vyckej casu 🙂 no a co doktor? To jsi asi jeste hodne na zacatku ze? Ja mela test uz hodne silny kdyz bylo hcg 236. Prakticky bys asi za 4 dny uz mela mit obe carky stejne silne.to znaci ze hcg roste. Muj dnesni testik 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru