Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

monikaklosova
23. led 2017

holky Děkuji 🙂 na živo tam něco vidět je, ovšem jestli je to opravdu čárka nebo jen nějaka šmouha těžko říct, pro další test se ted min. dva dny nedostanu takže se prostě ukáže zda MS dorazi nebo ne

laura1972
23. led 2017

@trrr máme tam přijet někdy odpoledne, tak až přítel přijde z práce, tak jedeme. Asi tak v půl třetí, ale záleží kdy mě vezme, má asi do 16. h. Až budu v čekárně napisu. Moc dekuju, taky budu doufat.

trrr
23. led 2017

@laura1972 dobre pak hned dej vedet

tornadolu
23. led 2017

@laura1972 budeme na tebe myslet 😉

kstablova
23. led 2017

@laura1972 moc na Tebe myslím a držím všechno co mám.

laura1972
23. led 2017

@kstablova strašně moc dekuju 🙂

liliveru
23. led 2017

Tak holky mam mit v patek kontrolu co bude videt každopadne v utery dle krve sem tehotna podle sliznice ale nemam zadny tehotensky prblemy ani nemam už chute sladkyho sem prejezena ,nevolnosti ,bolest prsou proste nic me neni ☹ a do patku dlouho..

laura1972
23. led 2017

@trrr určitě písnu a dekuju 🙂

liliveru
23. led 2017

Ale kdyby byl problem byslim že už by se neco delo ne...?dvakrat to bylo v pohode tak po treti snad bude taky že jo?🙂

liliveru
23. led 2017

@laura1972 myslim na tebe a držim palečky 🙂

laura1972
23. led 2017

@liliveru no prý ta sance tam he, ale malá, kvůli té bublině. 😔Ted jsem.psala na internet jednomu dr.z Prahy a ten mi napsal to samé. Tak nevím no.Ale přitom příznaky nám pořád. To v září když se růst zastavil a zjistili mi ZT tak už jsem to i tušila, všechny vymizely a ted ne.Těžko říct, jestli se dá podle toho vždycky řídit.

liliveru
23. led 2017

Ja nemela priznaky ani moc holkach až pak sem nemohla moc jist ale jak to tady vse ctu tak mam strach 🙂Udelam si test pomužemi to se uklidnit když bude ok vse v pohde

leymea
23. led 2017

@laura1972 myslim na Tebe. Drzim palce 😉

leymea
23. led 2017

@liliveru ja taky moc nemam priznaky. 🙂 moje mama taky nemela zadny priznaky, tak doufam, ze budu po ni a i ty nevolnosti se mi vyhnou 😀

laura1972
23. led 2017

Tak ted jsem volala s mým gyn. Tak ta velká bublina je prý zdegenerovaný gestacni váček. Prý pokud nebude mit dnes embryjko aspoň 5 cm srdeční akce už nebude ani později. Pokud by dnes melo tech 5 cm a bylo by bez srdeční akce, tak počkat do konce týdne můžeme. Ale bojim se, že za ty 3 dny o ty 2 cm nepoporostlo, když po první kontrole vyrostlo ze 4 mm za14 dní na 2'4 to odpividalo, jak má být a za dalsich 14 dni do teď už jen o 6 mm z 2,4 na 3 cm.Takže se bojím, že to tolik za ty 3 dny nebude 😔

deli_lah
23. led 2017

Fotka nic moc... ale dělají testy ladymax comfort falešňáky?

simi1510
23. led 2017

@deli_lah o dr. maxovi je tvrzeno, že je to jeden z nej testů a nejsou zprávy o tom snad, že by někomu udělaly falešnou čárku.

Co jsem četla, když je na testu růžová čárka - je to těhu, když je šedivá a nebo jiná barva než růžová - tak falešná

simi1510
23. led 2017

@laura1972 Držím moc palce, ať to dopadne dobře!

laura1972
23. led 2017

@simi1510 děkuji i když moc dobře to nevidím. Podle toho co mi řekl dr. dneska, tak nevěřím, ze o tolik povyroste za 3 dny když naposled povyrosto za 14 dní do ted jen o 6 mm 😔 Předtím od první kontroly do druhé krásně vyrostl ze 4 mm na 2,4 jak už jsem psala výše a ted je to fakt málo.

simi1510
23. led 2017

@laura1972 naděje umírá poslední hele, i když je to těžké, kór po tom, čím si člověk prošel naposledy...

digisek
23. led 2017

@laura1972 teď jsem si to přečetla........to mě mrzí....ale ještě bych neztrácela naději....uvidíš co řekne doktor........strašně moc držím vše co mám aby to bylo v pořádku.......🍀🍀🍀

laura1972
23. led 2017

@digisek strašně moc děkuji, kéž by to bylo dobré. Dam vědět az se vrátím cca kolem 17. h bych měla být zpátky.

digisek
23. led 2017

@laura1972 určitě bude.....každopádně je nás tu hodně co jsme tu a s podporou 😘

janinasvecova
23. led 2017

@laura1972 posílám Ti ❤ Myslím na Tebe! 😘

laura1972
23. led 2017

@digisek já vim a taky si toho strašně vážim. Vím také, že nás tu je hodně, co se nedaří a nebo mají také problémy

laura1972
23. led 2017

@janinasvecova moc děkuji, moc si toho vážím ❤

lucinka58
23. led 2017

@laura1972 Moc na tebe myslím a přeju hodně štěstíčka a ať je tam srdíčko!!!! ❤

laura1972
23. led 2017

@lucinka58 moc děkuji 🙂

trrr
23. led 2017

@simi1510 tak to byt nemusi ja mela vzdy nejdriv druhou carku sedivou pak naruzovelou a pak silila 😉a jak jsi na tom?

simi1510
23. led 2017

@trrr já právě o těch čárkách četla... a že když je to jiná barva než růžová, tak se to brát nemá...

já jak to vypadá jsem dneska 6DPO

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru