Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

anickajirka
22. únor 2017

@ester_ka gratuluji vam

kotito
22. únor 2017

@sukubka krásně sílí, držím pěsti at je vše jak má být. Podle mě to vypadá moc dobře 🙂

laura1972
22. únor 2017

@pajuska17 neva, já zkoušela, ale vypadá, ze nic. Ale podle odhadu bych měla být dnes cca 9DPO, ale jak říkám jen odhad. Spíš zkusim v pátek. A ty budeš mít výsledky krve tedy ještě zítra? 🙂

rosalline
22. únor 2017

@sukubka mně přijde, že sílí....

vesnicanka17
22. únor 2017

@ester_ka parada super velka gratulace....myslela sem na tebe. Drz se

lenka080
22. únor 2017

@anickajirka mohla jsi mit pozdeji ovulku.ja mela takovyho dusika v den spozdeni.na te druhe fotce je krasne videt.

sukubka
22. únor 2017

@rosalline
@kotito dekuji mocholky za podporu.zitra uvidim a dam vedet

anickajirka
22. únor 2017

@lenka080 dekuji moooc...udelam zitra z ranni moci trrba pujde videt vice

pajuska17
22. únor 2017

@laura1972 Pátek bude jistější, dneska může bejt ještě brzo. Včera mi brali krev a zítra dopoledne výsledky tak uvidím, ale ani nevím po jaké době se to ukáže v krvi.

laura1972
22. únor 2017

@pajuska17 v krvi se to ukáže dřív než na tehu testu, tak držím palce 🙂

sukubka
22. únor 2017

@pajuska17 dej vedet kolik budes mit zitra HCg ..kolijaty zitra budes den od oplodneni?taky jdu zitra na krev...drzim pesti at mame obe dobre zpravy.pak napis

rosalline
22. únor 2017

@laura1972 a jak dlouho se vy snažíte? Já už snad 9 let..:o(. v říjnu se mi povedlo otěhotnět...pila jsem kotvičník...a pak jsem hned potratila.....

zlatickon
22. únor 2017

@anickajirka tak tohle mam presne dneska ja a menzu ma dostat za tri dny.

sistinka
22. únor 2017

@laura1972 mam to dostat v patek ale vse co jsem mela priznaky jsou fuc krom toho ze mi porad vse smrdi a v noci nespim asi to je pryc nevim ☹

majaaa82
22. únor 2017

Ahoj, holky... vidite carku, nebo mam vidiny? Udelala se v limitu, jde o Mamatest. Diky.

majaaa82
22. únor 2017

Jeste pridavam jednu fotku. V realu ji vidim lepe... jsem celkem slusne zmatena z toho.

luska__
22. únor 2017

@majaaa82 je to z ranní moči?

majaaa82
22. únor 2017

@luska__ nene, je delany ted. Pred pul hodinou cca. Na testu je carka videt i po zaschnuti, na fotce je to asi min videt. No, jsem cca 9-10 dni po ovulaci, kterou mi ukazal ovu test. Jeste jsem ani nedostala po porodu MS, bylo by to asi z prvniho cyklu... mam ted sedmimesicni miminooooo... ;-D

luska__
22. únor 2017

@majaaa82 a to je plánovaný? 🙂 podle mě zítra z ranní bude jasnější 🙂)

majaaa82
22. únor 2017

@luska__ no je i neni. Urcite chceme dalsi, jen jsem necekala, ze to bude takovej fofr, pokud se fakt zadarilo... teda. Ty ovu testy jsem delala, protoze mi doktorka na prohlidce rekla, ze bych do mesice mohla dostat menzes. Tak jsem si chtela zjistit, jak dlouhy bude cyklus po porodu a jakou mam LF. Odstavila jsem v lednu, protoze jsem mela malo mlika uz.

kstablova
22. únor 2017

@sukubka Ahoj, mě se to zdá moc pěkné, ale nevím jak je to s IVF, tam se implantuje už blastocyta? A probíhá tam taky nějaké hnízdění??

laura1972
22. únor 2017

@rosalline my se snažili cca půl roku a po clostilbegytu jsem třetí měsíc otěhotněla, bohužel v 8.tt. ZT 12.9.2016 byla revize a po té v prosinci třetí ms nedorazila, ale opět ted to samé. Zítra jsem 4 týdny po revizi a čeká nás v březnu genetika. Jinak na podporu jsem brala duphaston a pak v tehu gyndprodyl.

laura1972
22. únor 2017

@sistinka tak právě ty příznaky by měly značit, že spíš tehu jsi. Já při obou tehu tak taky v noci nemohla spát, jinak přes den jsem byla pořád unavená a v noci když se mi podařilo usnout, tak mě budilo zase pro změnu, že jsem chodila pořád na malou.

anickajirka
22. únor 2017

@majaaa82 vidiiiim

sukubka
22. únor 2017

@kstablova ja mela odber vajicek a zavedeno zpet za 3 dny...nemela jsem blastocystu.uhnizdeni a vse je presne jak v normalnim cyklu..kdyz je ovulace je proste odber vajicek...oplodni je a za 3 dny nekomu za 5 dni je daji zpet do delohy...takze vim presne ze jsem dneska 16 den po oplodneni.vcera HCG 252 tak uvidime zitra zda roste jak ma...bojim se..snad to bude oka moooc dekuji

majaaa82
22. únor 2017

Premyslim nad tim, jestli je to falesnak ci ne. Zase proc by toesty delaly falesne pozitivni vysledek, je to chemie, ne karty... jinak sjem pulne zdrava, aani cysty, ani hormonalni opruchy... mely jste nektera takoveho dusika, co se pak zmenil v carku? Hodne me boli podbrisek, tak nevim, no...

kstablova
22. únor 2017

@sukubka tak to podle mě vypadá moc hezky. ty testy. Držím palce a zítra budu ráda, když napíšeš jak to vypadá 👍

luckasnazilka
22. únor 2017

Holky pomozte
Jsem dnes 7tt + 1
A srdíčko stále neodhaleny
Není něco špatně?
Jak to máte vy?

vesnicanka17
22. únor 2017

@luckasnazilka co rekli na gynde ? U me ho uz videla

luska__
22. únor 2017

@luckasnazilka neboj se 🙂 můžeš být mín, bude tam , kdy jdes znovu??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru