• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

26. září 2017 
@petuliss to už za chvíli vydá na novou skupinu :slight_smile:) prosincová mimina...
11. dub 2015 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka
@mic.ko
@nelly2711 holky tak ms nikde a další test za mnou. A opet negativni. Já už fakt nevím. Myslíte že to je kvůli vysazení HA? :frowning2: mam z toho nervy :frowning2: nikdy jsem žádný problémy s ms neměla když jsem nebrala ha :frowning2:
12. dub 2015 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynulkaxix po vysazeni jsem mela cykly i 80 dnu
12. dub 2015 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nic holky. Lehnu do postele, začne me bolet bricho a ejhle ms je tu :grinning:
12. dub 2015 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix ahoj mam to stejne vcera uplne slabe tak sem mysilela ze se rozjede a rano koukam anic tak asi seprozjede vcera vecer jsem si delala test a nic.co kdyz se treba nerozjede?vzdy me uplne boli bricho a moc spinim a ted jen slabe,tak musim cekat zda to rozjede :D
12. dub 2015 v 09:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka no me už se to rozjelo a dost :grinning: a jsem za to ráda, že e v po vysazení HA v pořádku :slight_smile: hele bud se torrozjede a nebo se za pár dni ukáže na testu dalnice :slight_smile:
12. dub 2015 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix no to jsem zvedava jeste nerozjelo jen spineni a trosku nadech tak uvidime :slight_smile:kdy to rozjelo tak priste :slight_smile:kdy se ma testovat kdyby se nerozjela poradne
12. dub 2015 v 10:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka no říkají den po ocekavane ms, ale každému to ukazuje jinak. Někdo otěhotní dřív někdo dyl
12. dub 2015 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix no dam vedet jak to semnou dopadlo :D
12. dub 2015 v 11:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka určitě děj vědět já jsem na druhou stranu ráda že jsem to dostala, že hned jak mi to skonci tak na to hupsnem :grinning:
12. dub 2015 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mic.ko ta skupina uz je:smiley::wink:
12. dub 2015 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petuliss já mám termín 9.12. snazili jsme se rok a vyšlo to když jsem to nejméně čekala. Tak všem novým maminkám gratuluji a ať se daří.
12. dub 2015 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikvr máme stejný temín :slight_smile:)
12. dub 2015 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix tak se to rozjelo nemam to tak silne tak asi test uz nema cenu vid?ale ten duch byl v limitu a sel videt tak nevim no :(
12. dub 2015 v 19:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petuliss nenašla jsem...
12. dub 2015 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka tak to je mi lito:( myslím že nemá cenu ho dělat. Ale klidne můžeš byt tehu a mit ms. Takhle to mela moje máma.
13. dub 2015 v 07:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka asi šlo o biochemické těhotenství,nicméně za týden si test zkus, někdo má menstruaci při těhotenství,ale moc se na to neupínej,jsou to spíš vyjímky..
13. dub 2015 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajiji jo vim uz jsem jedno bioch.tehu mela,mela jsem 8dni zpozdeni carka hezka a pak to odeslo,nema cenu ho delat,necham to na jindy snad se casem zadari,uz se s nazime 6 mesicu a pripadami ze nam neni souzeno :(hodim se do klidu nebudu to tak chtit necham tomu volny prubeh pak mozna :slight_smile:
13. dub 2015 v 08:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, moc se omlouvam, ze k nynejsimu tematu davam to sve... ale potrebuji radu... v patek mela prijit menstruace a nic, v sobotu test a vysel takto... hned asi do tri minut... pul hodinu na to byl zcela snehovy :frowning2:
Jeste jednou se omlouvam za vstoupeni do konverzace...
13. dub 2015 v 09:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@setnickovak myslím,že jedině objasnit to může další test
13. dub 2015 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@setnickovak těhu test se má odečítat po pár minutách, které jsou uvedené v návodu k použití testu. Po delší době, může být výsledek zkreslený. Pokud jsi dodržovala návod, myslím, že můžeš být klidně těhu.... Zkus udělat další test a pokud bude pozitivní, s největší pravděpodobnosti jsi těhu :slight_smile:
13. dub 2015 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@setnickovak jsi tady naprosto správně - o testech se tu má diskutovat :slight_smile:
Podle fotky bych ti mohla gratulovat, to je víc, než duch... tedy vítej :slight_smile:)
Za dva dny si udělej test znovu, ať si můžeš být jistá.
13. dub 2015 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radiz @pajiji ahojky, dekuji za odpovedi... ja vysadila 8.brezna antikoncepci a 17.brezna nam praskla ochrana (tu jsme meli, protoze bylo den po skoncenimenstruace)... testovala jsem 31.3. a samozrejme negativni... no a dalsi pak asi 4.dubna a porad nic... a ted najednou v sobotu 11.4. tento vysledek... tak jen jestli to nemuzu mit vsugerovane? Je to mozne? Ja jela podle navodu-do proudu moci cca 10vterin, pak jsem polozila na rovnou podlozku, jukla na nej po trech minutach a vypadal tak, jak je na fotce... byl tak cca 10-15minut a pak zacala carka mizet... mela jsem to dostat +- 10.4.
13. dub 2015 v 10:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mic.ko ahojky, dekuji Ti za odpoved... no, koukni na muj prispevek (o jeden vyse) a povez mi prosim, co si o tom myslis? :slight_smile: ale doufam, ze mas pravdu... to ze me tlaci v podbrisku a cely vikend bych prisahala, ze to dostanu a nic... mohlo by to neco znacit? Cely minuly tyden mi pritel nesmel sahnoutna bradavky, jak bolely, ani podprsenku jsem nesnesla a ted to ustava..... tak jsem si rikala, ze kdyz se nic moc nedeje, tak.... :frowning2: bojim se, ze by to mohla byt vsugesce... jinak dekujiza privitani :slight_smile:
13. dub 2015 v 10:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tiež by som chcela vedieť váš názor aj ked viem že najkvalifikovanejši je na to lekár ale nechcem ho otravovať s každou somarinou :slight_smile: Dnes som 11 DPO a vyšiel mi taky duch na teste ale je ho vidieť v pohode aj bez hľadania. Ale beriem Duphaston a dnes mi prave konči posledna tabletka a teda neviem či dobrať a počkať na menštruaciu alebo pokračovať v dalšom baleni. Mam kratku lutealnu fazu tak prave kvôli tomu aby sa oplodnene vajičko udržalo tak to užívam. Nemôžem po vysadeni "kvazi" spôsobiť ranný potrat, kedže progesteron začne klesať a vajko sa neudrží? Ďakujem za každý názor :slight_smile:
13. dub 2015 v 10:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@setnickovak ta citlivost prsou a bolest v podbřišku jako před příchodem ms jsem měla taky, takovýhle výsledek testu taky, uvidíš za pár dnů... myslím, že to vypadá velmi nadějně :slight_smile:)
13. dub 2015 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mic.ko no tak doufam, ze mas pravdu :slight_smile: zitra testnu... a nejake dalsi priznaky te provazely? :slight_smile:
13. dub 2015 v 10:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mic.ko ja mam pocit, jak kdybych odspodu prostydla- beham curat, tlaci me v podbrisku nebo tam velmi zridka lehce zahreje... a jsem hrozne uknourana :grinning:
13. dub 2015 v 11:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@setnickovak ty jo to by jsi mela štěstí :slight_smile: ja ji vysadila 9.3. A ted se nám nezadarilo
13. dub 2015 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@setnickovak tak to je přesně ono! :slight_smile:) jpříznaky jako z příručky!
13. dub 2015 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek