Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

terka228
22. bře 2017

@laura1972 Držím pěsti a těším se na tt testy🙂❤

laura1972
22. bře 2017

Holky moc děkuji snad to vyjde 🙂 ❤

jullli
22. bře 2017

@laura1972 urcite ano a uz vis nejake vysledky??

laura1972
22. bře 2017

@jullli dneska jsme zkoušeli volat sami na genetiku, ale prý ještě máme vydržet týden, dva, že něco už mají, ale ještě nejsou všechny. Ted v pátek už to bude 6 týdnů, ale prý to někdy trvá déle. Jinak z genetiky embryjka už výsledky máme, nevím jestli jsi to tu někde četla, jak jsem psala.

laura1972
22. bře 2017

@jozuzik1 ahojky, jak se daří? Je vše v pořádku a co je nového 🙂

jullli
22. bře 2017

@laura1972 ano ano to jsem cetla myslela jsem nejake dalsi.. Tak moc drzim palecky at jsou vysledky aspon trochu priznive 🙂

jozuzik1
22. bře 2017

@laura1972 ahojky ja myslela ze jsi taky tehu 😲 teda co se deje? 😲 u me prozatim o.k. tloustnu jsem doma na rizikaci ale mimi se drzi zatim .jdu zitra hrde do 12+0.... Zatim o.k. uvidime uz mesic jsem mimi nevidela na utz jdu az v utery 😇 a co se stalo u tebe? 😢

laura1972
22. bře 2017

@jozuzik1 tak u nás to bylo špatné. Špatně se vyvíjelo, nebylo srdíčko, začalo se ztrácet a opět revize. Z genetiky se u embryjka potvrdil Downův a Edwardsův syndrom, vady naprosto neslučitelné se životem. Bude to nejspíš věkem, i když na genetice ta dr. říkala, že nikde není psáno, že bych nemohla donodit a porodit zdravé dítě, ted už je to prý spíš na náhodě. Ted čekáme výsledky z genetiky co jsme byli s přítelem před 6 týdny, tak uvidíme, co se zjistí.

jozuzik1
23. bře 2017

@laura1972 ježiši to je mi tak líto a promiñ ja to nevedela....Ale vy jste velci bojovnici a no nevidet bude tady dalsi fotka z ultrazvuku 😍 zdrave krasne miminko 😘 bidi na tebe porad myslet a tfuj tfuj pliv pliv posilam par tehu bacilu jenom a jenom k tobe 😘

laura1972
23. bře 2017

Tak večer jsem.ještě testla ovu, jak to vypadá a vypadá to, že ještě bude jedna ovulka, protože čárka zesílila. Tak to je mazec 😀 a bez clostilbegytu.Testnu tak za hodku, až se vrátím domů, jsem teď s přítelem u dr.jestli zesílila.

laura1972
23. bře 2017

Ovu test včera ráno a večer 🙂

elenadavis
23. bře 2017

Ahoj holky, jsem tu nová. Chtěla bych poprosit o váš názor. Mám první den od spožděné menstruace. O miminko se snažíme. Jelikož to dříve nešlo zkusila jsem tes z odpolední moči. Co myslíte je nějaká naděje? Zatím všechny testy co jsem si kdy dělala byly sněhobílé a tohle je uplně první s nějakým náznakem ducha. Viz. Foto.

denisa3101
23. bře 2017

@elenadavis je to tam vidím krasne //

jullli
23. bře 2017

@elenadavis neco by z toho mohlo byt

zuzanaav
23. bře 2017

Zdravím ženy😊 máte některá zkušenost s bolením prsou,pokud jste byly jen krátce těhotné?
Mám po ovulaci a do začátku menstruace mi zbývá 12 dní .

jullli
23. bře 2017

@zuzanaav ahoj prsa me boli vzdy po ovu. Tentokrat me boleli ken bradavky tak jsem vedela te to vyslo...

Jinak pises 12dnu do ms jak dlouhou mas LF a kdy jsi mela ovu

renatka1111
23. bře 2017

Ahoj prosím o radu mám dnes 6den zpoždění ms nikde testy negat mám ještě počkat?

gruzicka
23. bře 2017

Dneska druhá kontrola,tak držte palce,trochu se bojím.

elenadavis
23. bře 2017

@denisa3101
@jullli Mám strach že to dostanu. Bolí mě děsně břicho jako když to mám dostat a takový divný pocit horka v podbříšku. 😕

misula29
23. bře 2017

@elenadavis je to buď a nebo

gruzicka
23. bře 2017

Nakonec nejdu,zvracím,tak nemůžu jít .Zajdu až příští týden.

laura1972
23. bře 2017

@zuzanaav me celé roky vždy před oček. ms, tak cca 10 dní před vždy bolely a při ms to hned ustalo. A když jsem otěhotněla, tak 7 DPO mi začalo popichavat okolo bradavek a 11DPO tt. pozitivní 🙂

tomikjoejoe
23. bře 2017

@elenadavis gratuluji a držím palce, test mi takto vyšel cca třikrát - jednou z toho nebylo nic, a výsledky těch dalších dvou mi chodí po bytě 🙂

laura1972
23. bře 2017

@elenadavis také vidím // 🙂 udělej test třeba ráno, bude určitě silnější 🙂, ale i tak tam je 🙂 držím palce 🍀

zuzanaav
23. bře 2017

@jullli děkuji za zkušenost 😊 tedka budu vypadat jako hloupá,ale nemám absolutně ponětí co znamená LF 😂 jinak ovulaci jsem měla před 2 dny.

zuzanaav
23. bře 2017

@laura1972 děkuji za zkušenost . Necelý měsíc užívám fertility blend(podpora početí),tak jsem myslela,ze to možná bude taky tím... Tak to bude asi tím,že budu mit za par dni očekávanou menstruaci.

laura1972
23. bře 2017

@zuzanaav ja myslím, že ms už nedorazí 🙂 u mě je to také věkem, děti už mám tři z toho dvě dospělé a je mi 44. Myslím, že u tebe to bude určitě v pořádku. Moc držím palce a dej vědět, jak jsi dopadla. Přeji hodně moc štěstí 🙂 🍀

zuzanaav
23. bře 2017

@laura1972 kéž by dal pánbůh a MS nedorazila😊dám vědět😊 děkuji.

renatka1111
23. bře 2017

@zuzanaav já dnes 6den zpoždění a test negativní no 🙂

zuzanaav
23. bře 2017

@renatka1111 zdravím,tak to asi budeš těhotná 🍀pokud nemáš žádné problémi a MS dorazí vždy přesně 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru