Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

pajuska17
25. bře 2017

@laura1972
Ahoj tak se vracím se skvělou zprávou 🙂 znovu se povedlo. Koukala sem na tvoje příspěvky a držím palce, aby se zadařilo.

monikadeny
26. bře 2017

@pajuska17
ahojky, jak znovu, ty jsi již o mimi přišla, nebo je to další?
Každopádně gratulace mamino

elenadavis
26. bře 2017

Ahoj holky tak jsem zpět a rovnou se špatným koncem. Jak nadějně rychle to začalo, tak to i nejspíš rychle končí. 😢 Udělala jsem v pátek testík z ranní moči a byl stejný jako ten z minula. Nechala jsem to být, že to zkusím zas v pondělí. Ještě jsem pátrala na netu a našla jsem něco o bazalní teplotě. Až do soboty odpoledne jsem měla nadějně 37,2. Jenže dnes ráno jsem se cítila úplně jinak. Asi hlavní věc byla, že mě přestali úplně bolet prsa. Zkusila jsem opět teplotu a šup pokles na 36,3. Po 5 dnech co jsem to nedostala tak dnes cca ve 12 hod. jsem začala dost špinit což u mě jistě signalizuje MS. 😕 Nakonec dnešní test téměř ani čárka. Musím říct že jsem z toho dost špatná a nevím co dál. Tolik jsem se tešila že by se nám zadařilo. Vůbec jsi nevím rady a mám tolik otázek. Znamená to že šlo o tzv. biochemické těhotenství? Co to vlastně je? Mám po MS zajít na gyndu a říct to lékaři? Za jak dlouho se opět budem moci začít snažit? Děkuji za odpověd. 😯 😢😞

monikadeny
26. bře 2017

@elenadavis
ahoj,
jj, stává se to, ti, kdo netestují ani neví, že jsou těhotné a jak tělo zazanamená něco špatně odejte to s menstruací.
Nemusíš na gyndu a snažte se klido hnedka, nejsi po žádném zákroku - tak třeba za měsíc tu budeš znova....držím palečky...

laura1972
26. bře 2017

@pajuska17 jé, tak moc gratuluji, ať je vše v pořádku 🙂 já budu testovat tak v pátek, uvidíme jestli se napoprvé zadařilo bez clostilbegytu 🙂

pajuska17
26. bře 2017

@monikadeny
V lednu už sem těhotná byla, ale bohužel to nevyšlo už v začátku. Naštěstí se nám povedlo rychle znovu 🙂 děkuju

pajuska17
26. bře 2017

@laura1972
Budu doufat že jo. Ale k doktorovi tentokrát spěchat nebudu. Chystáme se za 14 dní na dovču tak půjdu až přijedeme.
Tak dej vědět jak si dopadla. Budu držet palečky ať ti to vyjde 🙂

laura1972
26. bře 2017

@pajuska17 moc děkuji 🙂 uvidíme a určitě dám vědět, jak jsem dopadla.🙂 Tak to máš tedy výdrž 🙂 ale je to fakt, takhle se člověk jenom stresuje jestli je to v pořádku a jak to bude příště a jestli bude srdíčko. U nás to vždycky právě když mělo být srdíčko nedopadlo, zastavil se růst ve stejném týdnů, takže to bylo dost stresující. Tobě strašně moc přeji ať je vše v pořádku a ať si tu dovolenou pořádně uzijete 🙂

monikadeny
26. bře 2017

@pajuska17
taky jsme přišli o miminko v lednu - ted máme zelenou, tak jestli se zadaří, budu mít termín taky v prosinci...třeba spolu budem sdílet těhu...držím palečky

pajuska17
27. bře 2017

@laura1972
Předtím sem tam taky běžela hned a jak to dopadlo. A vím, že bych si tu dovolenou neužila proto tam půjdu až potom. Hlavně už nejsem v práci jako v lednu takže žádný stres, konečně normálně jím a spím. Tak věřím, že to bude v pohodě 🙂. Doufám, že se vám zadaří a budeme mít podobný termín. Bylo by to fajn 🙂

pajuska17
27. bře 2017

@monikadeny
Koukám, že začátek roku byl smutnej u více lidí. Tak snad nám to teď všem vyjde 🙂 měli by sme hezký vánoční dárečky 👶

monikadeny
27. bře 2017

@pajuska17
viď....no,k já mám dva dny po ovulaci a malilinko jsme začla krvácet, jen, jako když praskne žilka, snad je to normálka , nechci mít stres hned od začátku....jinak nám mimi umřelo ve 3. měsíci :o( - byla t holčička, kterou jsme oba tak moc chtěli, všude v rodině jen kluci....:o(

laura1972
27. bře 2017

@pajuska17 to by bylo super 🙂 no testnu nejdřív v pátek to bych měla být 10 DPO 🙂 i když naposled se mi něco ukázalo až 11DPO, tak to budou nervy a tenhle týden dlouhý 🙂

monikadeny
27. bře 2017

@laura1972
jé, Lauro, držím palec - vijde ti to uvidíš..... myslíš, že slaboulinké špinění jasně červené krve dva dny po ovulce značí spíš to dobré, než to špatné?

monikadeny
27. bře 2017

jejda, vyjde srý za hrubku.....ty jsi 72? já 73...hodně mi lidi říkají, jakej jsem cvok, že chci mimi ...

monikadeny
27. bře 2017

...holky, když to zvládnu k vám i já, budem u prosincovývh miminek v četu nadále spolu :o)

monikadeny
27. bře 2017

@pajuska17
kolik ted jsi, kdy ti testík ukázal +

monikadeny
27. bře 2017

@laura1972
tak co testík, je pondělí, už máš dálnici ? :o)

pajuska17
27. bře 2017

@monikadeny
Tak to nevím, já ani jednou nezažila špinění při uhnízdění, ale někdo to tak má tak třeba je to dobrá zpráva. Tak to je mi líto a přišli na to co se stalo? Podle ms sem 4+4. A test mi ukázal v sobotu 1-2 týdny od oplodnění

pajuska17
27. bře 2017

@laura1972
Jo to čekání je nejhorší. Já už na sobě cítila, že se něco děje, ale na testu pořád bílo. Takže testování a čekání až se něco objeví ...naštěstí to netrvalo tak dlouho. Ale kdy byla ovulka tak to nevím. Takže který den se nám povedlo netuším.

absintka19
27. bře 2017

@elenadavis jak rika @monikadeny , netestuj hned kdyby jsi testovala az min 7-10 dni po vynechani MS ani by jsi nepoznala ze to nevyslo. Stava se to. Takze jen se hezky snazte priste to treba vyjde.

nikolakola
27. bře 2017

Ahojky holky, dnes jsem 14 DPO a dělala jsem si tt z ranní moči, ale nevím, zda je tam duch nebo je to ryska. Manžel tvrdil, že je tam duch a strašně moc bych tomu věřila. Co myslíte? Je to mamatest 10.

simi1510
27. bře 2017

@nikolakola toto mamatest není (ten by byl fialový), toto by měl být women secret (modrý). A ten u některých testů určitého balení má na sobě rysku. Před měsícem/dvěmi jsem zrovna v krabičce této značky našla testy, které tam měly rysku ☹ Nemáš ještě jiný, abys ho zkusila?

nikolakola
27. bře 2017

jojo to je možné, měla jsem 2 jeden mamatest a druhý women secret, tak to jsem si spletla. Ne nezkoušela, ale ve středu zkusím a dám vědět. Díky 🙂

absintka19
27. bře 2017

Jedine drmax test. Ten je nej.

monikadeny
27. bře 2017

já zkouším Pepino a i na ovullu je super

monikadeny
27. bře 2017

@pajuska17
já právě taky ne. Ted už je to dobré, no snad ....modlím se, at nám to tentokrát vyjde...holky, to by byli Vánoce co :o)....jsem stále optimista, ač mám za sebou, co mám....

monikadeny
27. bře 2017

@nikolakola
já ho tam pod tou ryskou vidím, je to tam růžové - zkus zítra jiný test a pošli ho, ale naděje tam je 🙂

monikadeny
27. bře 2017

@nikolakola
ta poslední foto je dobrá 🙂

laura1972
27. bře 2017

@pajuska17 hlavní je, že se to povedlo 🙂 ted už jen ať je vše v pořádku až do konce. Moc držím palce 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru