Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

ms.neomagic
30. bře 2017

@laura1972 jdu rano v 8h..vysledky urco hned nebudou,protoze se to nekam posila..jsou to nabery na zjisteni hormon.profilu..prvni nabery mi bral pred tydnem v utery..ted se to bude porovnavat s tema druhejma...jinak test je delanej po 17h.

laura1972
30. bře 2017

@ms.neomagic jasně no. Ono se to nedá když člověk loví duchy ani kolikrát nafotit 😀 já mám aplikaci na negativ v mobilu a taky to pořád takhle zkoumám 😀 dokonce i dnes mi to nedalo a i když vím, že ještě je moc brzy na testování, zkusila jsem to.U mě většinou až tak 10 -11 DPO, je něco vidět, ale jak má člověk testy doma, říká si, co kdyby 😀 Taky jsem tu už viděla čárku 8-9 DPO, i když to jsou spíš výjimky, ale jdou no 🙂

laura1972
30. bře 2017

@ms.neomagic a test na HCG v tom taky budeš mít? A co se týče testování, tak já raději ráno kdy je moc neredena, zvlášť když jsi třeba pár DPO.

laura1972
30. bře 2017

@katuskad ahojky, tak jak jsi na tom s testikama? 🙂

ms.neomagic
30. bře 2017

@laura1972 ja ani testovat nechtela..uklizela jsem tasku a nasla tam jeden test.. 🙂

ms.neomagic
30. bře 2017

@laura1972 jeste jeden tmavsi..treba to bude videt lip..na mym je to videt pekne..

jullli
30. bře 2017

@ms.neomagic ja se omlouvam ale nevidim nic :/

aleenka1234
30. bře 2017

@ms.neomagic vždyť je to negativní test. Nejde tam, bohužel, vůbec nic vidět ;(

ms.neomagic
30. bře 2017

@jullli to se vubec neomlouvejte..i to je mozny 😉 vzdyt rikam,treba mam halusky 😀

simi1510
30. bře 2017

@ms.neomagic na te prvni fotce to vypada na neco, ale kdo vi, kdyz neni normal fotka, ale na tech dalších nic nevidim :-/

ms.neomagic
30. bře 2017

@aleenka1234 no je to mozny..ja tam vidim hodne slabyho ducha...ale treba ho vidim jen ja...proto jsem to sem dala,abych slysela nazor ostatnich..v pohode.

laura1972
30. bře 2017

@ms.neomagic já něco vidím, na té poslední s tmavým negativem. Tak zkusit třeba za dva dny z ranní moči.

aleenka1234
30. bře 2017

@ms.neomagic zkus v sobotu, třeba se tam něco vyrisuje ;)

ms.neomagic
30. bře 2017

Vzdyt o nic nejde...jen jsem chtela mit jistotu,abych u dr nevypadala jak debil,kterej tvrdi ze je urco neplodnej a byla jsem tehu 😀

simi1510
30. bře 2017

@ms.neomagic tak neplodna az tak byt nemuzes, kdyz mas doma dite, ne? 😃

monikadeny
30. bře 2017

achjo. V neděli ovulace a dnes mrcha přišla o týden dřív, nechápu...jen brečím :'(

ms.neomagic
30. bře 2017

@simi1510 co ty vis 😀 jako nahodou ja jsem totiz plodna jen jednou do roka a to ve stejnou dobu..kveten-cerven...Rozi byla v ty dobe pocata..a to druhy co nedopadlo bylo uplne ve stejnou dobu.. 😀

leymea
30. bře 2017

@ms.neomagic ja taky nic nevidim ☹ ale drzim palce aby to vyslo 😉

leymea
30. bře 2017

@monikadeny to me mrzi ☹ ale pokud ovulace byla v nedeli tak je to divne. Jak sis ji overila?

monikadeny
30. bře 2017

@pajuska17
mám to úplně stejně....

monikadeny
30. bře 2017

@leymea
celý týden jsem dělala testy a dva dny so a ne byly obě silné ovulační čárky...taky to nechápu, ted krvácím světlou ktví, žádné špinění....achjo....achjo...

simi1510
30. bře 2017

@ms.neomagic tak vidis 😃 plodné období se ti blizi 😂

simi1510
30. bře 2017

@monikadeny to je hodne divne, od ovu se LF nekrati :-/

monikadeny
30. bře 2017

@leymea
mám to pravidelně, měla jsem to dostat až 6. max 8.....potratila jsem ve 3. měsíci, na genetice, ani na pitvě nic nenašli...jím vitamíny, co mi řekli, a stejně na prd.....

monikadeny
30. bře 2017

@simi1510
taky mě to zarazilo.....asi po revizi, nevím, paní doktorka říkala, že výstelka je luxusní, at to zkusíme, tak jsem hlídala jen ovulaci....holky, je mi na nic...

monikadeny
30. bře 2017

mám sem hodit foto ovul testu???

simi1510
30. bře 2017

@monikadeny zkus je hodit hele, i když zaschlé se hůře porovnávají... a nemůžeš to mít nidaci třeba?

Pokud to není jasně červená krev, co by odpovídala ms...

monikadeny
30. bře 2017

jak přikládáte fotky holky

monikadeny
30. bře 2017

@simi1510
je to janě červená krev s malým cuckem tmavé krve, jako když začíná menzes (kromě toho cucku, ten vidím prvně :( - co je nidace?

simi1510
30. bře 2017

@monikadeny přes ikonku foťáku, tak hned pod okénkem, kde píšeš příspěvek

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru