Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

kastanek87
3. srp 2016

@dddkkk
@katuskad1 takže 14.08. tu čekáme holky od vás obou jasné dálnice, jasný? 😀 😉

slunickova
3. srp 2016

Tak holky podle me zesilila co myslite,todle snad uz neni duch,dneska koupim od dr.max

pandabox
3. srp 2016

@slunickova to nema cenu testovat takhle urputne každý den..staci jeden test s druhy tak po týdnu, to je pak videt rozdíl mezi silou čárky. ..jinsk..jo je tam..

slunickova
3. srp 2016

@pandabox ja vim jsem blazen
To nevydrzim😃

yukonek
3. srp 2016

@slunickova takhle nevypadá falesnak, gratulují 🙂 ale jak říká @pandaboxje to tezky vydržet ale zkus aspoň dva dny vynechat test a pak krásne uvidíš ten rozdíl a potěší tě to 🙂 já se taky zbytečně nervovala že mi nesili...tak jsem vynechala dva dny a najednou byl o moc silnější a já se aspoň zklidnila 🙂

kastanek87
3. srp 2016

@slunickova já myslím, ne vím, že toto není duch 😉

yukonek
3. srp 2016

@slunickova a nebo? Úplně nejlepší bude když si skocis na krev a máš klid 🙂

markiiska
3. srp 2016

@slunickova já tě chápu jak je to těžký netestovat 🙂 já dnes ani test , jinak předtim sem dělala, ale zítra si zajdu zase na krev, jestli hcg stoupá ...a tobě sílí, jen je ten nárůst menší kdyz testuješ po dni 🙂

dddkkk
3. srp 2016

@kastanek87 Joo to by byla parada !!!! 🙂

laura1972
3. srp 2016

@slunickova tak to určitě duch už není, už je to krásně vidět 🙂 a ty budeš zkoušet dr.maxe test ještě dnes na porovnání? 🙂

slunickova
3. srp 2016

@laura1972 bud dnes nebo zitra jdem zvedava a mam hrozny strach

tahejhula
3. srp 2016

@slunickova Hlavne klid, i podle me carka zesilila a na Lady Max by mohla byt o dost peknejsi.

adrrik
3. srp 2016

@slunickova to chce klid ted je to stejne vse nebo nic...takze myslet pozitivne a zadne strachy co ma byt to my byt...

laura1972
3. srp 2016

@slunickova to bude v pořádku, určitě ,test máš vic než krásný 🙂 🙂 akorát by mě zajímalo, jak by vypadal ten dr.max dnes v porovnání s tím mamatestem. Já testovala v neděli a pondělí tím Comfort a v úterý a dnes ten od dr.maxe a přijde mi, že ten Comfort ukazuje líp, nevím no, ale zase dr.maxe tady dost chválí, že ma lepší barvivo a na to, že jsem dnes den před ms, tak není to moc slabé?? Hodím foto.

pandabox
3. srp 2016

@slunickova jak pise @yukonek skoc na krev, vykasli se na maxe🙂

slunickova
3. srp 2016

@pandabox mozna skocim zitra

tesarovani
3. srp 2016

@dddkkk Ahoj, to jako fakt s tím nachlazením? Na mě totiž něco brutálně leze, celej rok nic a jen co zjistím, že jsem těhotná, tak toto...doma mám 16 ti měsíční holčičku, takže mazec:((

dddkkk
3. srp 2016

@tesarovani Tak četla jsem to tu někde v nějakých diskuzích... takže počítám, že pokud byly v poho jiné ženy, vy budete taky 😉 Ale to, že je to nepříjemné, je bez diskuze jasné!

katuskad1
3. srp 2016

@kastanek87 @dddkkk snad se všechny 3 dočkáme. Já jsem ted nemocna na dovolene, tak mi to celkem do MS uteče, aniž bych na to nějak extra myslela🙂

dddkkk
3. srp 2016

@katuskad1 Určitě se dočkáme!!! .. No malinko Ti závidím ten optimismus... já mám pocit, že je to nekonečně dlouhá doba 🙂 ... Ale chápu, že jestli Ti není dobře, nemáš na to moc myšlenky... ale stejně je to za dlouho :D

katuskad1
3. srp 2016

@dddkkk no jsem na Slovensku a chodim na houby, opékáme, flakam se, mám dovcu 😊takže mi ty dny celkem i utíkají. Horší to bude jak to dostanu a pak dalších 31 dni čekat 😬 no uvidíme. Nějak se zabav 😆třeba pletenim 😆😆

dddkkk
3. srp 2016

@katuskad1 Pletení neee nikdo by to dneska už nenosil :D ... ale žehlím :D Já myslela, že jsi víc nemocná, než na dovolené :D Ale tohle vypadá na dobrou dovču 🙂

slunickova
4. srp 2016

Tak holky hlasim dnesni test druha rani moc a test dr max.

slunickova
4. srp 2016

Jinak pro srovnani vcerejsi mamatest a dnesni dr.max

slunickova
4. srp 2016

Takze myslim
Ze je cas jit na krev😃

pandabox
4. srp 2016

@dddkkk jaktoze ne?? ja treba taky pletu a hackuju a zatim to nosime🙂)

laura1972
4. srp 2016

@slunickova no tak to je hodně velký rozdíl 🙂 nadhernéé 🙂 🙂 já včera sháněla taky jiný test a všude mi bud nabízeli samé neznámé značky a mamatest. Tak jsem odmítla. Projeli jsme celou Plzeň a nakonec jsem zkusila ten Benu a super. 🙂 a dr.max taky dobrý. 🙂 ještě jednou moc gratuluji 🙂 🙂 gratuluji

dddkkk
4. srp 2016

@pandabox Faakt? Tak to je super! Holt jsi sikulka...Ja teda nosim hackovane cepice od kamaradky... Ja to teda upresnim, ono to z toho meho komentu nevyznelo... To co upletu ja by nikdo nenosil 😀

slunickova
4. srp 2016

@laura1972 diky moc snad to bude v poradku jeste ted se klepu a na to ze tobylo po mrsicnim snazeni bez mereni ovulace atd proste jen na dovce tak super sem to necekala vubec

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru