Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

odysseia
19. srp 2016

@laura1972 Jasně, jasně, rozumím.....

martaskvorova
19. srp 2016

@laura1972 Jsem 18 dní po KET ;) MS vůbec netuším, kdy měla přijít, mám PCOS ;)

deniska1990
19. srp 2016

@ms.neomagic Včera jsem si volala k nové gynekoložce, řekla mi, že je to divné a že nejspíš bylo moc brzo, aby dr. něco viděl. Ale že injekce se nemusím bát, že pokud bych byla vážně těhotná, tak mi to jen podpoří. Příští čtvrtek k ní jdu, říkala, že na testy teď už chodit nemám a mám vydržet k ní, tak snad to dobře dopadne! 🙂

dashenka1
19. srp 2016

@ms.neomagic zadny delat nebudu - nemusim... dnes ms dorazi.... :( snad priste nevadi jdu dal .............................

dashenka1
19. srp 2016

@deniska1990 urcite!!!

laura1972
19. srp 2016

@martaskvorova můžeš mi to prosím trošku popsat, 🙂 myslím ty zkratky, musela bych kouknout na net. 🙂

martaskvorova
19. srp 2016

@laura1972 Jasně 🙂 Jsem 18 dní po kryoembryotransferu 5denní hatchující blastocysty ;) A díky polycystickým vaječníkům nemám vůbec ovulaci, ani s léky ;)

ms.neomagic
19. srp 2016

@deniska1990 tak to je dobre..to bude ale cekani co? 😀

ms.neomagic
19. srp 2016

@dashenka1 ms dorazi nebodorazila? Ale prece test byl pozitiv..slabe,ale byl..

deniska1990
19. srp 2016

@ms.neomagic To bude, každý den se bojím vzbudit, aby nedošla MS a taky bych si nejradši dělala testy pořád dokola! 😀 Ale to zvládnu, musím!

ms.neomagic
19. srp 2016

@deniska1990 uz nedojde a testovat klidne muzes...akorat nic silnejsiho uz asi neuvidis...tak muzes digi test...ale on ten svinak funguje jen 1den,pak to zmizi 😀

deniska1990
19. srp 2016

@ms.neomagic Digi test mám v plánu příští týden ještě před Dr.,kéž by to všechno dopadlo tak jak má 🙂

aphr0dite
19. srp 2016

@deniska1990 nejlepší test je od dr Max... i mě přinesl štěstí .... a prý nedělá falešný duchy

deniska1990
19. srp 2016

@aphr0dite Já si dělala testů už 7 a mám krásně viditelný čárky, i digitál mám již za sebou, takže testování už moc nepotřebuji, teď spíše čekám na dr..

dashenka1
19. srp 2016

@ms.neomagic sice byl ale od rana bolesti v podbricku od 8od rana jsem umirala!!! po 10letech takove to bolesti to jsem snad zazila 2x za zivot co ms mam :( tak ze tepla pet lahev a uz jsem lezela no ted uz je to lepsi bolesti ustupuji DOUFAM!! kazdopadne (omlouvam se damy) na vlozce zatim nic ale po curani uz spineni tak ze dorazila..... :( priste to vyjde ....

dashenka1
19. srp 2016

@ms.neomagic testy si myslim ze falesnyyyyy ......

martaskvorova
19. srp 2016

Prosím, ještě mi holky poraďte... jak se počítá, v jakém jsem týdnu, když vím, kdy byl KET?

laura1972
19. srp 2016

@martaskvorova tak to je mi líto ☹ ale snad bude vše OK, držím moc palce

snailice
19. srp 2016

Holky vím, že je brzo... V pondělí jsem byla 17 DC a zřejmě jsem měla pozitivní ovu test. Do té doby jsem se tak nějak domnívala, že ovu test byl pozitivní již 9 DC. Dnes mě kamarádka nahlodala a já zkusila TT, je na něm slabá čárka, spíš vypadá jak rýha. Na fotce to není vidět, ale je růžová. To je asi vadný test, že? Do MS mám zřejmě 7 dní.

martina16horysek
19. srp 2016

@alfousina fesacek, tak at dela mamince jen samou radost 😉

dashenka1
19. srp 2016

@snailice mam taky :( po 6dnech pozdeni dnes ms...... skus dyl musi silit..... 🙂

ms.neomagic
19. srp 2016

@dashenka1 a co kdyz je to jen spineni..treba se to nerozjede...a nebo..jsi na tom jako ja pred 2mes..a zrovna prodelavas micropotrat...taky mi to zacalo spinenim a druhej den mi normalne protekla vlozka..testy by tomu odpovidali,bolesti taky...takze bud se ti to zastavi nebo to odejde..v kazdem pripade lez v klidu a pokud se to nerozjede,tak zkus znova test.

dashenka1
19. srp 2016

@ms.neomagic dekuji za info myslim si ze to tehu nebude.... ja nemuzu mit nikdy nic bez komplikaci atd.... 😕😕

laura1972
19. srp 2016

@snailice zkus testovat tak za 2 dny 🙂 Někdo má ms do 3 měsíce, někdo špiní, někdo nic. To je různé. Já bych zatím nedělala konečné závěry , držím moc palce a bud hlavně ted v klidu 🙂

snailice
19. srp 2016

@dashenka1 a @laura1972 děkuju za odpověď, velké naděje si nedělám, mě to přijde jak vadný test, ale chtěla jsem se ujistit,......no uvidí se příští týden 🙂

dashenka1
19. srp 2016

@snailice jj vyckej a uvidis kazdopadne drzim palce ☺

laura1972
19. srp 2016

@snailice navíc to špínění může být také uhnizdovaní, takže být tebou bych byla ještě v klidu 🙂 a to špínění ma jakou barvu?

dashenka1
19. srp 2016

@laura1972 na koho odpovidate??😅 jsem zmatena 😅

ms.neomagic
19. srp 2016

@dashenka1 myslim ze to melo bejt od
@laura1972 tobe 😀

dashenka1
19. srp 2016

@ms.neomagic taky mysliim

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru