Těhotenský test Dr. Max. Jedna čárka růžová, druhá bílá

talala
16. lis 2016

Ahoj holky, prosím o rady. Dělala jsem si test od dr.Max a místo dvou růžových čárek nebo jen jedné mám jednu růžovou a druhou bílou. Tak nevím zda se jedná o špatný test nebo vyhotovení. Ma některá z vás zkušenosti? přidávám foto. Děkuji

ammmi
16. lis 2016

Já vůbec žádnou druhou čárku nevidím. Tak zkus ještě jeden? Já měla fakt pidi ducha na prvním testu, ale čárka byla vidět do růžová.

asus
16. lis 2016

@talala taky nic nevidím testni ještě jednou a dej foto.tento test me nikdy nelhal.😉

portinari
16. lis 2016

Ta bílá "čárka" je úplně jinde, než by měla čárka být, to je spíš spoj materiálů na testu si myslím. Ale nevím, co a kde tam vlastně vidíte vy.
S testem z lékárny dr. Marx mám opakovanou dobrou zkušenost.

hop_ita
16. lis 2016

Ta bílá čárka je jen nějaký ten spoj v plastovém podkladu toho testu, řekla bych. Podle mě je test negativni. Ale pokud chceš mít jistotu, není nejjednodušší si udělat další test?

tesarovani
16. lis 2016

Je tam jenom jedna ruzova carka, to bily nepatri k vyhodnoceni testu.

gujduska
9. bře 2021

Tento test jsem taky použila a ty čárky jsou obě těsně u sebe dvě ruzovofialkove, ta bílá tam nepatří ☺️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru