Tĕhotenský test (duch), jsem těhotná?

hankaat
24. led 2017

Ahoj 😊
Moc prosím o radu ,
dnes jsem si dĕlala tĕhotensky test a vyšli mi dvĕ čárky, jedna silná a druhá hrozne slabounká, ale na pohled je vidĕt ,
Myslíte , že mohu byt tĕhotná? Co to znamená? Nemám žádné zkušenosti😔
Moc dĕkuji za rady

sudylichozrout
28. led 2020

@janina92 Nene, nejsem. Ja to myslela tak, ze kdyz psala, ze testum neveri, tak ze ze jim verit muze, ale ze test proste neukaze, zda je vse ok. Tehotna je, testum neni proc neverit.

barrr742002
28. led 2020

@janina92 Děkuju moc ❤🌸

barrr742002
28. led 2020

@sudylichozrout Hodně holek má zkušenost ze i kdyz test jim vyšel pozitivní, stejne těhotne nebyli , tak proto asi.

sudylichozrout
28. led 2020

@barrr742002 prave, ze byly. Ale biochemicky. To znamena, ze doslo k oplodneni a zahnizdeni, ale embryo melo spatny vyvoj a odeslo s menstruaci, ktera se o par dnu opozdila. Kdyby netestovaly tak brzy, vubec by nevedely, ze otehotnely. Test ti nevyjde pozitivni bez hCG, coz je tehotensky hormon. Tesne pred menstruaci se zvedaji i u netehotnych hladiny hormonu podobnych hCG, takze nekdy muze byt na testu uplne ultra slaby dousek, aniz by byla zena skutecne tehotna, ale ten vetsinou druhy den mizi, protoze hladiny zase klesnou. Viditelna carka, at je treba slabsi, znaci tehotenstvi.

alilali
7. únor 2020

@barrr742002 vůbec takový řeči nečti. Jasný, stát se může cokoliv, ale nejlepší je věřit, že bude vše v pořádku, být šťastná a užívat si těhotenství. Já když otěhotněla, tak mě taky každá strašila, ať se neraduji, že můžu potratit, já pak všude četla katastrofální scénáře a moc jsem se bala. Teď jsem 31tt a zatím vše v pořádku (tuk,tuk). Moc Ti (vám) gratuluji ♥️

kuttu
7. únor 2020

@alilali Jenže sudylichozrout ma pravdu takhle na začátku je to ho nebo trop...ja to zažila 3 x,1 x biochemické,takze ty katastrofické scénáře se dějí dnes a denně...samozřejmě,že nikdo neříká,ze se to stane,to ne,ale pozitivni test neznamená prosperující těhotenství...

terkaaa1209
18. únor 2020

ahoj holky , obnovuji diskuzi. Jsem paranoisticka a uz mi hrabe nebo je tam slaby duch ?zpozdeni 2 den 🤔😀

oresvo
21. dub 2020

@terkaaa1209 tak jak jsi nakonec dopadla ?

terkaaa1209
21. dub 2020

@oresvo Čekáme holčičku jsem v pátém měsíci ❤️

oresvo
21. dub 2020

@terkaaa1209 tak to je uzasne. Já testovala v 32 dc ( mám 32 dc) a byl tam už dusik. Zítra zkusím znova . To budu 34 dc . Měli by být více vidět.

terkaaa1209
22. dub 2020

@oresvo Drzim palce !! je tam dost videt oproti me 😍 pak se ozvi

oresvo
22. dub 2020

@terkaaa1209 dnes jsem testovala znovu a už je silnější. Ten vrchní je v den kdy měla přijít ms a druhy dva dny po

terkaaa1209
24. dub 2020

@oresvo Tak to vypada super !!! tise gratuluji

oresvo
24. dub 2020

@terkaaa1209 dekuji. Dnes jsem udělala testik přes den s citlivosti 25 a je to tam už pekne vidět.

terkaaa1209
25. dub 2020

@oresvo Nadhera!ted uz je to jasny !!! v pondeli jdes ?

oresvo
26. dub 2020

@terkaaa1209 bohužel nejdu. Ziju v zahraničí, takže teď je problém jak přes hranice . A tady v Polsku ný gyndu nejdu. Počkám měsíc a půjdu rovnou na krev a velký ultrazvuk. Pokud nebudu mít potíže tak to nebudu řešit. V Pl mi vezmou maximálně krev a na utz až nejdřív v 10 tt, v ČR si hodně doktoru u chteneho těhotenství pozve maminku až kolem 10 tt kdy je opravdu něco vidět, srdíčko a tak. Ale v pondělí budu volat sestricce abych ji to řekla a objednala se

ivet96
28. črc 2020

Ahoj holky, obnovuji konverzaci. Už skoro rok se snažíme o mimi a teď jsem měla malé nevolnosti, tak jsem si čistě ze zvědavosti udělala test a vyšel mi malý duch (teda aspoň ho tam vidím). Udělala jsem si kontrolní po 3 dnech a vůbec nic. Stalo se to některé?
Všem děkuji za rady a odpovědi 🙂

oresvo
28. črc 2020

@ivet96 mě se to stalo ale těhotná jsem nebyla . Ale za par mesicu jsem ten duch měla zase ale to pak bylo po par dnech výraznější a to už jsem byla . Falešný duch se ti muže objevit i když mas třeba cystu, navíc záleží zda testujes ještě před ms nebo až po vynechání. Já když měla falešný tak jsem testovala před ms, ten pozitivní jsem testovala až po vynechání .

asuukozcuoglu
15. lis 2020

Dobrý den chtěla jsem se zeptat vyšlo mi to samé z raňní moči se mi ukázala slaboulinká čárka,ale z odpolední moči mi vyšla jen jedna :/ má někdo zkušenosti

kessyna
7. kvě 2021

Ahoj mám prosbu nevím si rady ,dneska jsem si ráno jsme si udělala test ,dva roky se nic nedělo a bum překvápko vylezl na mě duch ,nevím co si o tom mám myslet :( jsem ráda a v zároveň se mi chce brečet nechápu to ,do teď nic a až dneska ráno na mě vybafl ♥️🥺

ema90
7. kvě 2021

@kessyna Tak to asi budete tehotna, gratuluju 🍀
Kolik dni vam meska ms?

kessyna
19. kvě 2021

@ema90 dneska to jsou dva dny co mam spozdeni ,včera jsem koukala na test z neděle který sem si dělala a na světle byla svetlounka druha carka která byla vidět pouze na světle, hlavně když sem nebyla tehotna vždy mi to na 100% ukázalo pouze jednu čárku. Teď na me bafaji duchové

ema90
19. kvě 2021

@kessyna Vy jste mela ducha 7.kvetna a ted 19.kvetna to je stale jen duch?

kessyna
19. kvě 2021

@ema90 test ten poslední je z neděle 16cteho ,na světle pouze je vidět slaboucka carka test předtím ten foceny tak tam byl vidět duch a po vyschnouti zmizel,poslední test co jsem si dělala v tu neděli koukala jsem na test včera a porad tam ta čárek svetlounka je

kessyna
19. kvě 2021

@kessyna poradne to sama nechápu

narinkaciarka
Autor odpověď smazal
Zobraz
narinkaciarka
25. kvě 2021

@hankaat ano je tam

narinkaciarka
25. kvě 2021

@hankaat ano

andulat
8. čer 2021

Ahoj holky,jsem paranoidní nebo je tam duch? 🙏

marselina
8. čer 2021

@andulat nejsi paranoidní, je tam👻.hodně štěstí 💗🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru