Těhotenský test Livsane

mimisef
25. črc 2019

Ahojky máte někdo zkušenosti s těhotenskym testem Livsan ,mě včera ukázal pěknýho ducha... Pepino bílo,tak jestli dělá falešný...nebo nevím mě asi testy tohle dělají

blazule25
14. srp 2020

Ahoj zeny potrebuju poradit vcera jsem si kupovala test od livsane a takhle to dopadlo... Jak si to mam vysvetlit? S pritelem se o mimi nejakou dobu uz snazime a prijdu si neustale jak blazen kdyz to takhle dopadne. Mam tyden po ms

bibi2727
15. črc 2021

@blazule25 ahoj, viem ze to bolo pred rokom, ale ako to prosim ta dopadlo? ja mam takyto, v limite bolo velmi slabe a po limite par hodin som nan kukla a bola tam čiarka, podobna ako tvoja na hornej fotke, tak by som rada vedela ci ti to vtedy vyšlo 🙂

ajakordi
17. dub 2022

@mimisef Za mě jednoznačně Livsane i mamatest super. Jako první mi lehce pozitivní vyšel od Woman sekret pak Livsane dvakrát a dnes krásně mamatest ,takže neztracet naději . 😊🙏❤️Dnes jsem 8 den spoždění tak uvidíme,pro vývoj přikládám tři fotky, 1 test je 1 den spoždění, potom 3 den spoždění a dnes 8 den spoždění,kdy mě to potvrdil mamatest,který jsem si i vybrala a má i hezké barvivo. Co test tak jine barvivo.🙏❤️😊Takže přeji hodně štěstí .

mydlova
17. dub 2022

@ajakordi reaguješ na 3 roky starý příspěvek 😄 to už je asi autorka ví, jestli test byl pozitivní 😂

ajakordi
17. dub 2022

@mydlova jsem si nevšimla 🤣🤣

andelicka
29. dub 2022

Vypadá opravdu pozitivní, blahopřeji 🥰

julia00
26. črc 2022

@bibi2727 ahoj ako to vtedy dopadlo?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru