• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test nesílí, co dál?

13. ledna 2016 
Ahoj holky,skoro rok se s manželem snažíme o miminko, brala jsem clostilbegyt a byla ovulace. Prsa mě boli ale ze začatku testy trošku silily a dnes nic ? prý mam počkat na uschnutí ale já se strašně moc bojim. Je tady třeba nějaka kdo dušíkovala dlouho,nebo tak něco ? strašně se holky bojim ... :frowning2: davam foto ( 10DPo ráno,10 DPO po obedě, 11,12,13,14 a posledni je ze dneska 17DPo
5. čer 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mně takové dušíky byly po KETU, kdy jsem měla jen biochemické těhotenství, v krvi bylo hcg po 14 dnech od KETU jen 9, takže nic, bohužel. U tebe to může být podobné - embryo se uhnízdilo, ale hned to vzdalo, bývá to docela běžné a spousta holek to ani nezjistí, protože si nedělá ani test a ms prostě přijde... tak nezoufej, pokud to teď nebude dobré, tak příště jo!
5. čer 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
17dpo uz by mel byt dusik vyrazny :frowning2:
5. čer 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Je mi to líto, ale řekla bych, že z toho nic nebude. 17DPO už by tam byly pořádné 2 čárky. Vydrž,příště se zadaří :slight_smile:
5. čer 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky to nevidím moc nadějně :frowning2: Nicméně naděje umírá poslední, dokud nepřijde MS, šance tady pořád je. Držím palce.
5. čer 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fiallinka
@petramarie
@steffi77
@nikollita někdo má čarky až 22 DPo a někdo nema třeba vubec,třeba moje segra si udelala x testu a ani jedno dite ji zadny test neukazal ..... Mě síli,ale z dneška ne ,,,,, dnešní test mě prostě znepokojil,ostatni jsou krasny
5. čer 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nechci ti davat falesne nadeje, taky myslim, ze mimi odchazi, ale ja duchovala jeste 18DPO, kukni
5. čer 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radova23 no já ti moc přeju, aby to dopadlo dobře, ale prostě píšu, jak to bylo u nás... jestli je to slabší jen jeden den (to se těžko z té fotky poznává), tak z toho nemá cenu dělat závěry, a třeba Monaskova fotka je úžasně pozitivní!
5. čer 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monasek84 tak už mam ducha jako ty 18dpo ...... mmt zašlu :slight_smile:
5. čer 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fiallinka za mmt přidám foto
5. čer 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
5. čer 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
omlouvam se za kvalitu fota ..... nevim jak nastavit :frowning2:
5. čer 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radova23 nezbyva nez cekat, nebo k dr na krev... tezko takto rict :slight_smile:
5. čer 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monasek84 každopadne jsem ráda že zesilela o vic nez ostatni,takže zaplat buh,mimi neodchazí ...... k dr jdu 13.6 tak uvidime
5. čer 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radova23 tak drzim pesti :wink:
5. čer 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radova23 ten poslední testík vypadá dobře. Ale než se takhle nervovat, tak bych skočila do laborky a nechala si udělat hCG z krve a pak za 2-3 dny znova a pokud se zdvojnásobí, tak je vše na dobré cestě. Udělají ti jej i jako samoplátci (cca 250,-) Držím palečky, ať to klapne.
5. čer 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radova23 jo, ten poslední vypadá líp! Držím pěsti!
5. čer 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na tom posledním je to hezky vidět,držím palec :wink:
5. čer 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radova23 může se to ještě zlepšit. tušíš, kdy byla ovulace? třeba pozdději, proto budou i // později.
6. čer 2013 v 15:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maximka33 19.5.byla ovulace ,možnáá 20.5
6. čer 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maximka33 vlastne dnes bych to mela dostat,zitra prvni opožděný den ....
6. čer 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radova23 no to se obávám, že by to už asi bylo vidět, nejpozději 14-16 dnů po ovulaci. tak je lepší připravit se na tu horší variantu. ale třeba to ještě vyjde.
6. čer 2013 v 18:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maximka33 pošlu ti jedne slečny foto kdy taky do 20dpo nemela nic..... jak říkam,mě se třeba prvni dcera ukazala až v 5 tt .... dříve ne .... takže tuto diskuzy končím :slight_smile: už ji nepotřebuji,čarka zesilela
6. čer 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
O
@radova23 ahoj yakze vekas miminko?;) já..mám cca týden,takové duchy,na každém testu,dnes idpolko ho mám jako ty 16 dpo,mám stavh sílí,ale já měla 2 dni ms teď v úterý:( mám stravh no když to tady vidím tak víc:(
27. črc 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omluva za pismo ,z tel ;)
27. črc 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@romuaska ahoj ano jsem ve 13 tydnu a ted pujdu na prvni screning :slight_smile: jinak dva dny ms ? to jsem mela u prvni dcery tak jsem myslela že je to v pohode ale dalsi mesic už nic a ejhle byla jsem ve druhem mesici :slight_smile: pokud mas duchy,kup si radsi clearblue,u nas stoji 180 kč ale fakt ti rekne a zadne duchy hledat nemusis :slight_smile:
28. črc 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte holky, potřebuji poradit. Jsem týden po vynechání ms. V den předpokládané ms tmavě hnědé špinění, cca 1,5 dne. Bolesti v podbřišku mám stále, předtím ms pravidelná, jsem první měsíc po stimulaci Clostilbegytem, ovulace byla bolestivá, silná, folikuly byly krásné 2. Ovšem!, i přesto, že jsem dnes 35DC, těhu test je velmi slabě pozitivní, spíš bych řekla, jen duch a to ve středu a úplně stejně dnes. Myslim, že v této době, pakliže bych těhotná byla, by už druhá čárka musela být hodně zřetelná…stalo se vám něco podobného a přesto jste těhotné byly? V pondělí naklušu k dr. ale do po dlouhá doba, tak tady honím rozumy a zkušenosti
2. srp 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radova23 a kdy se ti objevila ta už hezká čárka?? tvoje fotky mi udělali radost, prptože já jsem dneska už 18DPO a vypadá to takhle.
1.8 mi přišla silnější,ale teď už 2 dny zas enaopak slabší. V pondělí jdu znova na krev.
3. srp 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brisalek prosimte me čarky byly fakt nic moc ! Jen duchy jako mas ty a mela jsem mamatest a dr max .... pak jsem se nastvala a koupila v kauflandu test a ukazal jasnou čarku.posilam fotky aby jsi porovnala jak předešle neukazaly skoro nic .....
3. srp 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lachtanek1 Asi bych udělala více testu s rozestupem nebo jinou značku
3. srp 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radova23 no já mám taky dr. max a mamatest, ale zkkoušela jsem i rapid clear myslím. A hlavně hCG ve čtvrtek =16DPO bylo jen 44, takže asi nic moc jiného asi testy nemohou ukazovat:slight_smile:. Ale ta tvoje sada tady mi udělala radost, že třeba ještě není nic ztraceno:slight_smile:. Protože u prvního těhu jsme měla asi 27DC ducha a 29DC (MS měla být 31DC) už krásnou čárku a to jsme test dělala odpoledne:slight_smile:
3. srp 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek