Těhotenský test po ET. Jaké jsou první příznaky?

blabolka
27. únor 2007

Ahoj lidičky..Najde se tady někdo,kdo má za sebou ET a čeká na Těhot.test?Nebo kdo má zkušenost,jaké jsou první příznaky před prvním TT?Je mi všelijak,ale hlavně jsem nervózní,co mě teď čeká..Kdo tvrdí,že mám zachovat klid,tak tím asi neprošel..

larunnka
2. dub 2007

Saski a dělala jsi si těhu test, třeba se jen jedno embryjko pustilo ☹

saskie
2. dub 2007

larunko ne nedelala volala jsem v sobotu do car ze spinim a rekli mi ze pokud spinim mam brat dale ultrogestan ,ale ja v nedeli zacla normalne krvacet byl to den kdy mela prijit ms .v caru mi rekli ze pokud to bude krvaceni tak ze tehu to neni takze jsem od vcera spatna porad brecim jak vidim venku mimi a kocarky je mi hrozne porad se mi chce brecet vim ze to prejde ale bojim se ze i ten 3 pokus nevyjde.nevim jestli si nezazadam o imuno vysetreni .asi si myslim ze je u mne jeste nejaka chyba kdyz se ani jedno mimi neuchytlo

larunnka
2. dub 2007

Saski, to je hrozné, to mě moc mrzí, je to neskutečné trápení, já vím, udělal maximum vyš, protože jinak to stojí moc peněz, at máš jistotu.

engelina
2. dub 2007

saskie zelam Ti z celeho srdca aby ten dalsi pokus bol pre #eba jedinecny,aby sa z neho narodilo mimi.Ja som dnes testovala-23.3 som mala Ket a vysli mi //!ja tomu nemozem uverit,je to 3.pokus!ja sa tak tesiiimmmm...asi pojdem do Brna doCar pred velkou nocou lebo nevydrzim.majte sa.

saskie
2. dub 2007

engelino dekuji tak asi vis jak mi je.moc ti gratuluji a drzim palecky aby bylo vse jak ma bit ,vse v poradku .ty jsi mela 3 ket?nebo ivf 2 krat a treti byl ket

larunnka
2. dub 2007

Saski, ale Martinka psala, že jí říkali v CARU, že si má dělat těhu test i když bude krvácet, tak uvidíš jak dlouho to bude trvat, moooooooc bych ti přála, at to vyjde,drž se a pokud náhodou ne, tak si nech udělat doplnující vyšetření určitě.

Engelina: moc gratuluji, je to paráda, užívej si toho, že jsi těhotná a všechny starosti hod za hlavu.

dagmarka1
3. dub 2007

ahojky děvčátky, takže děkuji vám moc i tady!!
saskie jsi moc statečná holky, neboj to bude jak má být, mi furt říkají že všecko má svůj čas, a jednou to příjde!!!!!!!
engelina gatulací tisíce ti posílám, je to krása, drž se a raduj, a napiš kolikrát si do čeho šla, jak se ptá saskie, kolikrát IVF, kolikrát KET?
kdyby mi to teď nevyšlo, tak má na 2x v mrazáčku, takže já už by znovu v nejbližší době ani do IVF cyklu nešla,možná až někdy.furt věřím že to vyjde, a kdyby tak spolíhám na mrazáčky. 😵

larunnka
3. dub 2007

Dagmarko, určitě to vyjde, musíš věřit 😉

dagmarka1
3. dub 2007

larunnko věřím, taková ta voda čo ma drží nad vodou. 😵
jak po sobě zpětně čtu ty příspěvky, tak to je kalamita, chabí písmenka,blbě, no v zápalu boje,snad mě děvčátko omluvíte. 😀

sroubek
3. dub 2007

saskie, to je mi líto...drž se 😉

saskie
16. dub 2007

ZDRAVIM VSECHNY TA NEJVETSI BOLEST TROSKU PRESLA JDU PROSTE DO DALSIHO POKUSU NIC SE NEDA DELAT .V CARU MI REKLI ZE MAM PRIJIT V CERVENCI TAK UVIDIM ZE BY V SRPNU ZACLA STIMULACE .HOLKY JSTE SUPER DEKUJI ZA PODPORU A VSEM PREJI BRZKE //

petkaerdal
30. čer 2007

Ahojte...dnes som 10 den po ET a urobila som si tt a vysledok - negativ,stalo sa to niektorej z vas a predsa ste boli tehu....moze to byt zavcasu??? ja som z toho zufala a myslim,ze sa to nepodarilo ☹ ☹ ☹

misa1
30. čer 2007

ahoj ja som si robila po et na 6 den a vysiel.mozno sa ti uhniezdi neskorej mne sa asi hned.a kolko ti vkladali embrijok?

misa1
30. čer 2007

a vkladali mi ich az na 5 den po odbere asi aj na tom zalezi,kolko boli bunkove.neboj testik vyjde

misa1
30. čer 2007

mne sobotu vkladali a v piatok som si robila testik ale ciarocka skocila neskorej a slabulinka.a dokonca som si ho robila az poobede a bol to test barbara 3 dni po oplodneni.a dalsie uz boli rapipreg tie su az na 5 den po oplodneni.

petkaerdal
30. čer 2007

vkladali mi 2 embryjka 6 bunkove...dva dni po oplodneni. Mne nerobili IVF ale IVM tak neviem,ci to moze mat nieco spolocne...este troska dufam...ale myslim,ze to nevyslo ☹ ,co si citila ty,pretoze ja necitim nic,brusko vobec neboli,len trosku prsia...pamatas,mi sme raz spolu pisali,ja som v ISCARE...

misa1
30. čer 2007

ano pamatam.aky je rozdiel medzi ivf a to co robili tebe?nemusis nic citit mna tiez boleli prsia ale len trochu a stale som mala pocit ze dostanem.

petkaerdal
30. čer 2007

to iste citim aj ja,prsia a brusko,ako vzdy pred menzes...mozno to este nic neznamena a babetka sa drzia,ale som sklamana z toho testu. No povodne som stimulovala na IVF uz minuli mesiac,ale hrozil mi silny hyperstimulak,tak mi to zastavili s tym,ze tento mesiac som stimulovala,ale hned som pichala vyssie davky,zacala som v nedelu a o tyzden presne v nedelu bol uz odber...tvorilo sa mi hrozne vela vajok ale nerastli...IVM( in vitro maturacia) je to odber este nedozretych folikulov,odoberali mi ich skor,myslim mali 12 mm,nechali ich dozriet a az na druhy den oplodnili...ja som ani nepichala tu injekciu,co sa picha o 22,po transfere mi pichli gonal,na co to je? mali sme 3 vajka a vsetky sa oplodnili,ale nemame ziadne snehuliaciky ☹ IVM robia zevraj len v ICSARE,ale neviem isto

sweethy
7. lis 2008

Od kterého dne jste zkoušely testovat a který den se vám ta druhá čárečka ukázala? Zkouším od včerejška od 8. dne po ET a to jsem si říkala jak nevydržím aspon do 12. dne- ha, ha 😠 ale pořád je tam jen jedna.

katy2
7. lis 2008

ja od 7.dna.... testy mam v albume....

len
7. lis 2008

Já asi moc neporadím... Bylo mi řečeno testovat 14-17 dní od ET, tak jsem testla 15 dní po a bylo jasno...

sweethy
7. lis 2008

Já vím, že je brzo, ale někomu přece jen vychází i dřív, tak mě zajímá, jestli někomu i když zkoušel třeba od toho 8. dne, tak jestli neukázaly nic a později už jo. Ty dny se tak vlečou 😠

katy2
7. lis 2008

sweethy, teraz to chce len trpezlivost.... pockaj dva dni a testni zasa.... niekomu hcg stupa pomalsie....
drzim palce.... 😵

cikyta
7. lis 2008

Dievčatá,je rozdiel,či ste mali PK,či nie!
Proste,či vám vkladali 6 dnové blastocysty,či 2 dnové 6 bunkové embrijká.
Ja som mala PK a 10 den sa // pekne ukázali.

katy2
7. lis 2008

ciky, ahoj
ja som nemala PK a na 7.den som mala //....

sweethy
7. lis 2008

Já měla PK, ale jen 72 hodin a byly šestibuněčné. Tak snad to opravdu chce ještě čas, ale vím, že nevydržím zítra netestovat 😅

cikyta
7. lis 2008

Katy,ale ty si mala dvojky 😉 Aj to je riadny rozdiel 😉

chrobacek
22. čer 2009

ahoj obnovuji téma jestli tu někdo přispějete .....

měly jste některá negativní test a pak pozitivní až 14DPO (10DPET po prodloužené kultivaci 4-5dní)? díky

hnedoocka23
23. čer 2009

ahoj chrobáčku,držím palečky 😉 a tobě se prvně neukázala čárka a ted jo?
já jsem dneska 5den po ET..měla jsem PK 1-12bun. a 1-8bun.-tak nevím,kdy začít testovat,asi to nechám na víkend 🙂 od 2dne po ET mám bolesti břicha ☹

chrobacek
23. čer 2009

hnedoocko... práve že ani ted takže je to už v pytli ... sondovala jsem jestli někomu náhodou ta první se neobjevila prostě pozdějí než 10 den po ET resp. 14DPO ..... ale asi ne ....

já jsem testovala od 5 dne a k prdu ... tak vydrž

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru