Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Těhotenský test pozitivní, na UZ nic ještě vidět není a píchá mě v podbřišku při styku

misa1235
2. čer 2018

Mužů sa zeptat jsem asi těhotná zz testy 8 za sebou pozitivni podle lékaře jsem ale na ultrazvuku nejde ještě nic vidět má některá z. Vás zkušenosti ze při pohlavním styku vás picha v bříško?

yanina19
Autor odpověď smazal
Zobraz
ruzicka06
2. čer 2018

@misa1235 Když Ti dr. těhu potvrdil, tak jaký řekl, že jsi týden těhu??

evakaspar
2. čer 2018

Me sel videt vacek az v 6 tt v deloze od tulení. Pichani je normalni i zakrvaceni slabe jedna se o uhnizdovani. Je to tim jak se vse prokrvuje atd....

misak48
2. čer 2018

@misa1235 A nevzal ti dr krev na hodnotu HCG? Mě když dr neviděla nic na UZ, tak mi vzala krev a podle té zjistila, že je těhu moc mladé na to, aby tam něco viděla... První náznaky těhotenství vidí na UZ až cca od hodnoty HCG 1000...

ruzicka06
2. čer 2018

@evakaspar No s tím slabým zakrvácením bych byla opatrná....já si také už 2x myslela, že to nic nebude a nakonec to nedopadlo...☹

lachtanice86
2. čer 2018

@misa1235 když ti doktor řekl že jsi těhotná, tak ti řekl jaký týden, ne? A co ti řekl na to píchání břicha? Kolik dní máš vlastně zpoždění ms?

misa1235
autor
2. čer 2018

Takhle byla sem před týdnem a řekl mi ze podle toho jak do me sahal mam vysokou slznici na útz nic vidět ještě nejde ale řekl ze si je jistej ze jsem na sto deset procent a vzal mi krev a v pondělí mam přijít na výsledky a na ultrazvuk a zvýší se
Nekrvavim jen me to trosku pichne :/

ruzicka06
2. čer 2018

@misa1235 Já myslím, že na utz by mělo být těhu vidět tak cca od 4tt. Teda já to tak měla 2x, takovou malou ,,tečku". Ale samozřejmě to nemusí u každé být stejně. Krev se bere, když to na utz. nejde ještě vidět právě - to mi řekla moje dr. na gyndě.

kacenka936
2. čer 2018

Co myslíte?

ruzicka06
2. čer 2018

@kacenka936 No máš tam jasný // 🙂 Jsou to těhu testy že? Tady ty dle barvy neznám, tak jestli to nejsou náhodou ovu testy...

kacenka936
2. čer 2018

Nene jsou to tehotensky testy🙂

ruzicka06
2. čer 2018

@kacenka936 No tak to moc gratuluju 🙂 Tak ještě k dr. ať to potvrdí 🙂

kacenka936
2. čer 2018

Ještě počkám jestli se to zbarvy úplně za pár dní a objednám se k dr.🙂

ruzicka06
2. čer 2018

@kacenka936 Jj uvidíš, ale určo si tam zajdi raději.

kacenka936
2. čer 2018

Ano zajdu ať to mam potvrzený 🙂

evakaspar
2. čer 2018

@ruzicka06 U prvniho sem krvacela od 6 tt do 12 tt, spis spinila. U druheho sem nekrvacela. A ted u male sem krvacela v 5 tt malinko a v 9 tt pomerne dost. Pak jeste v 12 trochu. Ted jsem v 31 tt. 😉

ruzicka06
2. čer 2018

@evakaspar Tak ať vše dobře dopadne!! 🙂

ajdamajda
3. čer 2018

Maji Gs Mamatest comfort 10 falesnou pozitivitu? Jsem 25 Dc. Ms dostavam 23-27 dni. Hned se zacala objevovat carka a je ruzova. Pry vychazeji ale dost casto falesne? Po zaschnuti je viditelnejsi. Mam dojem ze Ovulace byla nekdy 12-14Dc ale nevim presne.

ajdamajda
3. čer 2018

Lepsi foto

evakaspar
3. čer 2018

@ajdamajda To nevypada na falesneho ducha 😉 ja mela slabsi carku

ajdamajda
3. čer 2018

Ja zkusim zitra digitalni. Ten by mel byt spolehlivy. Pokud ukaze, necham to byt a pockam...tak 3 tydny na objednani k lekari. Beztak to driv cenu nema. Zase nejak extra to hrotit nechci protoze stat se muze cokoli. Na KO jit chci az kdyz by neco melo jit videt. Spise mam bobky z vicecetneho tehu protoze jsem mela vice folikulu v dobe ovu a praskla nam ochrana. Tento mesic jsme se diky me superplodnosti meli chranit. Dop.z kliniky. Clovek mini..zivot meni 🙂

kacenka936
4. čer 2018

Dobrý den chci se zeptat.dnes jsem byla u doktorky a na ultrazvuku nic neviděla jen cysta a když to pri blížila úplně tak viděla tečku a říkala ze to ještě neodhadne.

kacenka936
4. čer 2018

Ale ze mam vše v poradku

ajdamajda
5. čer 2018

Tak vcera byl clearblue pozit.

Modlete se prosim se mnou at je tam jen jedno