Těhotenský test. Vidíte taky ducha?

lucii732
3. kvě 2021

Ahoj, brala jsem kapky gynex, ale úplně mi rozházeli cyklus, kvůli nim, jsem měla MS 19 dní a teď nevím kdy čekat plodné dny a další MS. Ale rano mě pichalo v podbřišku a udělala jsem si test a vidím tam ducha, tak mě jen zajímá jestli ho vidím jen já 🤣 na fotce to jde teda špatně vidět ale líp to vyfotit nejde. Podle kalkulačky v mobilu to vychází ze další MS by měla být za 18 dni. Vím že nemá cenu testovat před MS, ale nedalo mi to.

terka80
3. kvě 2021

@lucii732 ano vidim ale pry plastove testy delaji falesne druhe carky ja tomu teda neverim,tak si zkus udelat obyc.papirkovy treba mamatest

lucii732
autor
3. kvě 2021

@terka80 fakt? Aha, tak já ho koupím a zkusím. Je fakt že si myslím že jestli má MS dorazit až za víc jak 14dni tak by asi nebylo vidět vůbec nic ale po tom jak to teď mám rozházeny vůbec nevím

barulinka20
3. kvě 2021

@lucii732 plastové testy dělají často duchy. Na těchto se mi vždy ukázal duch, i když jsem těhotná nebyla.

kocvarovas
3. kvě 2021

@lucii732 ducha vidím, ale pokud má MS přijít ještě za tak dlouho, myslím, že to fakt bude falešná čárka..

alilali
3. kvě 2021

Negativní test

supermatka
3. kvě 2021

Ducha vidím, zkus raději papírové mamatesty. Určitě bude čárka za dva dny už pěkná 😉

vero987nika
3. kvě 2021

Duch tam určitě je. Doporučuji vždy tento ClearBlue čárkový test, je dělaný na dřívější testování a moc se mi osvědčil. Falešné duchy nedělá a opravdu pozná těhotenství velmi brzy.

lucii732
autor
3. kvě 2021

Děkuju holky, koupím teda radši papírový 😊

rejzekl
3. kvě 2021

@vero987nika tak mě zrovna proužkový clearblue jak tento tak i ten druhý, udělal ducha úplně vždycky 🤷

vermia
26. črc 2021

Ahojky, tak co myslite? Tyden MS zpoždění, ale ovulace az 22 den cyklu

marselina
26. črc 2021

@vermia slabého 👻 vidim

marselina
26. črc 2021

@vermia udělej spis klasicky papírový mama test

vermia
26. črc 2021

Tak ja tri dny pockam a zkusim papírový test. Držte pesticky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru