Těhotenský test. Za jak dlouho po vynechání menses?

vendy05
22. pro 2007

Za jak dlouho po vynechaní menstruace jste si dělali těhu test??? A vyšel vám hned pozitivní?

blacklucka
22. pro 2007

cca v 7týdnu

many
22. pro 2007

taky jsem měla fialovou krabičku a byly tam dva 😉

vendy05
autor
22. pro 2007

no já mám doma mamatest

petraluk
22. pro 2007

Hned druhý den a vzešel z něho nejkrásnější dáreček jménem Lukášek 🙂

vendy05
autor
22. pro 2007

petro jo máte nádherného syna

alcatko.j
22. pro 2007

Mamatest, z vecerni moci a 4. den po vynechani, 35dnovy cyklus 😀

ria80
22. pro 2007

Jo,Best jsem taky delala.A k doktorce jsem sla hned,byla jsem ve 3tt,ale nebylo nic videt,jen zvetsena sliznice,tak jsem sla za 2 tydny a uz byl videt gestacni vacek.

vendy05
autor
22. pro 2007

rio jak zvetsena sliznice na kolik??
alcatko dekuju 😉 jinak Nela je krásná a strašně roztomilá

kacerka
22. pro 2007

Měla jsem hrozně dlouhé a nepravidelné cykly, takže jsem dala na manžela, když mě začaly bolet prsa a začaly se zvětšovat - test byl pozitivní - byl to 15. den po oplodnění - 38 DC 😉

ria80
22. pro 2007

Tak to nevim,to mi nerekla.A prsa me taky zacly bolet asi uz za 3 dny.

many
22. pro 2007

tak já měla normální příznaky jako bych měla dostat měsíčky 😉 nalitá prsa a bolest v podbříšku 😉

kachnik
23. pro 2007

Ten den co měla MS přijít, cyklus 28 dní, k dr. jsem šla v 7tt

dadysek84
12. únor 2013

Za jak dlouho je mozne udelat s test.jsem po odberu vajicek a et, mam v sobe dve embryjka.menstruaci uz dva mesice nemam.dekuji za odpoved.test si mam provest za 14 dni,driv to nema smysl

rrw
3. bře 2013

ahoj holky mam dotaz prosim o odpoved 29 ledna sem mnela ms kdy mam cekat na dalsi me dik

demonek
7. dub 2013

Dobry den chtela jsem se zeptat z mužem se snažíme o druhé dítě a co se tyce moji menses tak je pravidelna a spali sme spolu ve dnech me ovulace a menses kdyz mela dojit tak nic celej tyden nic sem si delala test dvakrat z odstupem par dni a nic tak sem se chtela zeptat po jak dlouhe dobe muzu delat testy po zneskani menses dekuji

pajab
8. dub 2013

Maminky a stalo se vám někdy že jste si udělali těhu test a čárka se tam ukázala ale po několika min. se jakoby rozpila do ztracena 😢 Byla taková hodně nepravidelná ale byla tam a najednou čisto nic ... Co to je??

anonymkaaa
21. zář 2015

Ahoj všichni chtěla bych se zeptat zda nemáte podobnou zkušenost před rokem 2.7. Jsem podstoupila kyretáž u 8tt přestalo srdicko fungovat. Nyní jsem dva měsíce bez menstruace prsa boli žádný jiný problém mimo únavy nepocituji.V srpnu jsem byla u dr ze se nedostavila MS řekl mi ze je to normální a poslal me domu test jsem si dělala a negativní. Dnes je to 34den od poslední menstruace test sem si znovu nedělala přijde mi to už zbytecne ale zajímalo by mě co se děje. Popřípadě nemel by to dr více řešit? Děkuji Všem kteří našli chvilku a odpověděli mi.

moulinkaa
23. zář 2015

@anonymkaaa Dva měsíce nebo 34. den? Ten 34. den mi přijde ještě v toleranci, nezkoušela jsi něco na podporu menstruace nebo úpravu cyklu?

hanka3054
23. zář 2015

ahojki holky, jsem 5dni před menstruací a test mám negativní.myslíte,že je ještě možné,že bych mohla doufat v pozitivní výsledek. Ovulace si myslím,že byla 15.9

lenejewel89
23. zář 2015

Holky, mela jsem menstruaci po 28dnech potom po 25dnech a ted jsou to 2 dny, co neprisla. S manzelem se moc snazim uz rok o druhe miminko, ale test ukazuje negativni...Myslite, ze to je jeste brzo na testovani? Muze se ukazat pozitivni pozdeji? Dekuji za rady...🙂

edinka126
23. zář 2015

@hanka3054@ hani ahoj a kolko.dnovy mas cyklus..ja mam 26 a test mi neukazal 5dni pred mrchou nic a 4dni pred uz ciarka bolaa

hanka3054
23. zář 2015

@edinka126 ahoj cyklus mám různý, v červenci jsem samovolně potratila a pak jsem měla menstruaci 30-31dni. doufám,že se mi čárka taky objeví. pobolívá mě břicho dole v podbřišku. tak nevím, jsem už trochu paranoidní 🙂

edinka126
23. zář 2015

Mna tiez pobolievalo aj prsia a snazime sa mesiac...ani by som necakala ze sa to na prvy krat podari...brala som to tak ze mrcha pride..az sa mi v noci prisnilo o rybach...a mala sok nutkanie si urobit test ☺☺

hanka3054
23. zář 2015

@edinka126 je tak to ti zavidim. doufám že taky objevim na testu 2carky. jsem napnuta. chtela bych mimi ale to tady asi kazdy. tak at carka sili a brahopreji

edinka126
23. zář 2015

@hanka3054@ dakujem po pravde odvtedy som sa netestovala...mrcha meska treti den...a test vysiel 2x pozitivny..k lekarke mam ist bud.stredu ze uz bude nieco vidiet zatial beriem femibion800 tak dufam ☺☺aj ja tebe zelam nech najdes na teste dve ciarky ☺☺☺☺☺

verunkakleinova
20. čer 2021

Dobry den chtela bych se zeptat včera mela menstruace jeden den dneska zistila vynechat mozne byt těhotenství prosim vas poradit

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru