Těhotenství, nebo cysta?

kafry
12. bře 2017
Ahoj holky, prosím můžete mi poradit? Udělala jsem si těhotenský test, spíš tak ze zvědavosti, jelikož nemám pravidelný menstruační cyklus a ještě jsem to nedostala (+/- 3 dny zpoždění) a vyšlo mi viz. obrázek. Na internetu v různých diskuzích jsem vyčetla, že to může být i následek prasklé cysty (mám polycystické vaječníky). Tak se nechci radovat z případného těhotenství předčasně, než zajdu k doktorovi. Děkuji za jakýkoli názor 🌷
jullli
12. bře 2017
Cista udela max ducha tohle je pozitivni test grqtuluji 🙂
jullli
12. bře 2017
Samozrejme cysta a gratuluji 😃
kafry
autor
12. bře 2017
Myslíte? To by byla paráda 🙂 ale radovat se budu raději až to budu mít černé na bílém ještě
od doktora 🙂
jullli
12. bře 2017
@kafry na doktora jeste vyckejte at tam piradne neco vidi za dva dny testnete znovu 🙂 drzim palce
chipsicek
12. bře 2017
No já měla prasklou cystu, a na těhotenském testu byla druhá čárka vidět dobře, a né žádný duch. A doktorka mi tu cystu potvrdila 😉
Každopádně to nemusí být ten samý případ 🙂
jullli
12. bře 2017
@chipsicek ja treba mela cystu a tt cisty takze je to asi jak u koho pani pise ze uz ma spozdeni tak snad se docka 🙂
kafry
autor
12. bře 2017
Já si právě taky myslím, že je to cysta, protože se cítím pořád stejně, prsa mě nebolí a kromě čárky na testu, žádné změny...
absintka19
12. bře 2017
@kafry priznaky nebo nepriznaky nerikaji nic o kvalite a prubehu tehotenstvi. Budu drzet palec at je to tehu.
jullli
12. bře 2017
@kafry pokid mas strach ze je to cysta zitra skoc na krev 😉 osobne si myslim ze takovy test cysta neudela.. Ale nejsem doktor..
kafry
autor
12. bře 2017
Spíš doufám, že to není cysta... uvidíme 🙂
lenickakl
13. bře 2017
Taky mam polycysticke vajecniky a cysta mi nikdy carku na testu neudelala. Objevila se tam az kdyz jsem byla skutecne tehotna
absintka19
13. bře 2017
@lenickakl presne, taky pcos zadna carka az v tehu.
luska__
13. bře 2017
pokud zítra bude silnější, je to jasné 🙂 navíc si myslím, že hormon hcg je jednoznačný. krev taky muze ukazat
kafry
autor
13. bře 2017
Dnes jsem si udělala test jiné značky a čárka je tam znovu, ale není tak plnohodnotně zbarvená, jako ta vrchní, takže pošupu k doktorovi a budu doufat 🙂
luska__
13. bře 2017
@kafry bude to těhotenství 🙂 hodně štěstí
kafry
autor
14. bře 2017
Holky, tak je tam miniaturní tečička, jupi 🙂 Jen mám teda hrozný průjem, asi kompenzaci za to, že nezvracím (zatím) 😃 🙂
luska__
14. bře 2017
@kafry měla jsem průjem asi do 10tt, nevolnosti nejaky byly,ale zvracení nebylo

Sem začni psát odpověď...

Odešli