Těhotenství nebo ne?

romananovotna
13. črc 2018

Dobrý den, mám dotaz. Za posledních 14 dní jsem přibrala 6 kg i když sem už pět let nemohla pribrat ani gram. Také mi z prsou zhuruba podobnou dobu teče mlezivo. Říkala sem si že by to mohlo být ono ale včera sem naminutu přesně dostala měsíčky. Jsou o dost slabší než normálně ale přišli. Může to být tedy něco jiného než těhotenství? A nebo je možné být těhotná? Děkuju za odpovědi

absintka19
13. črc 2018

@romananovotna radeji bych mazala na gyndu, co nejrychleji a pobavila se o tom. Muze to byt psychpsomaticke, nebo zdrav.komplikace, alebo tehu. Zde ti neporadime.

jessical
13. črc 2018

Z vlastní zkušenosti.. první měsíc těhotenství, tedy když jsem to ještě ani nevěděla, jsem nárazově přibrala 10kg! I přes to, že jsem kojila (díky zánětu) pouze dva měsíce, tak se mi občas stalo, že mi pak z prsa lehce ukápla tekutina, ale to jsem přisuzovala tomu, že se tělo ještě vyrovnává po porodu s hormony a celkově se vším. Naposledy se mi stalo tak 6 měsíců po porodu, teď už ne. Těžko říct, ale asi bych určitě navštívila gyndu, jak je zmíněno nahoře. Těhotenství to být může, ale také nemusí.

preiba
13. črc 2018

Mlezivo se přeci tvoří až v posledních týdnech, maximálně měsících těhotenství... Podle mě je to nějaká hormonální porucha a mazala bych k lékaři...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru