Těhotenství? Nebo něco jiného?

anis252
31. pro 2015

Zdravím. Prosím o radu jestli je to těhotenství nebo něco jiného? Netuším, kdy jsem měla ovulaci. Měli jsme spolu nechráněný styk tyto dny: 11.12., 16.12., 20.12. 2x a 21.12. Tuším že ovulaci jsem měla toho 20.12 ( bolení podbříšku a hlen ), ale nejsem si jistá. Menzes jsem měla 2.12. a skončila 8.12. Další očekávám 5.1. 2016. Od 22.12. dodnes mě pobolívá sem tam na pravé straně a sem tam na levé straně podbříšku ( střídá se to) a podbřišek. Je to spíš takový tlak a někdy i takové píchání. Nejvíc to bolí když si to prohmatám. Dne 24.12. jsem zjistila, že mi jdou z pochvy jakoby takové krvavé nitky a asi za hodinku na to jsem začala lehce špinit ( takové hnědé). Dne 27.12 jsem najednou začala více špinit ( tmavě hnědá barva ) a do toho jsem tam viděla i krev. Takže bych řekla že špiním ( tmavá hnědá ) a do toho i krvácím. Ale spíš převažuje to špinění. Dne 30.12. už to vypadalo že už je to dobré ( nešpinila jsem nic ), ale dnes jsem začala zase špinit ( stále hnědá barva ), ale už je to silnější. Nevíte, zda to může být těhotenství nebo je dobré vyhledat rychle lékaře? Vím, že bych si měla udělat test až když nepříjde MS ale na jednu stranu mám strach aby to nebylo něco vážného. Děkuji za reakce 🙂

andrejka3741
31. pro 2015

Já bych udělala test. Na co se nervovat? Když bude negativní, vydržela bych do toho 5.1..pak popř.doktor.

dusanba
1. led 2016

Treba mohlo dochazet k uhnizdovani a proto to spineni,i kdyz je divne,ze spinis tolik a uz dlouho.vazneho to snad nic nebude.muzes zkusit test,ale treba me osobne se ukazala slaboucka carka az ten den,kdy jsem to mela dostat.k dr. se ted stejne nedostanes,musela bys na pohotovost.tak pokud nemas treba nejake bolesti jeste,tak bych pockala do ms.nebo v pondeli dr. zavolej a uvidis,co ti rekne

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru