Těhotenství nebo střevní chřipka?

luckag2
22. led 2014

Ahoj holky,chtěla bych se zeptat na Váš názor,či jaké jste měli vy prvotní příznaky těhu? Měla bych mít 8-9 dní po ovulaci a od včerejška mi není dobře. Celková zesláblost,cítím se jakoby bych měla horečku ale nemám,chvíli je mi horko pak zase zima,nevolnost od žaludku,plynatost,měla jsem i trošku průjem a v prsách chvílema citím jakoby mravenčení. Proto by mě zajímaly jestli to není brzy abych cítila příznaky těhu,nebo je to spíš nějaká střevní chřipka?! Na test je ještě asi brzy.
Děkuji za všechny reakce 🙂

21nikola
22. led 2014

ahoj já měla první příznaky že jsem nedostala menstruaci a po týdnu jsem si dála test a byl pozitivní ,a akorád při čištění zubů se mi dálo na zvracení a bolesti prsou už sem na nich nemohla ani ležet ale u každého je to jinak .Skus udelat testík a uvidíš jinak se obědnej k doktoroj .

luckag2
autor
22. led 2014

Měla bych to dostat v pátek tak uvidíme no.

luckag2
autor
22. led 2014

Nikde nikdo? 🙂

lubinkova
22. led 2014

@luckag2 některé ženy mají jako první příznak "střevní chřipku"... nedávno jsem to hledala na celém internetu a našla jsem takové případy... nicméně i když to člověk hledá, najde, že je to možné atd., tak to stejně nic neznamená. Můžeš být těhotná a nemusíš, to takhle nikdo nezjistí 🙂 ... zkus si zmáčknout prsní dvorec- někomu může jít mezi těmito úplně časnými příznaky vymáčknout z prsu už teď "bílou tekutinu" (já jí třeba měla, bylo to velmi brzo, dřív, než byl pozitivní test..). A pokud máš mít menstruaci už za dva dny, můžeš už si zkusit udělat test teď. Jen si dej pozor na Mamatest- ještě minulý rok, když jsem poprvé otěhotněla, tak to byl velmi spolehlivý test. Ale pak se změnil majitel firmy, testy vypadají jinak a nejsou vůbec kvalitní. Pokaždé ukazují něco jiného, často celé zrůžoví... doporučuju nějaký jiný test a přeju, ať to dopadne tak, jak si přeješ 🙂

luckag2
autor
22. led 2014

@lubinkova Děkuji za reakci,všimla jsem si jak se podívám na prsa a trochu rozevřu jde vidět bílá jakoby suchá tekutina. Test mám ještě doma jeden už z minula a je to nějaký comfort 10.Ještě pár dní počkám a uvidíme,nemívám úplně pravidelné cykly. Jen tento týden mi zrovna trefila noční a nevim jak to budu zvládat v práci 😒

vercik83
22. led 2014

@luckag2 já měla úplně to samé...a pak pozitivní test...

luckag2
autor
22. led 2014

@vercik83 fakt? a za jak dlouho od ovulace si to cítila?

vercik83
23. led 2014

Asi 10.den...

dora13
23. led 2014

S tim ti bohuzel nikdo neporadi 🙂 Muze to byt tehotenstvi a muze to byt taky strevni chripka. Jedine co muzes, je pockat par dni a udelat si test. Drzim palce.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru