Těhotná? A pokud jo, tak nevím, jak je to možné

tteee
21. pro 2015

Ahoj ženy,
vždycky jsem měla MS tak 25-28 den, nikdy se mi nestalo zpoždění, až do teď.. Dneska mám zpoždění 2 den, ovulaci jsem měla před třinácti dny, test od IntiMed tyčinkový negativní. Chránění jsme s přítelem byli (používáme kondomy a Cayu) , tak to prostě nechápu... :/, nemocná jsem nebyla (ale mám chronické záněty močáku,zrovna cca před 14 dny mě jeden den močák bolel), léky neberu, kromě Zyrtecu na alegii a ten by na to neměl mít vliv, stres sice byl, ale ne nijak zvlášť.kdy mám jít nejdříve k dr? A za jak dlouho udělat nový test?
Díky!
Ještě bych měla dodat, že příznaky mám jako před MS, bolí mě hlava, trošku citlivá prsa, bolest v podbříšku, pokud bych byla těhotná, teď je to 4tt

mazlik1
21. pro 2015

Já bych počkala do konce týdne. 2 dny nic nemusí znamenat. Mohl to ten zánět trochu zbrzdit

petzy
21. pro 2015

Myslím že těhotenství to nebude, jen zpoždění. MS mám také pravidelnou a jednou v životě se mi stalo, že jsem musela na injekci na vyvolání. Počkala bych týden a zavolala dr. Můžeš zkusit znova test, ale pokud dostaneš injekci na vyvolání ms a byla by jsi těhu, mimču to neublíží, ale to by vše dr zjistil 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru