Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Těhotná březen 2020.

Snažíme seSnažíme se o dítěFalešné těhotenstvíTěhotenský testSpontánní potrat
anonym789
8. dub 2020

Ahoj , zdravím všechny 🌞
byla bych rada kdyby jsme tady v téhle diskuzi si psaly o tom jak se nám podařilo mít pod srdcem to malé štěstí , ale i o tom jak se snažíme , aby tam brzy bylo. Budu rada za každý příspěvek. 🌹 já osobně jsem v únoru prodělala biochemicke tehotenstvi. Samovolny potrat 5.2.-11.2.
Psala jsem to už i do některých skupin tady... 1.4. jsem pak měla poprvé pozitivní TT (duch) pak jsem testovala 3.4. a 5.4.
Prilozim foto. 🙂
28.4. se chystám jít poprvé k Dr. mám strach ze se dozvím opět špatnou zprávu .. každý den se modlím , aby teď to konečně dopadlo dobre. V únoru jsem měla na TT stejnou čárku , která nesilila. Teď tedy vidim změnu alespoň na těch testech. Budu rada za každý názor. A všem přeji hodně štěstí a zdraví 🤰🌞🌹

lucina_r
8. dub 2020

Ahoj, já jsem své těhotenství zjistila 1.4. a první kontrolu mám naplánovanou na 21.4. A také mám obavy, aby bylo vše v pořádku, přestože jsem nic jako ty nezažila. Držím ti palečky, aby bylo vše dobré! 🙂)

barcachejn
8. dub 2020

Ahojky holky jdu vas povzbudit 🙂 myslete pozitivne a verte tomu ze to vyjde ja sama jsem prodelala SP dvojcatek v 7tt byla jsem z toho nestastna i s manzelem,strasne jsem se bala az otehotnim,dali jsme si 7 mesicu pauzu a zkusily jsme to znovu hned na poprve se zadarilo a pristi tyden mam TP a vypada to ze cekame zdraveho chlapecka 🙂 cele tehotenstvi jsem se o maleho strasne bala hlavne na zacatku ale clovek musi verit ze to proste vyjde 🙂 chci tim jen rict ze ne pokazde se spatna situace musi zopakovat,ale clovek by mel pocitat se vsim... Drzim moc palecky a at vam to vyjde 🍀🙏

anonym789
autor
8. dub 2020

@lucina_r jeee to jsme zjistily ve stejný den. Já také 1.4. 😊 děkuji a i tobě přeji aby vše dobre dopadlo. A je bude to tvé první miminko ?

anonym789
autor
8. dub 2020

@barcachejn moc děkujeme ! 🌹
Já mám strach šílený. Uklidnim se trochu až budu od lékaře vědět , ze něco vidí a ze je to teď na lepší ceste než v únoru. Do te doby budu mít obavy 🙄
Přeji hodně štěstí a zdraví tobě i malinke radosti , která přijde za chvíli na svět 🌞

lucina_r
8. dub 2020

@barcachejn přesně tak, důležité je myslet pozitivně. Věřím, že je vše v pořádku, ale zároveň nějaké obavy mám. Už se těším, až budu mít potvrzení od Dr. 🙂 Přeju ti , ať ti porod proběhne bez větších komplikací ❤️

lucina_r
8. dub 2020

@anonym789 já už mám doma holčičku, které by v únoru dva roky. Druhé jsme si přáli už dlouho, tak jsem ráda, že to klaplo. Malá pečuje (s rezervou samozřejmě 😅 ) o všechny děti v okolí, tak jsem zvědavá, jak bude reagovat na miminko doma. 🙂

anonym789
autor
8. dub 2020

@lucina_r určitě bude velká sestra 😊 bude malinke chránit a mamince pomáhat. To mne teda čeká moje první miminko. Snad to vše dobre dopadne. Už aby mi to aspon ten doktor potvrdil. 🙄

lucina_r
8. dub 2020

@anonym789 určitě to dopadne dobře 🥰 pamatuju si, že poprvé jsem se také bála mnohem víc, navíc doktorka si mě pozvala na kontrolu příliš brzy a pak nic neviděla, což mě vyděsilo. Teď jsem mnohem klidnější a věřím, že miminko je v pořádku, ale na potvrzení se stejně těším.

anonym789
autor
8. dub 2020

@lucina_r chci jít k lékaři co nejpozději , abych měla jistotu ze něco uvidi. Proto jsem zvolila datum 28.4. Když mi to bude potvrzeno , budu ta nejšťastnější na světě. 🌹 moc děkuji za podporu.

lucina_r
8. dub 2020

@anonym789 ono je to vážně lepší, jít později než příliš brzy a stresovat se. Poprvé jsem to nevěděla. To čekání na první kontrolu je dlouhé, ale když všechno půjde dobře, radost potom bude veliká 🥰

barcachejn
8. dub 2020

@anonym789
@lucina_r Moc dekuji holky 🙂 verim ze i vam to vyjde v poradku a bez komplikaci... Na potvrzeni bych taky sla radeji drive nez pozdeji poprve jsem sla moc brzy a take nikdo nic nevidel buhvi jestli jsem nepotratila z toho stresu 🙄 porad rikali ze to muze byt mimodelozni atd.... Podruhe jsem sla az skoro v 8tt a uz bylo videt srdicko a mimi bylo spravne ulozene... Urcite je lepsi pockat ❤

barcachejn
8. dub 2020

Teda radeji pozdeji nez drive 😅

anonym789
autor
8. dub 2020

@lucina_r ano ano, raději teď počkám než abych pak byla nervní, že nic neviděl... teď jsem sice nervní než bude kontrola 😀 ale to uteče... a fakt musím doufat, že vše bude dobrý. 🙂

@barcachejn a moc děkujeme, musíme věřit! Nic jiného nezbývá 🙂

natiiinka
9. dub 2020

Ahoj, všem držím palečky 😊 Já prodělala v prosinci revizi dělohy, přestalo bouchat srdíčko v 9tt a nyní mam opět pozitivní testy. Doma mám již skoro dvouletého syna. Podle pm jsem 5+0tt, uz třetí den mě bolí prsa a občas trochu podbríšek. K doktorovi jdu už příští středu, ale mají to tam teď tak, že jsou tam jen jednou týdně a střídají se, takže nejdu ke svojí, což mě trochu rozhodilo z toho důvodu, že ona chtěla, abych se objednala hned jak otehotnim, aby si mě mohla pohlídat, vzít krev a zjistit čeho mám málo, atd.. 🙄 Každopádně doufám, že tentokrát bude všechno v pořádku 🍀

anonym789
autor
10. dub 2020

@natiiinka ahojky. Tak držím pěsti ✊já se k doktorovi chystám za 14 dni. Jsem jak na trní každý den. Ale nezbývá než věřit , ze vše bude dobrý. 💋

zmrzlink
10. dub 2020

Taky se k vám holky hlásím 🙂 Já našla svoje první dvě čárky 4.4 a bohužel jsem dostala hodně zlou Anginu a musela jsem na pohotovost. Nyní mám antibiotika Penicillin a jsem z toho neskutečně špatná. :( nyní jsem cca 5tt+4. Moc se modlí, aby to miminko zvládnulo. První kontrola mě čeká 20.4, zcela odpočítávám dny, je to moje první těhotenství 🙂

anonym789
autor
10. dub 2020

@zmrzlink jejda. No tak ať jsi brzy fit! Malinke to určitě zvládne. Mě tehotenstvi je to taky první. No nebo druhé ... první nedopadlo dobre. Podle všeho jsem ve 3 týdnu. Na kontrolu se chystám 28.4. tak uvidíme. Snad to vše dopadne dobre. Dny odpocitavam taktéž 🙄

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru