Těhotná i přes negativní testy?

kata1311
11. říj 2016

Ahoj holky , mam mensi problem bude mi 19 a beru antikoncepci ale posledni MS byla 27.8 az 2.9 a pak sem to mela dostat 22.9 jenze MS neprisla jen mensi spineni jeste nez mi skoncily prasky..takze mam spozdeni cca 20 dni..jeden test mi vysel pozitivni a pak uz spise neg doktorka mi rekla at prijdu za 2 tydny ze zatim nic nejde videt a ze mam prijit za 2 tydny coz je uz pristi stredu za 8 dni a rekla mi ze muzu mit malo hormonu proto tt negativni..a krev mi vezme az pak..no sem z toho zmatena pupinky se mi udelali vsude prsa me boli i obcas podbrisek..myslite ze muzu byt jeste tehotna?🙂 dekuji

dendasubaristka
11. říj 2016

Ahoj,ja kdyz brala prasky,tak se mi stalo ze jsem to vubec nedostala a pani doktorka mi rekla ze se to muze stat a je to normalni 🙂 ale tezko rict kdyz mas ty bolesti no 🙂

kata1311
autor
13. říj 2016

No furt sem to jeste nedostala ale jinak to mam pravidelne uz je to pres 3 tydny uvidime no..

irisv
13. říj 2016

Kolegyně to měla stejně, testy obyč i z krve měla negativní, dostávala několik injekcí na vyvolání MS, stále nic, až pak po dvou měsících vyšel další krevní test pozitivní. Takže ano, možné to určitě je.
Jinak kamarádce po vysazení HA taky vynechávala ms, prý to je podle doktorů běžné. Tak vydrž 8 dnů, to uteče rychle.... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru