Těhotná nebo mimoděložní těhotenství? 13 dní krvácím

svjetlana
2. čer 2014

Prosím o radu. Menstruaci jsem dostala v termínu, avšak po menstruaci slabě krvácím. Nechráněný styk jsem měla dva dny před menstruací a pak druhý den po menstruaci (byl divočejší, tak jsem si myslela, že proto krvácím) . Je možno v té době otěhotnět? Nyní jsem 13.den od začátku menstruace, stále právě slabě krvácím a mám pozitivní těhu test. Byla jsem na krev, mám si volat o výsledek. Obávám se,že mám mimodělořní těhu, které jsem již v minulosti měla.... 😒

haaaluska
2. čer 2014

a co chces pocut???tak ked test je pozitivny,bola si na krv tak cakaj.tu ti nikto nepovie ci je to mimodelozne tehotenstvo.nato je mudr.gynekolog

sarkad2856
2. čer 2014

Opravdu ti nikdo nic neporadí a budeš muset čekat,nic jiného ti stejně nezbyde...Miluju takové otazky čerstvě založeným profilem...

loc
2. čer 2014

Ještě mě napadá, jestli to nemůže být nějaká cysta ve vaječníku... Ty prý někdy mohou dělat falešně pozitivní výsledky těhu testů a když prasknou, krvácí. Co se otěhotnění v termínu okolo ms týče, šance tam je, zvlášť, jestli míváš normálně krátký cyklus. Bohužel, tady Ti konkrétní diagnózu nikdo neřekne, nezbývá, než čekat. Nicméně chápu Tvoje obavy a držím pěsti, ať se co nejdříve dozvíš výsledky a je to v pořádku ;). A u některých žen je i déle trvající špinění na počátku normálního těhotenství, takže o mimoděložní těhu se taky ještě jednat nemusí. Taky záleží, jestli jsi v minulosti prodělala nějaké záněty vaječníků nebo třeba i banální chlamydie (je to teď dost rozšířené a i někdo, kdo žije spořádaně s 1 partnerem, se může nakazit, nemají to jen promiskuitní jedinci..., praktický lékař Ti může udělat testy), to vše může způsobit srůsty ve vejcovodech a zvyšuje tak riziko mimoděložního těhu. Ale pokud v anamnéze žádný takový faktor nemáš, je nepravděpodobné, že by se mimoděložní těhu opakovalo. Tak ještě jednou hodně štěstí 🙂.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru