Je to mimoděložní těhotenství?

ell94
27. lis 2018

Ahoj holky, jdu si k Vám pro radu.
Před 14cti dny jsem objevila pozitivní tt, potom 4 dny slabé spineni, testy dál pozitivní. Dnes jsem měla čárku stejně silnou jako kontrolní. Ovšem od včerejška spineni.. Dnes jsem byla u dr, v děloze nic neviděla, a podle sliznice 2mm to prý vypadá, ze to odkrvacelo. Já ale vím ze ne.Vzala mi krev a ze prý podle hladiny hormonu se uvidí. Když bude nízká, tak znovu odběr ve čtvrtek, abysme viděly, ze hcg klesá. Pokud bude vyšší, pak hospitalizacec, aby se vyloučilo mimodelozni. Je mi divné, ze by cca 12 dni po údajném potratu čárka na testu neklesla, naopak, je ještě silnější. Dneska slabě krvacim, a přitom nemám s čeho, když sliznice je nízká, a tehu podle dr samo odešlo. Bolesti nemám, jen ta krev, a tehu příznaky mám akorát zvětšena citlivá prsa, a precitlivelost. Mate někdo zkušenosti ? Mohlo by to byl mimodelozni ? Děkuji za odpověď.

baruda
27. lis 2018

@ell94 já šla k Dr hrozně brzo,takže neviděla na utz nic,taky mě poslala na krev a ještě ne kontrolní utz do nemocnice. HCG odpovídalo cca týdnu otěhotnění. Hned si mě tam chtěli nechat,ale já odmítla,za 4 dny jsem šla znovu na krev a hcg bylo opět mnohem větší,ale už byl na ultrazvuku vidět vacek,takže mimoděložní vyloučili.a nakonec tam jsou dva prckove....držím palce,ať je vše v pořádku

ell94
autor
27. lis 2018

@baruda Děkuji, snad ano. Ale říkala, že sliznice byla 2mm, to je asi normální těhu vyloučené, ne ? Celé je to zvláštní.

baruda
27. lis 2018

@ell94 mě teda neříkali tloušťku sliznice :( jak dlouho máš po vynechani ms? Já šla po týdnu a půl,ale proto,že mě bolelo břicho....ono mě teda bolelo už 14 dní před ms.....když jsem odmítla hospitalizaci bylo mi řečeno,že mám přijet,jakmile mě zacne bolet bricho,že pak je to v podstatě hra o čas

ell94
autor
27. lis 2018

@baruda Ms jsem měla mít 12.11, takže dnes 15 dní. Místo ms jsem právě 4ři dny slabě špinila, a testy byly čím dál silnější. 😞

moly001
27. lis 2018

@ell94 Pokud ti řekla, že děložní sliznice má 2mm, to opravdu bohužel nevypadá, že by to bylo prosperující těhotenství , tzn, v děloze...to by musela mít sliznice daleko více☹...Pokud máš TT pořád pozitivní, a špiníš, je opravdu možné, že to bude mimoděložní☹. To je můj názor...

baruda
27. lis 2018

@ell94 já taky při ms špinila, byli jsme zrovna na dovolený, tak jsem jen skočila koupit test a na prvním jsem neměla vidět skoro nic, až jsem to přehlídla, až když jsem se na to asi po půl hodině líp podívala, tak tam byla taková nepatrná čárka, takže v podstatě k dr jsem šla cca 10 dní po ms, testy jsem měla taky stále pozitivní a sílící. dr řikala, že jsem měla ještě tak 14 dný počkat, že je ještě brzo. já si teda na výsledky z krve čekala 2 hodiny a věděla jsem to rovnou

ell94
autor
27. lis 2018

Holky, teď mi volali kvůli výsledkům, a hcg s krve je pozitivní. Neřekli mi kolik, ale prý to odpovídá začínajícímu těhotenství. Mám přijít ve čtvrtek, udělá mi utz, a když tam nic nebude, tak znovu krev.

baruda
27. lis 2018

@ell94 určitě to bude v pořádku.drzim palce.....to budeš mít jak já,že jsi šla moc brzy a ještě to nebylo videt

lucinkamarecek
27. lis 2018

@baruda ahoj teď řeším stejnou situaci měla jsem bolení a kvasinkový zánět zjištěno těhotenství na základě nevolnosti i z krevního testu toho hned hotového, dneska ultrazvuk nic nebylo vidět doktorka odebrala krev z žíly v ČT budu vědět hodnotu HCG a snad je fakt brzo na to aby šlo něco vidět a nebude to mimoděložní. Držím nám všem palce. Jsem tři dny po meškání ms

moly001
27. lis 2018

@ell94 samozřejmě ti přeji, ať je to v pořádku. A nepreslechla si s tou výškou sliznice, opravdu to bylo 2mm?. O tom, že máš HCG pozitivní, není poch

moly001
27. lis 2018

Pochyb, když je pozitivní test...tak uvidíš ve čtvrtek ať to dobře dopadne...

baruda
27. lis 2018

@lucinkamarecek to je podle mě brzo....já byla necelých 14 po očekávané má a hcg sem měla sotva 300.za další 4 dny už to bylo asi 1500,tak mi jen v nemocnici řekli,že je mimoděložní vyloučeny.....to že tam jsou ale dva váčky mi nikdo neřekl :D,sem pak po 14 dnech na kontrole koukala jak blázen......já si teda na oba výsledky čekala přímo v nemocnici,ale tam to asi dělají normálně u Dr to musí posílat.....držím palce

lucinkamarecek
27. lis 2018

@baruda děkuji moc snad to bude v pořádku jsem nervózní krev výsledky budu vědět ve čtvrtek a ultrazvuk další st

baruda
27. lis 2018

@lucinkamarecek držím palce,určitě to bude v pohodě 🙂

klarinka10
27. lis 2018

Moje zkušenost: před 3 týdny pozitivní testy, ale spinila jsem, volala jsem Mudr a ta mi nasadila uteogestan a ať dojdu za týden na utz to jsem byla 5+2 nic nebylo vidět a HCG 385 jupí začínající tehu.. bohužel den na to krvácení šla jsem na gyndu na kontrolu a utz zase nic, sliznice vysoko a krev jen 218.. samovolný potrat mi říká Mudr a ze mám dojít opět v pondělí na krev...krev 285 takže už bylo jasné že je něco špatně jen jsem špinila,utz nic neukázal, bolesti žádné, ve středu krev 315 takže ve čtvrtek revize dělohy, bohužel nic nenašli a v pátek HCG 358 a nástup do nemocnice kde mi vzali vejcovod pro úplnou devastaci...držím moc moc pěsti ať je to u tebe jiné..

ell94
autor
29. lis 2018

Holky, tak dnešní hcg klesá, tak mi paní doktorka oznámila, že potrácím. 😞

baruda
29. lis 2018

@ell94 to mě hrozně mrzí :( hodně síly

ell94
autor
29. lis 2018

@baruda Děkuju. Nečekala jsem, že mě to tak vezme. 😞

kachnitkooo
29. lis 2018

Ahoj, přeju hodně sil 😞 je to na prd. Já loni touhle dobou měla podobný problém. Po 3 týdnech meškání test a duch. Na utz malá černá tečka a nic -> přijďte za týden, možná je mladší. O týden později ta samá tečka. Už jsem začínala propadat panice. Poslal mne do nemocnice na krev a na lepsi utz. Za dvě hodiny výsledek -> dle krve těhotná, dle utz furt jen tečka. Přijďte pozítří ráno znovu na krev. Ještě večer když jsme dorazili domu jsem lehce zašpinila, ale přičítala jsem to naivně prudkému zacházení s vnitřním utz (ale někde uvnitř jsem věděla, že je to asi v pr*li), ráno sednu na wc, krve jak ze zabitého prasete plus celkem veliký kus tkáně (cca 2cm). Bolesti nesmyslný, jak při ms. Jedem. Po dvou hodinách od odběru hcg klesá, na utz čisto bez tečky. Diagnóza samovolný potrat bez nutnosti revize. 😞 můj 2.sp. Ale nějak jsem to vzala, samozřejmě jsem si poplakala, ale asi to tak mělo být 😞 Je to cca rok. Dnes mně do močáku boxuje chlapeček co se má v únoru narodit. 😘😉 hlavu vzhůru 😊 tělo ví kdy to udržet a kdy pustit. Příště už to určitě vyjde 😉❤

lucinkamarecek
29. lis 2018

@ell94 moc mě to mrzí

lucinkamarecek
29. lis 2018

@baruda dopadlo dobře a ultrazvuk bude až 12.12.at je co vidět Mimi je kde ma být jen ať se vyvíjí

baruda
29. lis 2018

@lucinkamarecek to je dobre,tak at krásné roste

lucinkamarecek
30. lis 2018

@baruda děkuji moc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru